Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HLADAM TIM

Poprosim zaujemcov o tim piste sem. Myslim ze vsetci GM ktori niekoho potrebuju ,budu radi za nejaky prehladny zoznam tiperov zaujimajucich sa o KTL a ktori su stale bez timu. :)
Po (pre mňa) nečakaných rošádach v tíme Blue Flyers s ktorými ma nikto v predstihu neoboznámil som za 1. nemilo prekvapený a za 2. bez klubu. Takže ak má niekto voľné miesto na súpiske, idem do toho.
Bluesfan píše:Po (pre mňa) nečakaných rošádach v tíme Blue Flyers s ktorými ma nikto v predstihu neoboznámil som za 1. nemilo prekvapený a za 2. bez klubu. Takže ak má niekto voľné miesto na súpiske, idem do toho.
kedze sa mi u Falcons uvolnilo miesto a bol si na prvom mieste mojho zoznamu potencialnych posil, beriem ta ak mas zaujem :serus:
v nasej teme ta caka ponuka zmluvy ;)
petrik píše:
Bluesfan píše:Po (pre mňa) nečakaných rošádach v tíme Blue Flyers s ktorými ma nikto v predstihu neoboznámil som za 1. nemilo prekvapený a za 2. bez klubu. Takže ak má niekto voľné miesto na súpiske, idem do toho.
kedze sa mi u Falcons uvolnilo miesto a bol si na prvom mieste mojho zoznamu potencialnych posil, beriem ta ak mas zaujem :serus:
v nasej teme ta caka ponuka zmluvy ;)
:bee: NASRAT :!:
Neviem kam sa stratila moja správa tak ešte raz :D. Petrik tebe ďakujem za to, že si ma do KTL dostal a aj za ponuku ale asi o 5 minút pred tebou som už kývol dejfovi :).
petrik píše:
Bluesfan píše:Po (pre mňa) nečakaných rošádach v tíme Blue Flyers s ktorými ma nikto v predstihu neoboznámil som za 1. nemilo prekvapený a za 2. bez klubu. Takže ak má niekto voľné miesto na súpiske, idem do toho.
kedze sa mi u Falcons uvolnilo miesto a bol si na prvom mieste mojho zoznamu potencialnych posil, beriem ta ak mas zaujem :serus:
v nasej teme ta caka ponuka zmluvy ;)
Zkus napsat Danchezovi.
Je pekne, ze je o former Pirane takovy zajem.. :cool:
Aj ja by som si rad zatipovaal :)
medik911 píše:Aj ja by som si rad zatipovaal :)
stale mam 1 volny flek... :jn: ak mas zaujem v nasej teme mas ponuku zmluvy
Ak by bol záujem som pripravený :)
V Steleers takisto hladame jedneho oceliarnika, tak hlaste sa u mňa alebo u TA- oa :D
Tady jsem :jn:
Senátor Palpatine píše:Tady jsem :jn:
NO super :verysad: :lol2:
Ale notak :-D
:-O
Ak má niekto záujem,rád by som sa do toho zapojil. :)
Ahoj. Pokud někdo hledá tipéra, rád se zapojím :).
Už je trochu neskoro... ale poníky tipujú len v trojici :hmm:
Já vím, ale jak se říká, za zkoušku nic nedám :).
Vojtari poslala som ti správu...ak chceš za nás tipovať, ozvi sa...samozrejme, že je už koniec sezóny, ale nevadí, môžeme to brať ako skúšku do budúcna...prípadne...
Ahoj. Díky moc za nabídku, rád se k vám přidám, akorát mi ani zde ani na KTL žádná zpráva nepřišla.
Hladam tym na buducu sezonu... Uz som tipoval par sezon KTL, chcel by som znovu do toho nabehnut...
Zatiaľ neviem či mám tím, takže ak by mal niekto záujem nech sa ozve
Tak od Wild Horses mi nepřišla odpověď o pokračování do další sezóny. Takže bych se chtěl zeptat jestli někdo nehledá tipéra :). Za případné nabídky moc děkuju :).
Zdravím, čas do novej sezóny sa kráti a mám záujem tipovať v KTL. V minulosti som tipoval za Ice Cats (2013/14), rád by som sa k tomu vrátil. Ak máte niekto záujem kontaktujte ma a rátajte so mnou.
Ďakujem, s pozdravom HanSolo!
PS: Vystrelil som prvý!
Zdravím hľadám tím, tipujem už dlhší čas a mal by som záujem v novej sezone prispieť svojou troškou nejakému tímu .) .
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS