Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Questions #4 - The Rev

Seriál rozhovorov z dielne Esema a areka.

Je tu štvrté pokračovanie seriálu HF Questions a jeho hosťom bude liberecký fanúšik šablí The Rev :rev:

Obrázek

The Rev #4
Obrázek


Pre tých, čo ťa nepoznajú, sa skús predstaviť. Odkiaľ si? Koľko máš rokov?

Nerad bych tady z toho dělal AZ kvíz, tak tedy svátek slavím 24.6. a narodil jsem se někdy mezi Sametovou revolucí a rozpadem Československa v jednom malebném městě na severu Čech.

Venuješ/venoval si sa nejakým športom?

Věnoval i věnuji. Chronologicky tedy: Chodil jsem do hokejové základní školy, tak tedy hokej. Pak jsem do toho ještě začal hrát fotbal. Poté přišly šachy. Následně jsem s hokejem skončil, protože jsem to už fyzicky všechno najednou nedával. O rok později jsem začal hrát aspoň ten floorball, nicméně poté následovalo nepříjemné zranění. Potom krátce americký fotbal a momentálně hraji rekreačně badminton (mám to jen jako cardio, jinak jsem v tom hrozně levej), posiluji, starám se o jídelníčky několika klientům, konzultuji přípravu (snad už konečně) budoucího olympionika a v neposlední řadě pomáhám s fyzickou přípravou několika boxerům a zápasníkům MMA. No a v létě si chodím rád zaběhat.

Ako si sa dostal k HF?

Nějak jsem to tu vygooglil :hmm: Byl jsem třeba i na stránkách Toronta Maple Leafs, kde mě asi po 3 dnech ale zabanovali navěky věků :(

Podľa čoho vznikol tvoj nick?

Na počest hudebnímu vzoru. (The Rev (Jimmy Sullivan) bol bubeníkom kapely Avenged Sevenfold, pozn. red.)

Obrázek
Skutočný The Rev (bubeník)


Koho príspevky čítaš najradšej?

Každý má svou hodnotu. Vyloženě si nepamatuju nikoho, který by mě nebavil. Někdo píše informativně a k věci, někdo až vědecky, někdo trolluje, někdo rýpe, ale čtu rád víceméně všechny.

Poznáš sa s niekým z HF osobne?

Ne. I když je víc než pravděpodobné, že jsme se někdy střetli něvedomky s dejfem.

Fandíš Buffalu Sabres, prečo práve Sabres? A kedy to začalo? Čo bol ten impuls? Prečo ich nazývaš "másla"?

Můj otec de facto rozhodl, když mi jako malému koupil čepici Sabres a dres s Haškem. Sám také fandí Sabres, ale velice pasivně. Teda, vzpomínám si ještě, že jsem měl i kšiltovku Sharks, ale tu jsem měl jen na chalupu, kde sloužila jako lapačka při našich pouličních Game 7 Stanley Cup finals. A s máslama přišel Joe, alespoň myslím :giggle:

Komu by si fandil, ak nie Sabres?

Těžká otázka. Nejspíš bych tolik nesledoval NHL. Ale je mi jasný, že si chcete aspoň přečíst, kdo je mi ze zbývajících týmů sympatický. Tak tedy v současné době (2006 a výš, heh) Florida s Nashvillem. Z dob dřívějších asi Nordiques, kupodivu.

Najväčší hokejový moment, ktorý sa ti vybaví?

Nagano. Snažil jsem se přijít na něco, co by se tomu aspoň zdánlivě rovnalo, ale to je nemožné.

Tvoj najpamätnejší moment/zážitok z hokejfóra?

Jakékoliv dohadování dejf vs AndyF :kajo: To bych normálně zfilmoval.
dejf « 28 Apr 2013, 22:56 » Ty kráso, vyplej chat. Víte kolik by takovej Andy udělal doma práce. I jeho děti zas zjistili, že maj vůbec nějakého tátu. :hmm:
Tvoji najobľúbenejší športovci?

Thomas Vanek, Conor McGregor, Flex Lewis. Asi jich je víc, ale nějak to teď nedám dohromady.

Obrázek
Conor McGregor, MMA fighter


Sleduješ i ELH, poprípade, komu fandíš?

Tam jsem vyloženě úspěchový fanoušek. Záleží na tom, jak se daří Tygrům. Takže letos jsem velký fanoušek a už se těším na playoff :hfman:

Akú hudbu počúvaš a ktorá pesnička ti práve hrá?

Mám velice široký záběr a záleží na tom, za jakým účelem tu hudbu poslouchám. Ale pokud bych měl vybrat jedno, dvě odvětví, tak asi hardrock/punkrock.

Guilty pleasure? (něco jako nechutné jídlo, které si prostě musíte dopřát - já (JKL) např. mám ve skříni sojovku, kterou ucucávám den co den.. nebo to může být činnost, dementní reklama, nechutný rituál apod.)

Ženský.

Nejaký (ne)príjemný komplex z mladosti?

Nenapadá mě nic :neviem:

Si GM týmu Buffalo Sabres, máš možnost urobiť jednu jedinú vec - vymeniť hráča za iného, benchnúť niekoho, upnúť niekoho, vyhodiť trénera vždy 1:1 - čo to bude?

Benchnul bych soupeři brankáře, abychom měli reálnou šanci na playoffs.

Ktorý tím by si zaslúžil, bez ohľadu na poradie a lotériu, dostať prvú voľbu v drafte? (pomôcka: ten tím začína na E)

EBuffalo.

Májová (květnová) sobota...si sám doma rozvalený na gauči a v telke beží v prijateľný čas siedmy zápas iste napínavého finále Winnipeg - Buffalo. Otázka znie: prepneš to na Babovřesky ALEBO pôjdeš upratovať haraburdie v garáži?

Samozřejmě že Babovřesky, na sci-fi nekoukám.

Poznáš nejakých skutočne slávnych fanúškov svojho klubu?

Absolutně nemám páru.

Príklepy


Hráč, ktorého neznášaš? Takoví ty Radulovové, Cookové, apod. To už vážně musí být, abych hráče vyloženě nesnášel. Role v týmu chápu, každý nějakou má.
Tím, ktorý neznášaš? To ví každý. Tak ale mimo toho týmu a zbytku bývalé Northeast asi Flyers.
Crosby x Ovechkin? Crosby, ať se to tu rozvíří.
Najkrajšie dresy? Zkusím být objektivní: Habs, Oilers vintage, Sabres, Capitals, Panthers alternate z nějaké sezóny se mi líbily :hmm: a dejme tomu Red Wings.
GM, ktorého nemáš rád? Howson. Ale ne, že bych ho neměl rád, spíš to byl šašek.

Obrázek

Obľúbený GM? Ten, který nám vyhraje SC.
Tip na víťaze SC?
Obrázek
Najobľúbenejší film? Terminator 2 a z těch vážnějších třeba Dead Poets Society.
Najobľúbenejší seriál? M*A*S*H.
Najobľúbenejší song? Těžké vybrat jeden :hmm: Ale dejme mainstream a Living on a Prayer.



Obľúbený herec/herečka? Matthew McConaughey, Ewan McGregor/Natalie Portman, Margot Robbie. Ale samozřejmě se to s věkem mění. Když jsem ještě tahal kačera za sebou, tak to určitě byla Lucy Lawless :jn:
Zvláštní postavení u mě mají stand-up comedians. To je opravdu žánr, který mám moc rád. Staří pardálové zklamou málokdy, ale jednoho z nich musím jmenovat zvlášť, a to je Richard Pryor. Z těch "aktuálnějších" jsou výborní Louis CK a Fluffy.

Ahoj všichni,

přispívejte, chatujte, fanděte a udržujte HF i nadále na vysoké kvalitě.

Zdraví Rev :rev:


A ja ďakujem máselníkovi za rozhovor. :)
CONORa máme stejného. Skvělé, akorát ten tým který nesnášíš :hroza: tím si to pěkně posr*l. :lol2:
ženský :good:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS