Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Gamecenter Live / NHL.TV

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Logan píše:Obrázek

Co je sakra tohle? to je podruhý co se mi t objevilo uprostřed zápasu ... poprvý too bylo v prodloužení zápasu s Busem, to jsem to ani neřešil protože jsem stejně byl znechucenej, ale dneska na konci 2. třetiny proti Caps mě to sere a jakože dost .... ví někdo? díky
Já to zapínal asi v půl 10 a nepustilo mě to vůbec.
Toto som este nezazil ale v poslednej dobe sa mi dost sere PS4 apka, kde to vyhadzuje kvoli errorom. Ta ps4 ma ale aspon resume takze sa nic nestane a dobehnem to na reklamnej ale stve ma to aj tak.

Oproti zlatemu HS to je uplne amaterske, este aj GCL bolo lepsie, lebo si pri tych zaznamoch dali aspon tu robotu ze to zostrihali o reklamy. Teraz si to musim posuvat sam a ani tam nemaju nejake vychytavky ze posun o 90sec alebo 17 min. Amateri.

Jedina vyhoda je tych 60fps na konzolach
zruste nhltv :grc: a davajte zapasy radsej na youtube :slintac: toto nie je normalne, aby niekto obycajny :!: :!: :!: poskytol zostrihany zapas v takejto paradnej kvalite a strcil do vacku oficialnu sluzbu, neskutocne, miliardari, neskutocne, menej je niekdy viac :facepalm:

Som sa tak chcel lognut na nhl tv a nejak som zadaval zle heslo.... tak ze skusim reset a pise to ze taky mail nepatri k ziadnemu uctu a pritom je to urcite spravne :D To zas nieco robili ze sa po sezone mazali ucty? :D
Finch182 píše:Som sa tak chcel lognut na nhl tv a nejak som zadaval zle heslo.... tak ze skusim reset a pise to ze taky mail nepatri k ziadnemu uctu a pritom je to urcite spravne :D To zas nieco robili ze sa po sezone mazali ucty? :D
Mne to pri prihlaseni reklo, ze maj novy pravidla a at zadam nove heslo.
Hľadám s kolegom tretieho človeka, ktory by si s nami kupil NHL TV. Ja pozerám iba pred robotou, on poobede. Vecer, doobedie a noc su volne.

EDIT
Uz neaktualne
Letos bych celkem k sobě nabral nějakého parťáka do tandemu, ideálně někoho, kdo by čučel přes alternativní formy (xbox a podobné krabičky). V konečném důsledku, na tom ale nezáleží - vždy se dá domluvit.

Tož, máte-li zájem - stačí se ozvat buď tady, a nebo do zprávy. :rono:
Letos budou nove na NHLTV i pripravne zapasy. :good:
To sa snad posrali s tymi reklamami co nejdu preskocit :roll: Tak ja si platim nejaku sluzbu a este mi nutia reklamy.....to nech si pchaju na tie free zapasy dna a nie platiacim....
Dalej neviem preco z posuvania 90sec dali 10sec. Tych 90 bolo presne na reklamnu prestavku a teraz to treba mackat....
A kde su tam vlastne highlights, ci uz skratene alebo predlzene? Mam nhl tv na pc, telefone a ps4 a nasiel som to len na ps4...
Finch182 píše:To sa snad posrali s tymi reklamami co nejdu preskocit
To mas na mysli sledovani na PC?
jop, jak ide komercka tak ti to pusti reklamu a zmizne ti ten bar a neda sa to posunut
Finch182 píše:jop, jak ide komercka tak ti to pusti reklamu a zmizne ti ten bar a neda sa to posunut
Aha, ja uz se lekl, ze vcera probehl nejaky update na PS4. :)

Doufam, ze s aplikaci na PS4 uz nic delat nebudou, ted nema chybu. Perfektne plynule 60 fps, highlighty, extended highlighty a hlavne nikde zadna casova lista! :good:

Uzivejme si ji, nez ji zacnou "vylepsovat".
Na ps4 je to top ale tam to sledujem len cez vikendy, v praci musim cez pc..... Nerozumiem preco je taky rozdiel v kvalite medzi verziami a preco je iba konzolova verzia apky taka vymazlena. Preco len konzola ma krasne highlighty, schovanu listu, najvyssie rozlisenie a hlavne 60fps...
Musím potvrdit, že konzolová verze je teď fakt supr. Vymazlili ji i vzhledově, ten background stadionu u každému týmu je cool. Kvalita bezproblémová, žádné seky, možnost vypnutí výsledků a tabulek, highlighty. Vše je hezky přehledné.

Na PC jsem to zkoušel a přijde mi, že NHL vyloženě nepodporuje sledování NHL.TV tam a směřuje lidi právě ke konzolím, protožeje to fakt děsné.
Jedinu chybu co som na konzolach zaznamenal, ze nie uplne korektne tam funguje to pokracovanie zapasu. Napriklad dopozeram prvu tretinu ale uz som moc unaveny tak z toho vyjdem a idem spat. Rano chcem pokracovat od druhej tretiny a dam continue a casto sa mi stavalo, ze ma to posunulo o 30 min dopredu nez som bol. Takto to uz radsej riesim tak, ze si zapamatam kde som skoncil a rano to zapnem od zaciatku
neviete nejake stranky, kde sa daju stahovat zapasy NHL :?:

platene linky, pripadne torrenty

Ď
http://forum.rojadirecta.es/forumdispla ... ll-events-(eventos-completos" onclick="window.open(this.href);return false;)
Nebo třeba tu: http://sportscult.org/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;

ale nevím, jestli se tam teď dá regnout
Nechce niekto zdielat gamecenter? Rad by som par zapasov pozrel.
ak niekto nahodou nepozna tento skvely kus softveru, tak vrelo odporucam, veselo si pozeram zapasy live aj z archivu ako z gamecenter zadarmo https://www.reddit.com/r/nhl_games/" onclick="window.open(this.href);return false;
mirak2 píše:ak niekto nahodou nepozna tento skvely kus softveru, tak vrelo odporucam, veselo si pozeram zapasy live aj z archivu ako z gamecenter zadarmo https://www.reddit.com/r/nhl_games/" onclick="window.open(this.href);return false;
Wow funguje to, super vecička.. ale ktovie dokedy ...
fungovat to funguje uz dlho, aj ked svojho casu bola dlhsia prestavka, ked pridali nejaky novy prvok do autentifikacie GC... vtedy som bol odkazany na dobrodincov, co streamovali zapasy na youtube, aj tych bolo strasne malo a pozerat na kocky zase nie som ochotny. ani platit :D odvtedy to funguje a ked nahodou aj nie, tak vacsinou do par dni je nova verzia
Neblbne vám Nhl.tv? Posledné zápasy sa mi občas stane, že počas priameho prenosu/záznamu sa zrazu prepne stream na začiatok a musím hľadať v ktorej minúte som bol. Som jediný?
Bostončan píše:Neblbne vám Nhl.tv? Posledné zápasy sa mi občas stane, že počas priameho prenosu/záznamu sa zrazu prepne stream na začiatok a musím hľadať v ktorej minúte som bol. Som jediný?
Stalo se mi to v jednom zápase, ale když jsem posunul o kousek dopředu tak se to zase srovnalo ... akorát bylo blbý že to bylo zrovna při nájezdech no :-D
Prisim tunajsich znalcov nech mi poradia na jakych strankach sa daju najst streamy zapasov na iOS/macbook
707 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS