Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ARIZONA COYOTES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Wanic píše: přesně tak to vnímam, třebaže v Anaheimu jsem ho letos ještě neviděl ... ale kdyby nám ho za něco nabídli zpátky, tak ho beru všema dvaceti.. :slintac:
Tak se hezky podívej, co ten tvůj obdivovaný tragéd dneska vyvedl před 5. gólem Pens. Fakt vrchol. Škoda, že Coyotes nevedeš ty, ale někdo, kdo tomu trošku rozumí, protože bych Vermetta zabalil a i s mašlí vám ho poslal klidně za pytel puků.

:cool:
Tyvole, takové dělo na bradu.. starý Domi se musel zatřepat radostí z junka :box:
Chudák Richardson, toho som mal rád u nás... broken tibia and fibula :?
Obrázek

:giggle: :ninja:
Máme za sebou 20 zápasů.. a ta naše mašina se zatim nějak nerozjíždí.. a co hůř.. ani zatim nic nenasvědčuje tomu, že by se letos vůbec rozjet měla... ačkoliv to zní divně.. podle mě máme ještě o něco víc bodů, než bychom si herně zasloužili.. což není úplně nejlepší vizitka, když jsme poslední v NHL... ale hej.. aspoň to bude příběh, až se konečně rozejede... či?


V čem jsou hlavní problémy? Nemůžu si pomoct.. chybí nám Vermette :lol2: ... Už od začátku sezóny máme v týmu jeden základní problém.. a sice, nefunguje nám druhá řada....

Domi - Hanzal - Vrbata.. hrajou zatraceně dobře, zápas co zápas se dokážou dostat do soupeřova pásma... sbíraj body.. hrajou s pukem... tahle linka nám funguje...
lajna Martinook - Richardson - Doan, dokať hráli spolu.. taktéž fungovali ok... dokázali se dostávat do pásma.. vytvářet tlak.. udržovat momentum... naprosto ok... jen ta druhá lajna už od začátku drhla, a to hlavně na místě centra... dostalo se to až do takový fáze.. kdy tam Tippett přeřadil radši z křídla Martinooka, než aby tam nechal hrát nekvalitního Dvoraka nebo Stromeho...

Strome už je v juniorech... Dvorak se drží v základní sestavě, ale bohužel stále žádným výraznym způsobem neovlivňuje hru..... Duclair si přitom v zásadě hraje to samí, co minulej rok... individuálně dokáže zavést puk, aji kombinaci nekazí.. ale prostě nemá s kym hrát... Duclair je střelec.. nikoliv playmaker.. potřebuje k sobě hráče, který umí utáhnout lajnu.. on by jí měl jenom doplňovat.. šperkovat.. to se bohužel neděje.. neboť jsme asi předpokládali.. že na něm lajna bude moct stát.. což se neděje (a co se btw. neděje ani v případě Domiho.. on taky těží hlavě z práce Hanzala s Vrbatou... hrajou oba druhou sezónu.. ještě nejsou tak vyzrálí, aby dokázali sami táhnout tým..)

krom toho máme zbytečně přetlak na levý straně, kde máme až 5 použitelnejch možností.. zatímco na centru nebo v pravo máme minimálně jednu díru... když vezmu notný zklamání ze hry Goligoskiho (dopředu novej OEL, dozadu nic moc) tak nevim...

jestli má takhle vypadat správně složenej tým.. tak klobouk dolu pane Chayka :klobuk: ...

Nevim... pozitivem je určitě zařazení Crouse, Dauphina, Chychruna i DeAngela do sestavy.. protože tihle jmenovaný vůbec nehrajou špatně... proč jsme ale museli ke čtyřem mladíkům naprosto silou přiřadit i Stormeho s Dvorakem? ... proč jsem do týmu nezapojili jenom tyhle 4 a ty zbylý dva nenechali na příští rok ? :?: :cry: ...

Nuž každopádně co je, to je... asi je třeba změnit trochu úhel pohledu... a hodnotit Chayku podobně, jako hodnotim naše mladíky.. tudíž hej... nováčkovská sezóna ... časem bude snad lepší... celkově to tak nějak koresponduje se zbytkem týmu... snad budeme všichni růst společně a dorosteme.. jestli je to takovej mág, jak o něm pořád píší média.. tak se z toho poučí a začne dominovat (nebo ho snad aspoň odstřihneme, než zničí úplně všechno - bo při pohledu na některý smlouvy mi jde trochu mráz po zádech...)

Co s tim teď? Můj nápad by byl, zkusit rozdělit první řadu (ano, zničit to jediný, co nám zatim funguje :) ), protože tahle cesta, zdá se, nikam nevede... možná by se tim povedlo oživit nějak zbylý řady (protože jak na Hanzalovi, tak na Vrbatovi lajna stát umí) a mohlo by to mít blahodárnej efekt.. jinak to ale moc slavně nevypadá (třebaže naše obranná hra, v zásadě nevypadá nijak moc zle.. i když s Grossmanem a Michálkem byla určitě lepší.. ale v obraně, vypadá to, problém neni.. hlavní problém je v útoku)...

Nuž, abych to shrnul.. zatim si moc dobře nevedem a ve hře zatim není vidět ani náznak toho, že by se to mělo změnit.... na druhou stranu zase.. nejsme tak daleko od toho, aby to fungovalo... pořád máme v týmu hodnotný součásti.. který, kdyby se možná trochu líp namíchali.. by třeba mohli začít nějak fungovat... třeba by stačila jedna výměna.. jeden povedej trade.... to dobrý manažeři dělávaj, ne?... správně reagujou na vzniklou situaci....

neni čas jednat, pane chayka?

.. no jestli ne (či v něčím podání patrně i jestlo jo), tak to asi bude zase docela dlouhejch zbývajících 62 zápasů... :jn:

nuž tak na budoucnost :oslava:
A jak jsi zatím spokojený s Tobiasem Riederem? Popravdě, já ho mám rád čím dál víc. Strašně se mi líbil na posledním MS za Němce. Tam třeba byl mnohem více vidět, jak Draislait. Tím neříkám, že je lepší. Přes léto byl problém s jeho smlouvou, no letos na tom bodově v té "bídě" není špatně. Zkusili jste jej v TOP six, nebo je to prostě ideální hráč do bottomu?
Wanic píše:Nemůžu si pomoct.. chybí nám Vermette :lol2: ..
Ach jo, ty mě fakt nepřestaneš bavit. Chybí vám 2C a chceš tam hráče, co nezvládá ani roli 3C :slap: :-D
jj, přesně to bych chtěl :pray:

Mě se zase Rieder líbil na World Cupu... celá ta třetí lajna Evropy byla sympatická... kvalitu ten kluk má, to se nezapře... neni to hráč, na kterym by se dala stavět lajna, neni nijak extra skilled.. je to ale perfektní doplněk každý řady... má rychlost, výbušnost, dravost a do zadu si plní co má... ale taky platí to samí co u Duclaira a Domiho.. lajnu sám táhnout neumí a narozdíl od Killers D, u kterejch se předpokládá, že jednou budou, on asi ani nikdy umět nebude...

u nás je trochu problém, že jsme mu nepřipravili lajnu, ve který by mohl bejt úspěšnej... jeho místo je někde mezi 3rd line a 2nd line... v obou by se mi líbil, pakliže by tomu složení zbytku týmu nahrávalo...

co k němu říct.. on nikdy nebude hráč, na kterym bude záviset obraz hry... je to ale perfektní role player, kterej přináší zatraceně hodnotný prvky do hry...

kdybysme měli Vermetta, možná by to mohlo bejt Rieder - Vermette - Duclair... Duclair by se vedle Vermetta zvedl a Rieder by si tam mohl odehrát svojí roli... to jsou ale všechno spekulace.. možná by ta lajna taky nefungovala.. každopádně, kdybysme měli jakýhokoliv (třeba novýho via trade) regulérního druhýho centra.. celá ta naše line up by se skládala líp.. měli by jsme some options ... takhle moc možností nemáme a zrovna Rieder tim docela trpí...

suma sumárům.. v Riederovi problém neni... to že letos neni herně moc vidět, v zásadě neni, podle mě, moc jeho vinou.... udržet a podepsat na dlouho.. a poskládat tým vhodněji tak, aby v něm vynikal, ne byl zabitej...
Ad Vermette....strašně inteligentní hráč, 20 vteřin do konce, buly v útočném pásmu, kde jsme to v rohu mohli dohrát už. A co neudělá náš superčuper 2nd line center? Samozřejmě fauluje, takže vrátí Montreal zpátky do našeho pásma, navíc tak, že můžou rovnou odvolat Price a ještě odjebe z buly nejlepšího hráče na ledě (sebe). Skvělý hráč :clap: :giggle:
Dneska veselej zaver.
Vrabata 1 sec pred koncem OT trefil brevno.
Nacez pri SO 4x zvonila konstrukce!
A na konec rozhodl kdo jiny, nez Holland :cool:
nieco pre dedka :giggle:
Arizona vzala c waivera Burmistrova. V tejto sezone som ho nevidela hrat, ale podla ruskeho novinara Alexeja Sevcenka, ktory si s nim v lete pisal, Alex stratil motivaciu do hokeja. Tak uvidime, ci ma pravdu. Vela stastia!!!
Duclair na farmě 1+7 v 15 zápasech. Má někdo víc info?
Duclaira jsem na farmě viděl ve dvou zápasech, takže moc relevantní info nemam.. navíc tým zrovna neprožívá dobrý období celkově (ani v jednom z těch zápasů jsme nebyli lepším týmem), což určitě nepomáhá ani jemu... hraje druhou lajnu (neboť jsme nechtěli trhat první, která jakžtak celkem šlape) ale popravdě se mi moc nelíbil... nelíbilo se mi, že nedokázal mít větší impact, i přesto, že se jedná o třídu pomalejší hokej než v NHL.. kvalitně horší beky, co proti němu hrajou... no nevim.. čekal jsem od něj trochu víc... já bych řekl, alespoň na zákaldě těch dvou zápasů, že si hraje v zásadě to samí, co hrál i v NHL.. což mi přijde zkrátka jako málo v nižší soutězi... (na úrovni NHL ok, na AHL málo)

na druhou stranu je třeba říct, že se mi naopak líbil v době, kdy ještě byl v NHL... on dokáže zavést puk.. když se k puku dostane v útočnym pásmu, dokáže se s nim někam pohnout, vytvořit si místo a dobře přihrát... není to žádnej bojovník.. směrem do zadu taky žádná sláva (a to jako že docela fest žádná sláva :) ) ... but hey.. já si nemůžu pomoct... kdyby hrál v lajně se dvěma regular NHL hráčema (ideálně pracovitýma, co na ledě oddřou veškerou černou práci... tak, podle mě, nebude mít problém zapadnout a začne sbírat body ve velkym)...

no na třetí stranu... tenhle názor celkově moc nekoresponduje s tim.. jak se o něm vyjadřoval Tippett s Chaykou... kterým se, dle jejich komentářů, jeho hra celkově moc nelíbila.. takže hej.. těžko říct... kdyby to bylo na mě, tak je už dávno zpátky v prvnim týmu a zkoušíme ho s Burmistrovem a Riederem... No bohužel se v současnosti neděje u Coyotes moc věcí, který by byly úplně dle mýho gusta :) .. but hey.. třeba v jinym týmu budou líp vědět, jak s nim naložit ... každopádně to zatim určitě neni typ hráče, kterej by si nějakou chemistry dokázal vytvořit s kymkoliv... je třeba trochu specifičtější konstalace.. aby to s nim fungovalo (tzn. trochu risk to s nim je určitě)...
:hroza:
upřímně, fire Tippett..

trenér, kterej zachází s bekem jako Michálek jako s kusem hadru, neni dobrej trenér... :grc: .. máme naprosto katastrofální složení útočných řad, který nám ještě naše vedení konstantně ničí, když trejduje Vermetty a Hanzaly, tedy jediný hráče, který umí mít konstantně nějakej impact na hru, pryč... a na místo toho, abysme s tim něco dělali, tak za to trestáme defenzivní beky, který nahrazujeme horšíma, třebaže ofenzivnějšíma bekama, jako by snad náš hlavní problém byl v rozehrávce... :grc:

nepochopitelný... na druhou stranu hej... ten odchod defenzivník obránců vypdá skutečně jako novej golbální trend současný NHL.. takže nám, zastáncům starý klasiky, kteří ještě mají rádi beky, který umí bránit, holt nezbývá než počkat, až tenhle trend ty pitomce omrzí (jako se snad nakonec stejně jednou stane).. :hroza:

btw. Dvorak se rozehrál k výborným výkonům.. ten kluk má před sebou velkou kariéru :poklona: (od kdy je ale proboha NHL development league :?: :!: .. takhle se měl vyvíjet v AHL a v dubnu být povolanej nahoru...).. nebo aspoň takhle by to fungovalo ve správně vedenym týmu... u nás bohužel neschází jen "kvalitní vedení", u nás schází "jakýkoliv vedení"... :thumbsdown:

asi už jsem na tu NHL moc starej, za zenitem :) ... možná pomalu nastává čas, to nechat mladším.. :lol2: ... za našich časů, bylo ukončení sezóny pod hranící 70 bodů braný jako hamba.. :andy: ... kdybyste se zeptali Chayky, tak vám, podle mě, řekne, že máme celkem ok sezónu.. že všechno vyšlo v zásadě nakonec celkem dobře... :grc: :x :hroza: :hroza: :oslava:
Wanic píše:... kdybyste se zeptali Chayky, tak vám, podle mě, řekne, že máme celkem ok sezónu.. že všechno vyšlo v zásadě nakonec celkem dobře... :grc: :x :hroza: :hroza: :oslava:
Ale ved vy naozaj mate OK sezonu… co by som ja za taku dal…
A tym teraz nemyslim tych vasich 63b namiesto nasich 43, to je v konecnom dosledku uplne fuk.

Ide mi o to ze by ste to od zaciatku brali ako rebuilding year, ste pri cap floore, povymienali ste starsich + hracov s ktorymi do buducna nepocitate za draft picky, davate sancu mladym na ktorych chcete v buducnosti stavat. Robite ten rebuilding viac-menej tak ako sa robit ma.

Ked si to porovnam s nami – mame o 20b menej ako druhy najhorsi tim a vydavky takmer na urovni platoveho stropu. Vymenili sme spolu 3 hracov a neziskali za nich ani jediny pick. v prvych 3 kolach draftu mame dokopy len 2 picky. V zapasoch za nas stale nastupuje X hracov ktori u nas (a mozno aj v NHL) po sezone skoncia, mladi ktori by mali byt buducnostou timu su stale na farme (s vynimkou comphera). Sanca ze sa z tychto sraciek vyhrabeme skor ako o 3 roky sa limitne blizi k nule aj v pripade ze by sa od tohto momentu zacalo vsetko robit “spravne” –co sa ale pri nasom “schopnom” vedeni urcite nestane a realny koniec tohto trapenia je v nedohladne. No a majitelia to maju hlboko v p…
Keller :klobuk:

Hrálo se ve slušným čase, tak jsem se na to včera ze zvědavosti koukl. Atmosféra výborná, hokej hodně solidní a jako třešnička 2 OT navrch.
andy_hawk píše: andy_hawk
Keller :slintac: Pro mě loni po Matthewsovi i obou Finech nejlepší hráč na draftu.
http://www.bezfrazi.cz/mel-jsi-pravdu-tati/" onclick="window.open(this.href);return false;

dost dobre.
po Doanovi končí u kojotov aj tréner Dave Tippett.

vraj sa jeho predstavy líšili od predstáv vedenia, ako postaviť tím, čo mi to tak pripomína :giggle:
Arizona nema zaujem o Burmistrova. Ak by som mala sudit podla statistiky, mal ju celkom dobru, no ak by bolo vsetko v poriadku, minimalne by sa ho snazili podpisat. Mohli by fanusikova Yotes vyjasnit situaciu?
Shane Doan officially announces retirement from NHL in letter to Arizona #Coyotes fans.
:poklona: :klobuk:.
Díky za vše Shane :klobuk: :verysad:
2307 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES