Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak vitam noveho kolegu v tymu, verim ze nam pomuze to letos vyhrat. Ostatnim preju at vam vydrzi forma Co mate a vsem preju stastne a vesele!
danchez píše:Tak vitam noveho kolegu v tymu, verim ze nam pomuze to letos vyhrat. Ostatnim preju at vam vydrzi forma Co mate a vsem preju stastne a vesele!
Dakujeme,šťastne a vesele Vianoce aj tebe :wink: :) a zároven gratulujem,bol si 2 najlepší tipér ALL STAR duelu , mal tak velký podiel na výhre našej konferencie a potvrdil si,že si si miesto vybojoval oprávnene,nebol si tam len preto,že som GM našej konferencie bol ja,ale preto,že si si to zaslúžil,veril som v tvoje schopnosti a ty si ich ukázal priamo v dueli :) :frajer:
Dnešným dnom sa dotiahli rozbehnuté rokovania na ktorých sa posledné dni pracovalo.Najskor podpísal zmluvu cepik,ktorého sme tu uvítali a otvorili šampus,kedže je volný den v KTL mohli sme Vianoce i príchod novej posilky osláviť :oslava: legenda sa vracia do hry a bude to v drese mačičiek :wave: :wave:

a potom sme sa rozlúčili s Nabbym,ktorý odchádza do jedneho zatial nemenovaného týmu KTL ,naštartovať ich opäť k boju o play off s kolegami Nabbymu prajeme vela šťastia a dakujeme za odohrate 4 kola v drese mačičiek :) :clap: kam to oznámi jeho nový GM zajtra,hned potom doplníme aj my 4 člena týmu a oficiálne ho tu predstavíme,tak si to prial jeho terajší GM a tak to dodržíme. :wink:
Po príchode cepika,4 členom týmu sa stáva rambo001.Týmto ho u nás vítame :wave: :klobuk: good luck ako v tipoch,tak i v začlenení medzi mačičky :oslava: :) Verím,že to bude prospešné ako pre náš tým,tak i tie,kam zamierili kolegovci,nech sa darí vám i kolegom. :)
cepik,rambo super robota dnes, :klobuk: len tak dalej :wink:
Chalani prajem vám veselého Silvestra,vela pohody,žiadne nehody a všetko dobre do nového roku 2017 :klobuk: :)
Danchez s rambom supr robota v 1 tipovaci den noveho.roka :good: ,sice trochu strácame na rozbehnutých Lions,zvedaji se po trapení v 2 predošlých kolách i Pirati,na ostatnych vsak si udržujeme náskok,tak len nezaspať na vavrinoch,vyhrnuť si rukávy,vy si udržte aj v novom roku super formu z posledných dni ,ja musím.pridať a spolu s kuskom sťastia,si aj v tomto.kolečku,vybojujeme slušne.body v boji o.play off. :) Tak len tak dalej kolegovia .good luck v novom roku v KTL i sukromnej sfére :frajer:,
rambo parádne ti to sype,držím palce nech si to 1 miesto ustrážiš v jednotlivcoch i my ako tím :clap: :clap: :frajer: Cepi včera som si vravel,že dosť riskuješ s tými X tipmi a ono ti to skoro vyšlo,klobúk dole za odvahu :wink: :wave: Danchez k tebe netreba nič dodávať,parádne predstavenia celú sezonu ohladom tímu :) :good: ,len tak dalej chalani,dík,že tipujete pravidelne,výsledky potom prídu s tým :klobuk:
Chalani je to doma,uz pred poslednym tipovacim dnom tohto kola mame 17bodovy naskok a 1 miesto uz timu neutecie,aj rambove v jednotlivcoch je blizko. :clap: :clap: drzime palce kolega :wink: Super robota pani,dnes si uz mozme dopriat volnejsi den ,trosku usetrit sily na dalsie kolecko :) :wink:
v novém složení a hned první místo, dobrá práce. :cool: Gratulace rambovi k prvnímu místu :oslava: A před Chrisem klobouk dolů za letošní formu :klobuk:
Návštěvník píše:v novém složení a hned první místo, dobrá práce. :cool: Gratulace rambovi k prvnímu místu :oslava: A před Chrisem klobouk dolů za letošní formu :klobuk:
ou, sorry, jsem si ani nevšiml, že nejsem příhlášený.
Děkujem, tak snad ty výměny nakonec nebudete litovat. Hlavně neusnout na vavřínech. :giggle:
No nechcem a nebudem sa tváriť ako vševedko,bol to dosť riskantný krok,v dobe ked sme boli po 4 kolách na 1 mieste sa rozhodnúť pre výmenu a hned 2 kolegov,ale premýšlal som o tom dosť dlho,než som sa k tomu odhodlal,nebol to unáhlený krok a dakujem aj nanimu a Nabbymu za super robotu ktorú tu odviedli i pochopenie,o čo išlo pri tých výmenách s každým z nich som komunikoval a veci sme si vyjasnili. :) :wink: Ramba som oslovil ako 1 s ponukou na vstup ku KTL ja,pred začiatkom sezony,písali sme si sem tam,čítal som jeho komenty v téme Detroitu a všimol si,že sa v NHL celkom vyzná, a spoznal som jeho názory,chuť do hry i zápal pre ňu nováčika a to som práve potreboval,ako oživenie medzi nás skúsených veteránov,gratulujem k 1 miestu,bola to super kolečko a určite nie posledné v tvojom podaní rambo taketo dobre o tom som presvedčený. :clap: :wink2:

Cepika tu poznám už roky ,viem,v čom su jeho silne stránky,poznám jeho prefíkanosť a tímového ducha,to som práve potreboval,viem,že sa v NHL velmi dobre vyzná,ale aj vie,čo tím potrebuje,tu tipuje každý člen zapojený do KTL super,ale hokejisti sú beťari a nie vždy sa im chce hrať tak,ako si to prajeme :-D :lol2: dajme tomu sú 4 duely,vyložený favoriti hrajú doma,človek si povie super to su isté body,prd práve vtedy si zvyknú vystreliť a body stratia 3 niekedy aj všetci 4 ,naoko to vyzerá,že na 1 mieste tímu máme najväčší podiel my dvaja s rambom,ale to len naoko,velkú zásluhu na tom máte vy dvaja cepi i danchez,každý ste si našiel svoju cestu a štýl tipovania ako pomocť tímu,velmi dobre sme si to s rambom všimli a vážime si vašu robotu a podiel na tomto 1 mieste. :klobuk: :clap: :frajer: Dakujem vám všetkým 3 za pravidelné tipovanie i kúsok obetovania v prospech tímu,potom človeka celé toto dosť baví a ak si postráži aby sa vyhol výpadkom,bez výhovoriek tých pár minút na natipovanie zas tak človeku času nezoberie,tak sa k nemu prikloní aj šťastie a prídu dobre výsledky. :)
rambo001 píše:Děkujem, tak snad ty výměny nakonec nebudete litovat. Hlavně neusnout na vavřínech. :giggle:[/quote
rambo001 píše:Děkujem, tak snad ty výměny nakonec nebudete litovat. Hlavně neusnout na vavřínech. :giggle:
Litovat toho nebudeme :wink: uz tvoj nick je super,som velky fanusik Sylvestera Stalloneho a Rambo.bola jedna z jeho roli :-D dobre hovoris,netreba zaspat na vavrinoch,pride aj kriza,slabsie vysledky,zas netreba vsetok pusny prach vystrielat v zakladnej casti,nieco si treba nechat aj na play off :wink: tam sa bude lamat chlieb,mame to.dobre rozbehnute,tak nech sa teraz snazia konkurenti nas potrapit a uzit si trochu radosti ak im to vyjde,netreba prepadat panike,ak uz dalsie kolo bude o nieco slabsie,verim,ze tento tim je dobre zlozeny a svoje si uhraje aj v play off , :wink:
nie je narocne naskocit do rozbehnuteho vlaku :)
no pre mna narocnejsie skocit z invalidneho dôchodku:D do plnej zataze a v zavere to bolo poznat, ked mi dochadzala stava :unsure:
zacalo to hned uvodnym kolom, si presne spominam, ze som to mal dobre rozbehnute na 15b a na dvojzapas ARI-DAL (2) ANA-SJS (0) som mal natipovane trafene skore, az rano som zistil, ze som to prehodil presne opacne 0-2 a nejako sa to potom viezlo
tie remizky nedavam nejako takticky, ta NHL je taj vyrovnana, ze mi to tak vychadza, skoda ze skôr tak teoreticky :lol2: ale 2.kolo v mojom podani uz bude o niecom inom :power:
tak gud lak
Tak nakoniec 3 miesto,good joob boys :wink: :klobuk:
:neviem: :roll: :cry: :sok: :scare: :slap: toto kolo je niečo strašné,nie a nie to zlomiť,nech skúšame čokolvek,už by mohli občas zahrať hráči v NHL tak ako my tipujeme :-D
To dnes bol ale výkon :hroza: :sok: Falcons gratulujem k výhre,vy ste natipovali aspon priemerne,my komplet na .... :slap: :sok:musíme to hodiť za hlavu a dobre sa pripravit na Hockey Kentákov :box: :wink:
Danchez ,rambo i Fortune,dnes to bola paradna jazda,vyslo vam to na 1 a vratili sme tak Falcons prehru z 1 duelu. :clap: :wink2: Vyhra nad nimi je vzdy cenna,skuseny matadori,bojujuci o priamy postup do 2 kola play off s lisiakom Ohlundom tipujucim vzdy inak ako.vacsina na HF,dnes mal super den,ale Danchez este lepsi :) O to je vyhra cennejsia.Po tom zaspatom uvode kola,sa zacina darit nam aj celej konferencii a uz akosi nepocut.tie vety z uvodu o hodoch konferencie Openfireovej ci nevyrovnanej konferencii,myslim,ze uz sa nam to vyrovnalo az az co poviete kolegovia z Derrylovej konferencie :yes: :wink2:

Chcel by som cepikovi za tie 3 spolocne kola, podakovat ,nevyslo to sice ako sme cakali,ale aj tak.bolo fajn ,ze sme si chvilu zaspominali na stare casy v Red Devils a presli kusok spolocnej cesty, :wink: popriat vela zabavy a uspechov v Yahoo :)

A zaroven privitat staronoveho kolegu Fortuneho,ktoreho.tu tymto medzi nami .vitam,je to skuseny a ostrielany tiper,moj kolega z minulych sezon,vitaj v ICE CATS :)
sme si kvit :klobuk:
Takže dnešnou výhrou nad DD :) sme si poistili 1 miesto v konferencii a volno v predkole play off.Pár dní volna príde vhod,ktovie akého súpera nám vyradovačka postaví do cesty,nechajme sa prekvapiť. :wink: .Nečakal som,že to bude takto turbulentná sezona,každému ktorý k tomu 1 miestu prispel,či už bývalý tipéri Nabby,nanni i cepik,či rambo a Fortune,vrátane jediného člena ktorý to odtipoval celé so mnou Danchezovi v mene tímu ICE CATS dakujem :klobuk: ,bolo fajn si s vami v tíme zatipovať a prajem bývalým členom všetko dobré tam kde sú :yes: a tý ktorý to dotiahli až na koniec ZČ ,pevne sa pripútajte ideme si užiť čerešničku na torte play off. :box: :)
rambo001 píše:Děkujem, tak snad ty výměny nakonec nebudete litovat. Hlavně neusnout na vavřínech. :giggle:
myslím,že môžem povedať i za Dancheza,že ani ty ani Fortune ste krok vedla neboli,naopak,velkou posilou a pomohli ste nám vybojovať 1 miesto v konferenci a 2 v lige,čo je velmi pekný výsledok. :) :) Kedže sme si krízou prešli minulé kolo i na začiatku tohto posledného ,zobudilo nás to a začali opäť hrať naplno a to sa v play off bude len hodiť :wink:

Mojich exkolegov z Evil sme porazili v obidvoch dueloch,zato ten umelecký dojem s velkou 0 v posledný den prijimam,aj to musí občas prísť,aby sa človek zobudil a v play off sme sa pokúsili takýmto zaváhani vyvarovať. :wink: :-D
Tak naša cesta se skončila,s Evil by sme viedli 3:1 na duely ,s Angels by sme vyhrali 4:0 ale na Sellyho a jeho brata a komošov nám kúsok každý den chýbal,tie poistené X im vyšli parádne.Gratulujem,vela šťastia a zábavy vo finále play off Selly prajem. :yes:

Každopádne užili sme si peknú sezonu,chcem sa podakovať všetkým chalanom ktorý prispeli k 3 miestu ICE CATS z tejto sezony -Nabbymu,nanimu,Danchezovi,rambovi i Fortunemu za ich účasť v tíme a nasadenie,rád som si s vami zatipoval v jednom tíme,dobre sme sa tipovačkou zabavili a s niektorými sa snad stretneme opäť budúcu sezonu a pokúsime sa dotiahnuť to tam,čo nevyšlo túto sezonu. :wink: Určité zmeny v zložení na novú sezonu prídu,nie velké tento tím fungoval dobre ale budú tam o tom bude dosť času popísať neskor ,chystáme aj nejaké novinky ale o tom na štarte novej sezony,týmto by som našu letošní účasť a jej komentovanie uzavrel :klobuk: , už si zaslúženú pozornosť nech užiju finalisti MASTER GREMLINS a podla môjho tipu budúci vítazi tejto sezony moji exkolegovci EVIL INSIDERS to už ukáže čas,vela šťastia a zábavy všetkým kolegom z tímov ktorý ešte ostávajú v hre. :wink: :klobuk:
Celkem rychlý konec no, gremlinům to tam celkem napadalo :shock:
Základní část byla hodně dobrá, až na jeden výpadek :giggle: Já se celou sezónu bavil, takže to účel splnilo :thumbsup:
Tak díky všem a gratulace Chrisovi k vydařené sezóně z pohledu jednotlivce :frajer:

:klobuk:
krutá prehra vzhľadom na vaše výkony... :smutok:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO