Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MASTER GREMLINS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Diky Joe, ale sam vis jak to mame zatim v plejof... Kazdopadne se o to porvem.

Mimochodem, to bylo asi spousta pavouku a jinych hmyzaku si rozehnal po opraseni teto temy :giggle:
Selly8 píše:Diky Joe, ale sam vis jak to mame zatim v plejof... Kazdopadne se o to porvem.

Mimochodem, to bylo asi spousta pavouku a jinych hmyzaku si rozehnal po opraseni teto temy :giggle:
Však skoro som túto tému ani nenašiel, tak bola zaprášená :lol2:
Gratulujem,zasluzeny postup,boli ste lepsi,viac riskovali a postup zakonceny obratom Tampy z 1:4 na 4:4 to cele podciarkol.Vela stastia vo finale. :)
Selly a spol. :poklona:
válec
Chris píše:Gratulujem,zasluzeny postup,boli ste lepsi,viac riskovali a postup zakonceny obratom Tampy z 1:4 na 4:4 to cele podciarkol.Vela stastia vo finale. :)
Diky Milosu, to skore 4-0 je hodne zavadejici, s jinymi souperi by jste na tom byli urcite lepe. Nam se to zrovna seslo a ted nezbyva nez doufat ze se nas podobna forma i s kusem stesti bude drzet taky ve finale.
Gratulujem k finale.
Připojuji se ke gratulaci :klobuk: skvělá jízda do finále !!
Selly ste borci, držím palce a nech už to dopadne akokolvek, skvelá sezóna :good:
naskakujem na vas vagon. Drzim palce :thumbsup:
Tak to dopada kdyz zbytek tymu zapiji ve ctvrtek finale jako uspech, s takovou se toho vytouzeneho titulu asi nedockam :cry:
Zaberte chlapY , ste jediná nádej tohto fora :povzbudzovanie:
Ohlund píše:Zaberte chlapY , ste jediná nádej tohto fora :povzbudzovanie:
Proč tady vládne taková averze vůči EI? Já jsem součástí druhý rok, tak moc info nemám.
tomasinho píše:
Ohlund píše:Zaberte chlapY , ste jediná nádej tohto fora :povzbudzovanie:
Proč tady vládne taková averze vůči EI? Já jsem součástí druhý rok, tak moc info nemám.
Ja nevim, mozna vubec zadna a spis to prejou nam kdyz jsme to jeste nevyhrali :neviem:
"Zaberte chlapY , ste jediná nádej tohto fora"

Tohle nezní jakože někdo přeje vám, ale spíš jen aby vyhrál kdokoliv krom Evil Insiders. Já, který jsem v EI druhý rok se ptám proč, kluci mi něco říkali, ale rád bych to slyšel i od ostatních.
Tak to bude asi kvuli tobe.. :wink2:
AndyF píše:Tak to bude asi kvuli tobe.. :wink2:
Neboj, zas tak si nefandím :-D To by musel být každý nick tady Finchove alter ego, aby to bylo takhle :giggle:
Dnes to nebyl vykon hodny finale :facepalm:
ešte neni koniec, HF verí :fan:
A vyplatilo se. Jsme rádi, že HF věřilo. To samé jsme dělali my. A stejně jako HF věřilo nám, my věřili HF. Děkujeme za podporu. :-D :jupi: :jupi: :jupi:
Evidentne je pekelne zku*veny vikend dokonan. Snad by se zaslouzilo klukum z EI i pogratulovat ale ten pan z vidlema co tu psal prede mnou mi ten zku*veny vikend jeste apgrejdoval.
Chtel bych vsem co nam to uprimne prali podekovat za podporu, jeste jednou diky :good: A souperi samozrejme pogratulovat k vyhre, holt jsme finalove vykony podali o kolo driv.
diky za finale, chlapci :klobuk:
pekna jazda, ale zial niekto musi byt aj druhy... gratz k peknej sezone :klobuk:
škoda, ale aj druhé miesto je pekné :thumbsup:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS