Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KNIGHTS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak tentokrát to drtí HanSolo :D. A j0man to jistí v těsném závěsu. Pěkně borci! :)
Neskutečná forma j0mane! :D A taky HanSolo výborný výsledek! :)
Omlouvám se za ten nenatipovaný den :-( :verysad:
Neskutečné výkony borci! :)
Toto už musíme dať lebo ma... :D
:D
Do prdele, nedali sme to :( ale aspon v individualke prve dve miesta :cinka:
j0man píše:Do prdele, nedali sme to :( ale aspon v individualke prve dve miesta :cinka:
To se pozná frajer, co prošel tvrdou školou u Army Men :jn: :giggle:

Gratz draku :klobuk:
Mrzi to druhe miesto. Za celu sezonu by sme si zasluzili vyhrat aspon 1 kolo. J0man parada, len tak dalej. Teraz sa len hlavne urdzat na druhom mieste aby sme nehrali predkolo PO.
Škoda druhého místa. Pohled na individuálku mi ale zlepšil náladu. Perfektní výkony!
Já su debil
Toto kolo nám hrubo nevyšlo, moje výkony boli ostudné :| kladivo dosiahol pekný výsledok v individualke ale sám to nemohol potiahnuť
Poslední kolo nám nevyšlo, nevadí v PO to doženeme. Gratulace kladivovi ke krásnému výsledku v individuálce! :)
Skoda, ze vasa cesta skoncila uz v predkole tuto sezonu. Kazdopadne mate za sebou velmi dobry rocnik, ked si clovek spomenie, v akom stave boli Knights rok a nieco dozadu a ako teraz, to sa neda porovnat. Vojtari robi velmi dobru robotu, co ma tesi, kedze do ligy sme vstupili priblizne v rovnakom case. Vela stastia do dalsich sezon.
NO nevyšlo to,ale v ALL STaR dueli som mal j0mana a mal mať i teba Vojtari,úplne zaslúžene ste podla svojich výkonov tam mali byť,nevyšlo to,vieme prečo,ale ok klobúk dole pred vašimi výkonami a budúcu sezonu dúfam vás tu uvidíme opäť a dostanete sa ešte dalej :klobuk: :klobuk:
Díky mockrát oboum :) a přeji hodně štěstí do druhého kola! A opožděně gratuluji Chrisovi k výhře v individuálce a CM k luxusnímu 4. místu :). :cool:
Trochu se spožděním bych chtěl pogratulovat ke krásným výsledkům v individuálce j0manovi a kladivovi. :)
Opět se spožděním jako prase :D, bych chtěl všem poděkovat za sezónu. Oproti minulému roku, jsme dokázali uhrát mnohem lepší výsledky. Jen ten konec, jsme prostě nezvládli. Ještě jednou, díky moc :)
Dakujem aj ja a dufam ze sa stretneme v dalsej sezone.
Ahojte rytieri a vy ako,pojdete do hry aj tuto sezonu,ci sa vam.koniky rozutekali? :wink:
ideme na to !
parada chlapci, pekne 3. miesto v prvom kole je dobry zaciatok sezony...len tak dalej #hope :D
chlapci aj napriek 5. miestu velmi dobre odtipovane kolo, prehrali sme zapasy kde sme natipovali jeden z naj vysledkov kola, az na to jedno kde boli skoro same X-ky ... super praca, Han Solo mocna sila ta sprevadzala celym kolom...

Stastne a vesele
Vitam novacikov v Knights a prajem nech si tuto sezonu uzijeme :)
kladivo píše:
pát 05. říj 2018 20:44
Vitam novacikov v Knights a prajem nech si tuto sezonu uzijeme
a idete si za tým,pomalu ale iste idete za svojim cielom postupom do play off ,podle citace:Ked ta všetko zradilo dej za GM kladivo :-D :wink: Jen tak dál rytieri :)
1081 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS