Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Mapa uzivatelov HF

Seriál rozhovorov z dielne Esema a areka.

Mapa uživatelů Obrázek :svk: :cze:


:arrow: https://www.google.com/maps/d/edit?mid= ... sp=sharing" onclick="window.open(this.href);return false;


Kdyžtak mi napište, jestli tam chcete přidat a kam s jakým logem.
a jak sa tam da pichat? Predpokladam, ze clovek musi mat nejaky google ucet...?
...
Jak tam prosimtě přidám logo?
...
Tome musime byt na ty kluky z Detroitu hodni nebot Kenik je daleko tak at si zlobu nevylijou na nas :-D

JKL: ty ses se mnou nemazal a supnul me jako spravnou kacenu rovnou do Becvy :lol2:
:lol2: No ono to překrývalo moje logo Wings, tak sem tě posunul trochu.. buď rád, že sem tě nestrčil do Kelča :lol:
Dík!
Selly8 píše:Tome musime byt na ty kluky z Detroitu hodni nebot Kenik je daleko tak at si zlobu nevylijou na nas :-D
No to je fakt, jsme tam pěkně v obklíčeni rudými křídly :giggle:
:hmm: nejak sa mi podarilo sa tam pridat :neviem:
(potom ako som najskor metodou pokus-omyl pridal nejaku prazdnu vrstvu :giggle: )
vlastne skoro kazdy ostravak, je fanda Detroitu. I mesto se ubira podobnym zpusobem.
ja som asi re*ard, lebo vobec netusim, ako sa tam pridat. :-D Moze mi niekto spravi screenshot na co mam kliknut? Nech skusim cokolvek, chce to po mne registraciu na google.
Nj, sry za předchozí zmatení - bez loginu to nejde, tj. buď tě tam někdo přidá, nebo si musíš udělat účet. Stačí napsat, odkud seš a tím je to hotovo.
Ninety91one píše:I mesto se ubira podobnym zpusobem.
To je důvod, proč sem se odtud po několika letech waivnul pryč. :lol2:
Jestli se tam nevidíte tak je to proto, protože to někdo dodrbal :? , tak mi (nebo tu) napište a já vás tam přidám...
Selly v Detroitskom bermudskom trojuholniku.. ja byt na jeho mieste tak sa bojim :D
JKL píše:Jestli se tam nevidíte tak je to proto, protože to někdo dodrbal :? , tak mi (nebo tu) napište a já vás tam přidám...
Havířooooov :oslava:
Kdo vymazal me a petrika? :dup:
nevím, někdo, tak sem zrušil editaci a dělám to znovu.. kam vás mám dát?
JKL píše:nevím, někdo, tak sem zrušil editaci a dělám to znovu.. kam vás mám dát?
Mě prosím přesunout zpět z Plzně do Dobřan. Díky :)
Co uděláme s těma Kačerama? :hmm: Ta oblast musí být Rudá :!:
Přerov poprosím
Hlavne ze je prdel, dobry napad s touhle mapou :good: Veci se hodne zmenily od te doby co jsem tu zacinal + dalsich nekolik roku. Napadu srazu tu bylo neurekom ale poprve to vyslo az diky Ivanove iniciative ( Walt ) a dali jsme stuka v Kosicich. Jako super jak on se o nas staral, klobouk dolu a bylo by to na dlouhe vypraveni. Pak jeste na Zelene vode coz mam drobet pres hranice na sraz Eurolanchce spojeny s kvalifikacnim zapasem Slovaku. Tam bylo taky paradne... A to nepocitam NHL Premiere 2010 v Praze, taky vyvedena akce. Potkal jsem za tyhle akce nekoliik typku z HF a jsem za to rad. Walt, Chris, cepi to jsou moje srdcovky :good: Samoze nemuzu zapomenout na Redyho jak jsme spolu sledovali nasi fotbalovou repre jak se hrne za zapas Coyotes-Bruins, Redy :good: . A pak afterparty s Wanicem bez cepiho a jeho kosickych pohunku kdyz pukli 2-5 :lol2: Hosi to tu nejde vsechny jmenovat a vypsat to cele.

Ale ted se dobre veci dari, fans se presouvaji na Moravu ( v te dobe snad fungoval jen Baffy ) a snad nejake to vypecene stretko klapne :jn:
Jirik19 píše:Co uděláme s těma Kačerama? :hmm: Ta oblast musí být Rudá :!:
Presťahujem sa tam miesto Sellyho? :serus:
JKL píše:Nj, sry za předchozí zmatení - bez loginu to nejde, tj. buď tě tam někdo přidá, nebo si musíš udělat účet. Stačí napsat, odkud seš a tím je to hotovo.
Si mi sposobil bezesne noci - stvalo ma, ze na to nemozem prijst :-D Hod ma (Bruins) na Gilching, Nemecko nech trochu rozbijem tu dominanciu CSR. Vdaka.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS