Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL zaujimavosti

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

:!: :!: :!: Cap moves up to $73 million next season :!: :!: :!:
Naprosto výstižné :lol3:.
Obrázek

koľko už kto (a na čo) utratil počas posledných dní :cinka:
Nekdo jeste neutratil ani vorla. Nechce se mi hledat kdo..
http://www.sportsnet.ca/hockey/nhl/rank ... l-numbers/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Existují na to nějaký čísla, statistiky? Do jaké míry je to znevýhodnění/zvýhodnění?
Pokiaľ máš dva zápasy za dva dni doma, tak to nemusí mať efekt. Ale ak hráš doma a na druhý deň vonku, tak tím sa balí ihneď (väčšinou) po zápase (cca 22:30 ich času), odchádza na letisko a odlieta do iného mesta. Do postele sa dostanú hráči po všetkých vybavovačkách na hoteli až cez hlbokú noc (záleží, ako ďaleko letia, pochopiteľne). Nie je sranda odohrať na druhý deň zápas a podať 100%-ný výkon. Preto je mimoriadne cenné, ak z B2B zápasu doma/vonku alebo vonku/doma získaš plný počet bodov.
zaujimave. V suvislosti s tym mna serie, ze ked pride nejaky tim na trip do Alberty, tak najprv mieri do EDM a potom ide unaveny na b2b do Calgary :x cize Flames to maju ulahcene :thumbsdown:
ale je to len moj pocit nepodlozeny presnymi statistikami
Obrázek
Magazín ESPN zverejnil svoj pro franchise ranking. V rámci NHL bolo poradie nasledovné:

1. Tampa Bay Lightning (1st OA)
2. Nashville Predators (6th OA)
3. Florida Panthers (7th OA)
4. Dallas Stars (8th OA)
5. Pittsburgh Penguins (11th OA)
6. Anaheim Ducks (23rd OA)
7. St. Louis Blues (29th OA)
8. San Jose Sharks (30th OA)
9. Chicago Blackhawks (35th OA)
10. Los Angeles Kings (38th OA)
11. Arizona Coyotes (41st OA)
12. Detroit Red Wings (44th OA)
13. Washington Capitals (47th OA)
14. New Jersey Devils (51st OA)
15. Philadelphia Flyers (58th OA)
16. Buffalo Sabres (60th OA)
17. Carolina Hurricanes (61st OA)
18. Minnesota Wild (62nd OA)
19. Colombus Blue Jackets (63rd OA)
20. Winnipeg Jets (71st OA)
21. Colorado Avalanche (77th OA)
22. Calgary Flames (83rd OA)
23. New York Islanders (84th OA)
24. New York Rangers (92nd OA)
25. Ottawa Senators (95th OA)
26. Montreal Canadiens (98th OA)
27. Boston Bruins (99th OA)
28. Edmonton Oilers (111th OA)
29. Vancouver Canucks (116th OA)
30. Toronto Maple Leafs (118 OA)
ChlapY, asi jsem OT, ale nevím kde se na to zeptat. Ví někdo jak je to s hráčem, který je na dlouhou dobu na IR, a jak je to s jeho platem? Třeba Horton, jeho kontrakt údajně nebyl pojištěný, takže on je doma, je na IR, Leafs se nezapočítává do capu, ale musí mu platit Toronto plnou částku. Tady mám jasno, když ne, tak mě opravte. Ale jak je to třeba u hráče jako je Clowe, Robidas, vlastně i Pronger a další, kteří mají kontrakty a jsou dlouhodobě na IR? V capu se nepočítají, ale kdo jim ty prachy platí? Hráč dostane předpokládám plnou částku na kterou má podepsaný kontrakt, ale kdo mu to platí? Klub nějak dohromady s pojištovnou? Nebo tam ještě NHLPA? Je mi jasné, že to špičkoví sportovci nemají jako my smrtelníci s naší nemocenskou, ale docela by mě to zajímalo, ani nevím proč :)

Díkes
Tak odbornik nejsem, ale rozum mi napovida, ze hrace to za prve zajimat nemusi.. On svoje penize dostane tak, jak ma ve smlouve. Pochybuju, ze by tam nekdo mel, ze pri zraneni nedostava.
NHLPA to IMHO jen garantuje, alebrz vsechny smlouvy musi odpovidat CBA.
Zalezi samozrejme na tymu, jestli si ten kontrakt pojisti, nebo ne..
Nicmene, samozrejme muze tratit, pokud ma smlouvu plnou bonusu ala Jagr.
Parda píše: V capu se nepočítají
V capu se LTIR právě počítá, to je častá mejlka, že se ltiry nepočítají do capu.

Smlouvy a platby s pojišťovnou nejsou veřejné, to by mě btw taky zajímalo (z pohledu, na kolik to tak vyjde, jinak je mi to jaksi jedno, já to neplatím, ehe).
AndyF píše:Tak odbornik nejsem, ale rozum mi napovida, ze hrace to za prve zajimat nemusi.. On svoje penize dostane tak, jak ma ve smlouve. Pochybuju, ze by tam nekdo mel, ze pri zraneni nedostava.
NHLPA to IMHO jen garantuje, alebrz vsechny smlouvy musi odpovidat CBA.
Zalezi samozrejme na tymu, jestli si ten kontrakt pojisti, nebo ne..
Nicmene, samozrejme muze tratit, pokud ma smlouvu plnou bonusu ala Jagr.
Vždyt to píšu, že předpokládám, že hráč své peníze dostane. To co podepsal, dostane.
S tou pojistkou to taky píšu, u Hortona je to asi jasné, spíš by mě zajímalo jak je to s platbou u hráčů jako je Robidas, Clowe a podobní, kde jsou kontrakty předpokládejme pojištěné. To musí být platby na pojistku obrovské, pokud celé platy kryjí až do vypršení kontraktu čistě samy pojištovny. Ale je mi jasné, že to jsme už hodně hluboko, tohle asi málokdo ví.
JKL píše:
Parda píše: V capu se nepočítají
V capu se LTIR právě počítá, to je častá mejlka, že se ltiry nepočítají do capu.

Smlouvy a platby s pojišťovnou nejsou veřejné, to by mě btw taky zajímalo (z pohledu, na kolik to tak vyjde, jinak je mi to jaksi jedno, já to neplatím, ehe).
No vlastně jo, vždyt to dává smysl... Proto mají Yotes Prongera, zabírá jím cap space, ale neplatí mu nic.
Právě, ty platby pojištovně z kontraktu musí být obrovské, když je už každého hráče riziko, že po roce hraní pak může být šest let mimo led, ale ty prachy dostat musí...
Captain Crunch píše:Obrázek
Díky Gary :good: najhorší rozpis pre nás a ešte k tomu to naše cestovanie.. Edmonton najlahší a Anaheim 20x bude hrať proti unaveným tímom zatial čo my 6 :klobuk: . Dneska bola tá únava riadne vidieť na našich starších hráčoch, chudáci odohrali 6 zápasov za 9 dní ..
kisin píše:Obrázek
PAP 5gp (2+1), cf%53~
Pulkk 6gp (1+0), cf%54~
.
.
.
Drew Miller 6(2+0), cf%37~

Pulkk v šesti zápasech vyprodukoval famózní tři střely a jeden gól (tečí ve vzduchu), s Dalpem nejméně času na ledě.
https://www.capfriendly.com/expansion-draft" onclick="window.open(this.href);return false;

tool na expansion na Caprfriendly...
http://nhlnumbers.com/2016/10/31/watch- ... tt-pfeffer" onclick="window.open(this.href);return false;
U mě vyhrávaj Burns a Thornton. :lol2:


oooh :wub: :wub:
Logan píše:

oooh :wub: :wub:
Super :good:
o 2 tyzdne mame LV announcement...

https://www.nhl.com/news/nhl-expansion- ... -283511976
1453 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS