Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KNIGHTS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Bohužel to byly, mojí vinou, skoro dvě kola :(
Mate záujem tipovať aj v tejto sezone? ja ano. uz sa da prihlasit do sutaze
Vojtarimu som posielal PM s info o prihlasovani timov - zatial ju necital
Omlouvám se všem za spoždění. Už jsem rozeslal zprávy a tým přihlásil :)
Tak v ET jsme nakonec zůstali před branami play off. Hlavním problémem, ale je, že do ostré sezóny nemáme čtvrtého hráče a bohužel se zdá, že již všichni tým mají a pravděpodobně budeme muset, minimálně na začátku sezóny, tipovat ve třech.
Skušal si pisať voľným tiperom čo tipovali elite trophy?
Projížděl jsem to a pokud se nemýlím, tak všichni už na sezónu tým mají, akorát ET tipovali jako volní tipéři.
Týmově nám sice ET nevyšlo, avšak dělené první místo v této soutěži si odnáší kladivo. Velká gratulace :)
Chtěl bych do týmu přivítat nového tipéra j0man! Těším se na spolupráci. :) Od teď už v plném počtu! :)
Ďakujem, posnažím sa priniesť so sebou čo najviac bodov :frajer:
vítam v tíme novú posilu
Myslím, že s výsledkem prvního kola musíme být spokojeni. Na 3. pozici nám chybělo moc a hned za náma to bylo celkem namačkané :).
Jsme o bod na druhém místě za koníčkama. To musíme urvat!!!
Dělené druhé místo není úplně to, co jsme chtěli, ale mohlo to dopadnout i hůře.
len tak ďalej !!!
J0man a HanSolo bacha na testy na doping!! :D
parádny výsledok v individuálke...gratulujem a len tak dalej :good:
Som rád, že som sa na začiatku sezóny neunáhlil a počkal na ponuku z naozaj super mužstva :) ide nám to perfektne :) Vojtari klobúk dolu, aj do tretice skvelé umiestnenie v individuálke :klobuk:
Gratulujem k vyhre v individualke kolega,parkrat som uz veril,ze sa mi ta podari dohnat,ale nakoniec si si 1 priecku uhajil a zasluzene, :thumbsup: Nebal si sa obcas aj riskovat pri tipoch ,ja som niekedy az moc veril papierovym favoritom a v tom si bol toto kolo lepsi,risk ti priniesol zisk :) Gratulka i celemu tymu k 3 miestu i Vojtarimu ,ktory kazde kolo zbiera paradne umiestnenia v indi i kopec bodov pre rytierov nazbiera. :thumbsup:
Díky mockrát Chrisy, já gratuluji tobě k parádním výsledkům. Obrovská gratulace j0manovi, který byl pouze ve třech dnech tohoto kola sesazený z čela, neskutečný výkon! A celkově dobrá práce chlapi! :)
díky hoši :)
gratulujem j0man :good: si borec
Moc se omlouvám za dnešní nenatipování, myslel jsem, že už jsem tipoval :(.
Šťastné a veselé kolegovci :-)
Opožděně také přeju, alespoň šťastný a úspěšný nový rok, když už jsem ty Vánoce nestihl :D.
1081 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES