Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Najlepsi two-way wingeri v lige

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

imp píše:
vrabejka píše:Až na to že já mám vždy své názory podložené padnymi argumenty ale nevadí.
Dobře, podlož pádnými argumenty proč je podle tebe Hossa vyhypovaný a proč není elitní two-way winger. A rovnou napiš i těch pět lepších, když už v tom budeš. :)
Ikdyž tu za tento příspěvek místními šovinistmy budu zadupán do země pokusím se.

Je důležité jak Hossu bereme. Rozhodně nejsem jeho hater. Uznávám ho a řadím ho ke slovenským legendám jako jsou Demitra, Chara, Bondra.

Je třeba si vysvětilit cizi výraz two-way winger - Z mého pohledu je to hráč, který rád útočí ale není líný vrátit se do obrany. Teda je velice produktivní útoku, ale ma i spoustu defensve skills (platný v oslabení, minimum turnoverů, zblokované střely, málo vyloučení). Na tohle by byla asi nejlepší statistika +- (To bych byl ovšem za to zlynčován)

Z hlediska celé kariery Mariána je velice těžké najít v minulosti lepšího TW wingera. (Možná Marleau, ale ten má 0,7 ppg)

Ale v současnosti se pár jmen najde.
Nemůžu nezmínit mého oblíbence Jamieho Benna - ppg stejné jako Hossa 0,88. Poslední 2 sezony vládne NHL. Jasná volba.

Schwartz - tohoto hráče jsem ještě před 2 lety vůbec neznal ale letos mi učaroval. Navíc jak vládne v PO s Tarasenkem paráda. PPG - 0.65,

Stone - PPG - 0,72

A musím zmínit i pár českých záastupců, které považuju na podobné úrovni jako Hossu.

Plekanec - Jeden z nejlepších TW z české republiky. Možná v historii nějaký čech byl lepší ale Plekyho si vážím už za ten jeho přístup k hokeji a repre. PPG- 0,66. Powerplays goals - 50 Power-play point -171 .
SHG -18 (33), SHP - 29 (45)

Krejčí - jeden z nejpodcenovanějších TW wingerů. Často ho brzdí zranění. Ale jakmile se jeho tým dostane do PO patří k nejlepším hráčům. PPG-0,76. Má též užasnou úspěšnost na vhazování - 51%

Palát - Věřím, že se někdy Ondra dostane na jeho úroven dostane. Rozhodně je na dobré cestě. PPG - 0,72.


Tak a teď pojďte do mě.
vrabejka píše:
A musím zmínit i pár českých záastupců, které považuju na podobné úrovni jako Hossu.

Plekanec - Jeden z nejlepších TW z české republiky. Možná v historii nějaký čech byl lepší ale Plekyho si vážím už za ten jeho přístup k hokeji a repre. PPG- 0,66. Powerplays goals - 50 Power-play point -171 .
SHG -18 (33), SHP - 29 (45)

Krejčí - jeden z nejpodcenovanějších TW wingerů. Často ho brzdí zranění. Ale jakmile se jeho tým dostane do PO patří k nejlepším hráčům. PPG-0,76. Má též užasnou úspěšnost na vhazování - 51%

Palát - Věřím, že se někdy Ondra dostane na jeho úroven dostane. Rozhodně je na dobré cestě. PPG - 0,72.

Stone - PPG - 0,72.

Tak a teď pojďte do mě.
Stone je čech jak repa :good:

a Krejčí je krídlo? ci pana, to odkedy? a dávať Cákanca do jednej roviny s Hossom? to snáď nie :hroza:

you just got vrabejkad
vrabejka píše:Krejčí ... winger... Má též užasnou úspěšnost na vhazování - 51%
Vzal jsem to pozpátku a daleko jsem radši nedošel. :hroza:
Musím se podívat, jestli je to úžasné číslo vůbec pravdivé...
PS: Ano vím, že všichni nejsou křídla. Chtěl jsem hlavně ukázat jací to jsou komplexní útočníci.
Hm, takže Marleau, Benn, Schwartz, Stone, Palát, říkáš jo?

Výtažek z chatu z před 2 hodin.

Obrázek

Zajímavý. :hmm:

(Plekance a Krejčího beru jako tvoje neúspěšný pokusy si tam přihodit někoho svýho. Škoda, že jsou centři no.)
Kedze cepi tu maze temy uz aj spoluadminovi :bitka3: , tak to vytvaram este raz. :hroza:

Seriozne, kto patri podla vas medzi top5 najlepsich two way kridelnikov ligy?
1) Jamie Benn
2) Jeff Carter (I know, hraje primárně už centra, ale RW umí, viz. zápasy za Kanadu)
3) Marián Hossa
4) Ondřej Palát
5) Mark Stone
Asi se budu opakovat, ale Benn, Hossa, z nastupující generace Palát, Stone. Možná, kdybych měl zmínit nějaký jiný jména, tak Marchand, Patches třeba. Parise s Nashem jsou (bejvali) taky celkem schopný.
Rozhodně bych nezapomínal na Steena. :wink:
Svyho casu byla nadeje, ze by to mohl byt Read.. :hahano:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS