Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Questions #7 - Guddy.44

Seriál rozhovorov z dielne Esema a areka.

Je tu ďalšie pokračovanie seriálu HF Questions a jeho hosťom bude fanúšik panterov Guddy.44.

Obrázek

Guddy.44 #7
Obrázek


Pre tých, čo ťa nepoznajú, sa skús predstaviť. Odkiaľ si? Koľko máš rokov?
Jmenuji se Lukáš, je mi 23 let, bydlím v Brně a pracuji v oboru datových sítí. Co se koníčků týče, rád čtu knihy s námořní tématikou a skládám modely lodí z období druhé světové války. Rád sportuji (florbal, fotbal, badminton) a chodím na výlety. No a když mám svůj den, tak i rád lenoším.

Venuješ/venoval si sa nejakým športom?
Od střední školy hrávám aktivně florbal. S kamarády pak v létě chodíme hrávat fotbal. Co jsem začal chodit do práce, tak chodím navíc s kolegyněmi na badminton.

Ako si sa dostal k HF?
Kdysi jsem navštěvoval ještě staré stránky nhl.cz, kam jsem psával i komentáře pod články. Jednou mi někdo (už vážně nevím kdo to byl) poslal odkaz na HF a já se zaregistroval. Netrvalo dlouho a z HF se stalo mé oblíbené fórum i díky lidem, co tu píší.

Podľa čoho vznikol tvoj nick?
Podle mého oblíbeného hokejisty, Erika Gudbransona.

Koho príspevky čítaš najradšej?
Nejraději čtu příspěvky Kisina a Honzisse. Ale jinak nemám problém s příspěvky žádného uživatele.

Poznáš sa s niekým z HF osobne?
Osobně neznám nikoho.

Fandíš Floride, prečo práve Panthers? A kedy to začalo? Čo bol ten impulz?
Tohle je složitější. Zhruba od 12 let jsem díky počítačové hře NHL fandil edmontonským olejářům a to hlavně kvůli Hemskému. Hodně tomu v pozdější době dopomohla i PO jízda v ročníku 05/06. Jenže v roce 2010 se mi můj život obrátil vzhůru nohama a měl jsem vážné problémy. Když jsem se pak rozešel se svou přítelkyní, dal jsem si od hokeje pauzu a věnoval se rok pouze škole. Vrátil jsem se pak na sezónu 2011/12 a chtěl začít od začátku. Nechtěl jsem fandit vítěznému týmu, a tak jsem si vybral Floridu, protože v témže roce také začínala "od začátku". S volbou nemohu být více spokojený.

Komu by si fandil, ak nie Panthers?
Nejspíš nikomu. Nemohu si pomoci, ale od ročníku 11/12 mě žádný jiný tým opravdu nezajímá.

Máš nejaké dresy/tričká či iné fanúškovské predmety?
Ano. Od kamarádky jsem dostal triko. Dále vlastním mikinu. Měl jsem pak i hokejku Martina Straky z doby, co hrával právě za Panthers (kamarádův táta pracoval jako doktor národního hokejového týmu), ale kam se poděla, to netuším.. Plánuji si pak koupit dres.

Najväčší hokejový moment, ktorý sa ti vybaví?
Asi památná jízda Panthers v PO roku 1996. Leč jsem to viděl pouze ze záznamu, tak mnou projížděl neskutečný pocit. V onom PO hrál každý hráč pro tým. Něco, co už jsem dlouho neviděl.

Obrázek
Záber z roku 1996. V popredí Dave Lowry, najproduktívnejší hráč Panthers v play-off.


Tvoj najpamätnejší moment/zážitok z hokejfóra?
Asi to, když jsme zjistil, že AndyF není dědek, ale muž středního věku.

Tvoji najobľúbenejší športovci?
Erik Gudbranson, Derick Brassard, Steven Gerrard

Sleduješ i ELH, poprípade, komu fandíš?
Nesleduji a nefandím nikomu. Nějak mě ta naše liga nechytla. Ale občas zajdu na Kometu.

Akú hudbu počúvaš a ktorá pesnička ti práve hrá?
Nebráním se prakticky žádné hudbě, ale jsem především rocker. Mezi oblíbené skupiny patří Three Days Grace a Red. Momentálně si pak ujíždím na songu od skupiny Red, part that's holding on.




Guilty pleasure? (něco jako nechutné jídlo, které si prostě musíte dopřát - já (JKL) např. mám ve skříni sojovku, kterou ucucávám den co den.. nebo to může být činnost, dementní reklama, nechutný rituál apod.)
Nenapadá mě nic.

Nejaký (ne)príjemný komplex z mladosti?
Asi žádný.

Si GM týmu X(dosaď si x), máš možnost urobiť jednu jedinú vec. Čo to bude?
Tak kdybych byl GM Chicaga, tak bych udělal výměnu Patrick Kane + Duncan Keith <> Dave Bolland+Willie Mitchell.

Ktorý tím by si zaslúžil, bez ohľadu na poradie a lotériu, dostať prvú voľbu v drafte?
Ten, co vyhraje SC. Nepřipadá mi správné, aby první volbu dostával poslední tým, co navíc kolikrát naschvál suckuje. Naopak tým, co vyhraje SC si to za tu námahu a nasazení zaslouží.

Májová (květnová) sobota...si sám doma rozvalený na gauči a v telke beží v prijateľný čas siedmy zápas iste napínavého finále Winnipeg - Buffalo. Otázka znie: prepneš to na Babovřesky ALEBO pôjdeš upratovať haraburdie v garáži?
Půjdu si lehnout.

+otázka od Pashu:
Každý fanúšik má v lige nejakého hráča, ktorého by chcel mať vo svojom obľúbenom tíme. Trebárs my Detroiťáci by sme chceli niekoho ako Kris Letang atď...Ak by si si teda mohol vybrať jedného hráča spomedzi celej súťaže, kto by to bol?
Jednoznačně Derick Brassard.. tady není o čem..

Bez čoho si nevieš predstaviť svoj deň?
Bez ženských, hudby a pivka.
Príklepy
Hráč, ktorého neznášaš?
Brad Marchand
Tím, ktorý neznášaš?
Boston Bruins
Crosby x Ovechkin?
Crosby
Najkrajšie dresy?
Domácí dres Panthers
Obrázek
GM, ktorého nemáš rád?
Jacques Martin
Obľúbený GM?
Dale Tallon
Tip na víťaza SC?
St. Louis Blues
Najobľúbenejší film?
Sedm
Najobľúbenejší seriál?
Generation War
Najobľúbenejší song?
Tohle bude znít šíleně, ale Только od zpěvačky Нюша

Obľúbený herec/herečka?
Herec Jake Gyllenhaal, herečka Emmanuelle Chriqui


Děkuji Arekovi za pozvání a celému HF za trpělivost při čtení. Pěkný den. :klobuk:
Badminton (s kolegyněmi) :good:
Ale jinak nemám problém s příspěvky žádného uživatele.
Ani soudruh :vrabec: ?
Bez čoho si nevieš predstaviť svoj deň?
Bez ženských,..
:clap:
Pěkný rozhovor :thumbsup:
Worrell nebo Laus? :jupi:
Tvoj najpamätnejší moment/zážitok z hokejfóra?
Asi to, když jsme zjistil, že AndyF není dědek, ale muž středního věku.
Nerozumím. V čem se to jako liší? :neviem:
:ban:
dejf píše:
Tvoj najpamätnejší moment/zážitok z hokejfóra?
Asi to, když jsme zjistil, že AndyF není dědek, ale muž středního věku.
Nerozumím. V čem se to jako liší? :neviem:
že ešte dokáže udržať moč
Díky. Jsem rád, že tě moje příspěvky zaujaly. :)
Za Gerrarda :good: :poklona:
The Rev píše:Ani soudruh ?
Toho jsem se rozhodl ignorovat. Dle mého názoru ten chlapec nemá absolutně žádný přehled a přišel sem akorát ostatní vytáčet a dělat si z nich pr*el. Jeho příspěvky ani nečtu..
Joe S. píše:že ešte dokáže udržať moč
Joe to vystihl!
honziss píše:Díky. Jsem rád, že tě moje příspěvky zaujaly.
A já jsem rád, že po odchodu Getza a dalších starších uživatelů občas přibudou i nějací kvalitní. I díky Tobě jsem přišel na chuť advance stats. :)
tomasinho píše:Za Gerrarda
Gerrarda nelze nemít rád, to byl (stále je) PAN FOTBALISTA. :klobuk:
JKL píše:Worrell nebo Laus? :jupi:
Gudbranson. :frajer: Né, tak dobře, Laus!
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES