Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Co hravate na PC, ci PS?

Diskuze o všem možném i nemožném.

http://www.sector.sk/novinka/67719/budu ... e-hier.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Hraje tu někdo Football Manager? :) Já už pár let pravidelně předobjednávám, momentálně hraju Betu FM15, a musím říct, že je to opět obrovský skok kupředu oproti minulému ročníku. Můžu jedině doporučit :thumbsup:

Bude mi líto rozjíždět tu hru od začátku až vyjde plná verze, zatím se daří. Výsledky super, a porazit Liverpool dvakrát za sebou, pokaždé s jinou sestavou, a s tou slabší venku, to je prostě nádhera :-D
Obrázek Obrázek
Ja mám FM 2013, nekupujem každý ročník. Ale vyše roka som to nehral, lebo ma neskutočne nahnevalo, keď som v 4. sezóne za Spartak Myjava narazil na nejaký bug. Liga jednoducho nezačala, ani nevylosovali rozpis, nič. Európske poháre išli, ale liga nie, odvtedy som to nespustil. A to som práve 1x vyhral ligu a kvalifikoval sa do skupinovej fázy Európskej ligy, v predkolách som vyradil najskôr Ferencváros a potom nejakým zázrakom aj Rosenborg Trondheim, nie zlé na tím s prestupovým rozpočtom 0Eur (peniaze som radšej presunul na zvýšenie platového stropu). :-D

A čo War Thunder? Asi jediná hra, ktorú hrávam tak pravidelnejšie.
War Thunder jsem zkoušel, ale nějak mě to nezaujalo :)
Senátor Palpatine píše:Hraje tu někdo Football Manager? :) Já už pár let pravidelně předobjednávám, momentálně hraju Betu FM15, a musím říct, že je to opět obrovský skok kupředu oproti minulému ročníku. Můžu jedině doporučit :thumbsup:

Bude mi líto rozjíždět tu hru od začátku až vyjde plná verze, zatím se daří. Výsledky super, a porazit Liverpool dvakrát za sebou, pokaždé s jinou sestavou, a s tou slabší venku, to je prostě nádhera :-D
Obrázek Obrázek
hravam 2010tku ale kupovat neplanujem vytiahol som 6.ligovy anglicky tym do 1.ligy
Já hrál ve 2013 za Forest Green Rovers (Tuším že to byla 5. liga) a dostal jsem se do druhé a do semifinále poháru, ale pak jsme to začali hrát s kámošem online, takže od té doby single moc nehraju, vždycky jenom v demu než vyjde plná verze :)
Panzer Corps, předělávku starého Panzer Generala...
už roky som nezabŕdol do ničoho, ale dlho som kritizoval kde už mali byť pri súčasnom technologickom pokroku cinematické trailery a fyzikálne modely a... ľaľa, dočkal som sa a týmto :klobuk:



Keď to aj herne bude taká pecka, ako to vyzerá, požičiam si od známych konzolu.

Zdravím

Já se po roce nakonec rozhodl vybalit z krabice dosud nepoužitej PS3 co jsem dostal jako dárek k TV a koupil si NHL 16ku, nastavil manažerskou sezonu za Canucks, udělal pár nereálnejch výměn (ikdyž na nejvyšší obtížnost) a teď se do toho pustím na odreágování :-D

Finální sestava po přípravě:

D.Sedin - H.Sedin - Yakupov
Lucic - Johansen - Burrows
Domi - Horvat - Hansen
McLeod - Malhotra :-D - Virtanen
Vey

Edler - Tanev
Hamhuis - Franson
Sbisa - Weber
Bartkowski

Miller
Markström

Výměny:

Vrbata :arrow: Yakupov
Higgins, Dorsett, 2. kolo :arrow: Lucic
Bonino, Cassels, Clendening :arrow: Johansen
1. kolo, 2. kolo, Corrado :arrow: Domi :jn:
Prust :arrow: McLeod
Franson podepsanej z trhu na 2 roky za 4,68M

Jinak na fórum už nechodím, protože jsem si pořídil psa a to je teď jak s děckem :lol: ale myslím, že vám tu ani nechybím :-D

Mějte se :klobuk:
Mňa teraz celkom baví Rocket League, tu na fore je vela fanúšikov haxballu a ten Rocket mi príde podobný, mohli by ste sa nato mrknúť.. momentálne tam je aj hokej :thumbsup:
Zdravím všechny po dlouhé době. :-D

Sháníme hráče, potřebujeme naplnit anglickou a slovenskou verzi, tak pokud by někdo z vás chtěl, zapojte se. Už nějak nevím, kde jinde hledat. :jn:

http://www.fotbalovymanazer.cz/
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS