Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF zraz

Diskuze o všem možném i nemožném.

Bohužial ani ja nebudem môcť dojsť tohto roku,do poslednej chvíle som čakal,či sa to predsa len nebude dať,ale zdravotný stav mojej babičky, sa nezlepšuje a tak miesto toho zrazu budem musieť si to namieriť na Moravu. :cry: Týmto sa Ivanovi a dalším chalanom ospravedlnujem,ale žial nedá sa inak. :ja_neviem:
ok, takže to nemá význam ešte naťahovať, rezerváciu ubytovania zajtra zruším a necháme to tak. Ja s cepim si zájdeme po niektorom zápase na pivko a pokecáme. Ostatné asi ani nemá význam ešte nejako komentovať.
Ako som povedal. Ak Chorvátsko padne, som NAISTO tam.
Ahojte pupkaci a analfabeti. Roky tu chceme zraz a nikomu sa to nejak nechce tak sa toho podujmem a ako organizator knihomolskych chat spravime aj nejaku tu párkovu slavnost.

Presne miesto konania si dohodneme, jasne ale je, ze by to bola Morava - tam aby to mal kazdy dobre s dostupnostou. Dolezite bude zistit, kolko by nas slo a podla toho by sa potom zacala vyberat chata.

Urcite treba pocitat, ze to bude minimalne na dve noci, teda od piatka do nedele - z toho dovodu ze na jednu noc nam chatu skoro nikto neda ale inak by to bolo fajn.

Najprv teda ide o prieskum kto vsetko moze a chce ist a zaroven anketa ohladom terminu. Bud mozme skori septembrovy, ked je este vyssia pravdepodobnost na fajn pocasie, alebo mozme vikend 17,18 , kedy uz je world cup a mozme spolu kuknut partia odbornikov (analfabetov) hokej.

V hlasovani sa daju vybrat aj vsetky moznosti aby sa vedelo ze mozte vsetky

Az bude cas tak vsetkym rozposlem hromadny mail a ak by som niekoho zabudol, tak nech sa ozve/pozve sam
Casom premyslime draft a nejake sestry, hlavne je vitana sharkgirl :oslava:
Já bych asi dojel az v sobotu a byl tam jen jednu noc, prtz v sobotu mivam zapasy. Hodi se mi to mezi 25.8.-15.9. .. Od 16.-18.9. mame ve Znojmě Vinobraní :fifik:.
Já bych klidně přijel, ale ani jeden z těch dvou termínů mi nevyhovuje.
Tak vyresetovana anketa a pridana tretia moznost
9.-11.9. neni proc v nabidce?
Rono píše:9.-11.9. neni proc v nabidce?
asi sa finch ide pozreť na italianprospects.it zblízka
Diky, ale uz jsem pod pantoflem.
AndyF píše:Diky, ale uz jsem pod pantoflem.
pod drnem???
Druhá možnost, ale pravděpodobnost účasti mizerná, leda na jeden večer dojet, v září toho už teď mám hodně.
Ten první termín nemůžu jezdím totiž kamosovi svatbu. Pak už by to neměl být problém.
Mozno nemusi byt chata ale objedname si par stolov niekde v brnenskej hospode. Na tu chatu by nas muselo byt tak 8
Dobrej nápad a Brno je pro mě celkem pohodička, předběžně můžu oba termíny .
Selly8 píše:Ten první termín nemůžu jezdím totiž kamosovi svatbu. Pak už by to neměl být problém.
Já to mám přesně naopak ... první termín můžu a druhej má kámoš svatbu a děda oslavu kulatin, takže to nemůžu určitě ... jinému termínu se nebráním, ale do ankety jsem dal ten 2-4.9
Hm mne je to dost jedno, hoci v ten prvy termin by mi velmi nevyhovoval...ten druhy je tak akurat, alebo hoci aj nejaka party v Brne by nemuselo byt zle...len by som musela vyriesit dopravu a noclah ale zrejme to potiahnem cez ostravu s niecim :)
Já mám dovolenou během celého Světového poháru takže asi tak.. A Brno by taky nebylo problém.
Este tomu hlasovaniu dam tak 2 dni a potom sa rozhodne
Takze na spravu ohladom toho terminu 17.9. mi v sprave odpisali :

Rono
Cathy
Selly
Heny

So mnou je to 5 ludi :hmm: V hlasovani bolo hlasov 7 a pricom este nie kazdy hlasoval ale chce prist. Zvysok je negramotny odpisat a mam si teda osobne dohladat ze kto chce prist? :neviem:
So mnou chlapci neratajte, ja som v dedkovej kategorii “pod pantoflem” :D
Nemám záujem a viackrát som to už písal aj v chate. Celkom ma prekvapila vôbec aj tá pmka :-).
V Eurolanche mame pravidelne stretnutia. Tento vikend nas prislo do Brna 12 ks z CR, SR, Madarska a Finska. V dalsej sezone, ktora bude nasou 10. v historii pripravujeme viacero takychto aktivit. Ak vas bude malo, kludne sa mozte k nam pridat.
Pro sraz bych klidne byl :) Je fakt ze ted pres prazdniny mimo sezonu forum sleduju malo :) a pres sezonu vidim tak 15-20 zapasu :) takze jsem prd fanousek :)Ale bylo by to fajn.

Co se tyka terminu tak je mi to celkem jedno.Ja si cas nejak udelam.
177 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS