Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Logan píše:http://sonsofpenn.com/flyers-re-sign-ch ... extension/

NO to se Hexy vážně po*ral nebo já nevím :hroza: :slap: :scare:
1.April :!:
já vím že jo, chtěl jsem trošku vyděsit zbytek fora ... otázka je jak se budem smát v offseason až se to stane realitou :lol:
Pre Cechov to nebol uplen dobry zapas s Devils





Anty píše:...
For je v tom, ze jako emergency golman muze nastoupit az kdyz se dvojka zrani..
I kdyz teda nechapu, jak se to kontroluje, a kdyz rekne Stolie ze mu neni dobre, kdo to jako vyvrati? :neviem:
AndyF píše:
Anty píše:...
For je v tom, ze jako emergency golman muze nastoupit az kdyz se dvojka zrani..
I kdyz teda nechapu, jak se to kontroluje, a kdyz rekne Stolie ze mu neni dobre, kdo to jako vyvrati? :neviem:
ja viem ale je to skoda
Pekný joke, keď bol ten apríl :cool: btw dúfam, že Neuvirth je okey a nič vážne. Viac info bude až v pondelok.
Morin povolan do 1. tymu!
Dneska si zadnej Devil nic nedovoli.. :petrik:

Takze dnes ich sprasite este viac :cool:
Pali_Caps píše:Takze dnes ich sprasite este viac :cool:
Jediny vysledek "naseho praseni" je Prout suspendovany na 2 zapasy a zranenej Gudas.
Pali_Caps píše:Takze dnes ich sprasite este viac :cool:
Nene, konečně uvidíme nového Prongera v akci vedle nového Lindstroma a Bourqua :hfman: :oslava:
A až příští rok nastoupí i nový Coffey, tak bude nespravedlivý proti nám hrát.
tomasinho píše:
Pali_Caps píše:Takze dnes ich sprasite este viac :cool:
Nene, konečně uvidíme nového Prongera v akci vedle nového Lindstroma a Bourqua :hfman: :oslava:
Obrázek

Bohužel stupidní střídání v OT, za ten gól jsme si mohli sami... Imo jsme byli jasně lepší ale takovej je někdy hokej.


Jsem hodně rád za podpis Vecchioneho, začíná na 4C a skvělé zkušenosti do další sezóny, stejně tak Morin ... Oba zahráli hodně slušně... Vecchione by mohl na MS :-D

Lyubimov počítám po sezóně back to KHL... VandeVelde must pryč (snad) ... Schultz pryč ... MDZ těžko říct, chce zůstat ale tam bude problém s penězi. Největší strašák je pořád MacDonald a asi dlouho bude, páč ko*ot Hakstoll ho dává do prvního páru. :hroza:
Claude Giroux on possible trade from Flyers: 'I'm not leaving'
:-/
Tak nech zacne makat. Za normalnych okolnosti jeho trejd nepripada do uvahy, rozdielovo hraca potrebujeme. Len to musi tak aj zase od neho vypadat....
dejf píše:A až příští rok nastoupí i nový Coffey, tak bude nespravedlivý proti nám hrát.
Tak novy Coffey nastoupi az za rok, ale letos jeste stihneme noveho Leetche
MDZ a Schultz u nás končí ... Del Zotta jsem měl rád, vinou zranění a blbosti Hakstola toho neodehrál tolik kolik jsme si představovali.... Smutný je, že na úkor MDZ hrál fakin AMac :hroza: Určitě se v NHL neztratí ....
Good luck MDZ :oslava: Tím se nám uvolnila dvě místa v obraně..
Tak bud Morin, Hagg, Sanheim nebo Myers .... rád bych viděl Myerse. Dál pak VDV snad pryč a Lyubimov KHL I guess..

Manning, Read, MacDonald, Neuvirth - někdo z nich Vegas... nějáký rumory, že si asi vemou Neuvirtha a my pak podepíšeme Masona ..... rád bych aby Mase zůstal.


Na MS - Giroux, Simmonds, Provy, Lyubimov, Filppula, Voras, Gudas ... když všichni projdou zdravotní prohlídkou.
Esem píše:Na MS - Giroux
Ved sa vyhovaral ze zdravie nic moc a preto hraje prd. To zranenie som mu este minulu sezonu zral, teraz uz neviem
Flyers' assistant Mullen is fired.
Hakstol IMO zůstává.
Že Hakstol zůstává bylo tak nějak jasný hned po tom co ho Hexy nominoval jako AC na MS ... asi by tam nevzal někoho v koho už nevěří ... Doufejme že to pro něj bude aspoň další rozvoj a že si z toho něco odnese ...
v sestavě bych si samozřejmě radši nechal MDZ jako Amaca, bohužel Amaca se prostě nejspíš nezbavíme, a jelikož chceme mít nějaký místo pro mladý, tak to odnesl MDZ, stejně ale čekám že jednoho hráče ještě do obrany přivedeme, staršího, něvěřím že budou hrát 4 mladí + Amac ...
S golmanama je to prostě těžký a asi nemá smysl tady spekulovat jak to bude, jediný co Hexy řekl je že chce mít 2 vyrovnané golmany a tedy se neočekává že příští rok bude tandem Neuvirth - Stolarz ...
paradoxně jak Mason, tak Neuvirth se vyjádřili ve smyslu že ten model kdy ani jeden v podstatě nevěděl jak na tom jsou není moc vyhovující, že mezi sebou žádný problém neměli lidsky, ale oba asi měli problém mentálně se srovnat se situací v brankovišti ... další point byl že se s golmany nechceme zavázat long term, takže jsem opravdu zvědav koho jako hexy vytáhne z klobouku ...
v útoku by měl být jasnej re-sign Weala, kluk prokázal že na to má a že rozhodně může být platným členem middle six ... jako pořád je to o tom stejném, ale vážně si myslím že ten útok, který bychom mohli poskládat pro příští sezonu už bude v podstatě skoro hotov a velmi silnej, otázka je jaká bude obrana a brankáři ..
Konecny - Giroux - Voráček
Lindblom - Filppula - Simmer
Weal - Coots - Schenn
Weise (Leier) - Vecchione - PEB (Laughton)

Mullen vyhozenej, na jednu stranu možná že ta změna naší PP prospěje, na druhou ta PP měla sice své mouchy, ale pořád to byla jedna horší sezona za 10 let pod ním, na rozdíl od PK, která pod Lapym je 3. rok po sobe bottom 10 league, takže tady moc nechápu proč to odnesl jen Mullen ... uvidíme co se z toho vyklube
Flyers mezi hlavními kandidáty na podpis Spencera Foo, spoluhráč Mike Vechioneho z Union College, kde měl 113GP a 112PTS. :thumbsup:
Podpísali ste Michaila Vorobjeva. Plusy... ma dobre hokejove IQ, periferne videnie, snazi sa vyuzivat partnerov, klasicky playmaker. Na svoju postavu dobre korculuje. Minusy... slaba strela, nehra idealne v obrane, nevyuziva svoju postavu, cely je akysi makky. Na druhej strane to vsetko mozno treningami ak nie uplne napravit, tak aspon zlepsit. Mne osobne hrou ciastocne pripomina Jasona Spezzu.
V Salavate nepodpisal len kvoli tomu, ze mal prehnane financne poziadavky. Presnejsie jeho agent, on do toho moc hovorit nemohol. Taka je realita v KHL.
Tak nech sa mu dari, ak bude na sebe pracovat, budete mat vynikajuceho centra a moznu hviezdu NHL.
Vorobyeva jsem viděl na 20 ... na farmě se ukáže na co opravdu má, v KHL dostával hrozně limitovanej IT hlavně po WJC což jsem moc nechápal , ale určitě se na něj těším, potenciál na NHL u něj je a je dobře že bude v zámoří než hrát 4. lajnu v Salavatu ...
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS