Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ceska Extraliga

Diskuze o nejvyšší české hokejové soutěži.

http://www.youtube.com/watch?v=6FPquvfsTOc" onclick="window.open(this.href);return false;

Ako moze takto usporiadatel reagovat? Ak je tam neprisposobivy fanusik tak ho pokojne vyvediem voku a nie ze zrazim zo schodov atd??? Toto maju vidiet deti????


...inac vysimnite si tam tu zensku s ihlicami a vlnou :lol2:
Nedved konci. Vsude oslavny ody, ale vzdyt ten clovek, u vsechvsudy, nikdy nic nevyhral!
Jeho nejvetsi uspech je, ze diky tomu jak rozesral tym na svetovym poharu 96, vsichni pristoupili k Naganu zodpovedne a udelali zlato..
Pokud někdo včera sledoval zápas Kometa-Ševci a to, co pak předvedli ve studiu. :lol2: Ačkoli je to aplikovatelné na většinu studia Buly (čijakžesetojmenuje) poslední dobou. :rofl:
Páni, aj vo vašej extralige sa tak urážajú kapacity českého hokeja ? Alebo to len na Slovensku si "fans" nevážia, že osobnosti ako Handzuš a spol. prídu dohrať kariéru do rodnej krajiny ?
Pasha píše:Páni, aj vo vašej extralige sa tak urážajú kapacity českého hokeja ? Alebo to len na Slovensku si "fans" nevážia, že osobnosti ako Handzuš a spol. prídu dohrať kariéru do rodnej krajiny ?
Rad bych ti odpovedel, ale nevim. Me od doby co z ni prazaci vyhodili Vsetin skoro nezajima. Jako kdyz treba v hospode bezi telka a v ni hokej tak co nadelas, ale radsi si zajdu na Lapac na 2.ligu. Mam 2 tymy kterym bych pral titul, ale ze bych to sledoval, to fakt ne. Jak nefandim srdcem tak me fotbal ani hokej sledovat proste nebavi :neviem:
Ach jo.... Tak velký hokejsta Extraligy skončil. Nemusí ho mít všichni rádi, to je názor každého, ale o jeho kvalitách nikdo nemůže pochybovat.
Sleduje někdo letošní play off? Finálová série mezi Libercem a Spartou má snad všechno, co si nezaujatý fanoušek může přát a o to větší šťávu to má pro mě. :slintac:

No vida, jen to dopíšu, tak za stavu 4:3 pro Liberec v posledních vteřinách ujíždí Hlinka, je faulovaný a v poslední vteřině má Sparta trestné střílení. Naštěstí nedal. :-D
GWG koply brusli.. I na NHL pomery to je kop na branu. #srandaliga
AndyF píše:GWG koply brusli.. I na NHL pomery to je kop na branu. #srandaliga
Co to plácáš. #dedekneumiprohravatazasebuli
#tonevokecas
Tam není co okecávat, to prostě nebylo kopnutí. :)
Aha, on takhle brzdi.. :cool:
TT1905 píše:Sleduje někdo letošní play off? Finálová série mezi Libercem a Spartou má snad všechno, co si nezaujatý fanoušek může přát a o to větší šťávu to má pro mě. :slintac:

No vida, jen to dopíšu, tak za stavu 4:3 pro Liberec v posledních vteřinách ujíždí Hlinka, je faulovaný a v poslední vteřině má Sparta trestné střílení. Naštěstí nedal. :-D
Já byl na všech domácích zápasech Tygrů v playoff :) (a jen asi na čtvrtině domácích v základní části)
The Rev píše:Já byl na všech domácích zápasech Tygrů v playoff :) (a jen asi na čtvrtině domácích v základní části)
Být z Liberce tak taky chodím :thumbsup:
AndyF píše:Aha, on takhle brzdi.. :cool:
Je rozdíl mezi snahou o zpracování puku bruslí a úmyslným kopnutím směrem k brance. :wink:
Psal jsem to už v chatu, ale zaslouží si to tu být zvěčněné. Jediné úmyslné kopnutí ve finálové sérii předvedl tak akorát Klimek, kterého tím zdravím přilepeného u televize :ahoj:
TT1905 píše:
AndyF píše:Aha, on takhle brzdi.. :cool:
Je rozdíl mezi snahou o zpracování puku bruslí a úmyslným kopnutím směrem k brance. :wink:
Ne, podle pravidel vubec..
AndyF píše:Ne, podle pravidel vubec..
To se pleteš. :)

i. Gól nebude uznán, pokud puk vnikne do branky v důsledku zjevného
kopnutí útočícím hráčem.
ii. Zjevné kopnutí je pohyb brusle podél ledu nebo kývavý pohyb k dopravení
puku do branky.
v. Pokud útočící hráč v poli jakkoli natočí svoji brusli s úmyslem nechat
puk od ní odrazit a puk vnikne do branky v důsledku tohoto odrazu, gól
bude uznán, pokud nedošlo k zjevnému kopnutí.
vi. Pokud se útočící hráč v poli pokusí přikopnout si puk bruslí na svoji hůl,
ale nepodaří se mu získat puk do držení na holi předtím, než puk vnikne
do branky, gól nebude uznán, protože puk byl do branky dopraven
zjevným kopnutím.

Pravidla jasně hovoří o "zjevném kopnutí", ke kterému jednoznačně nedošlo. Hráč natočil brusli aby si zpracoval puk a ta se přirozeným pohybem posunula po ledě, rozhodně se nejednalo o "zjevné kopnutí".
:lol3:
Obrázek
Není nad kvalitní argumenty, je vidět, že lidé se nemění. :thumbsup:
No jo. Ani se od přirozené pozice k bráně nehla. Je to prostě "jitrnice co svět neviděl"
Tak se musím smát..
Proti tomu se argumentovat fakt nedá.
Tak jsme to urvali. :wave: Perfektní výkon až na pár zbytečných vyloučení a vydřené vítězství před 17 000 diváky. Jediná kaňka na zápase je, že slyšet byli po většinu zápasu pouze fanoušci ze severu Čech, domácí se ozvali jen při góle a několikrát během zápasu... Jinak ale nádherný zápas a jak řekl trenér Pešán, reklama na český hokej. Klobouk dolů před výkony Sparty. :thumbsup:
TT1905 píše:Tak jsme to urvali.
Pokud vím, tak Brno ani ve finále nebylo.

Jinak teda nevím, kde se stala chyba, když "odborník" Thrashersfan tvrdil, že Pešán nikdy nic nemůže vyhrát. :hmm:
Pešán mě před chvílí odrovnal:"Já bych chtěl něco moc důležitého říct. Já bych chtěl, abychom si společně tady zazpívali takovou písničku.. Braaankooo to je homosexuál, hej, homosexuál, hej, homosexuál!" :rofl:
179 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS