Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Co se týče soupeře pro 1. kolo. Za mě nejlépe Ottawu z druhé pozice v divizi.

Jsem zvědavý, co zamýšlí Cassidy. Krejčí měl (nebo má) nějaké drobné zdravotní potíže, Chára by asi potřeboval taky oddych, u Marchanda smrdí zmiňovaná suspendace. Myslím ale, že PO cestu přes Metro neakceptuje, půjdeme na zbylé dvě utkání v možné plné síle.
Ja som za Marchanda rád, sú to hnusné zákroky, ale to aký je provokatér v každom zápase sa ráta a hlavne v Play Off. Ak občas skúsi niekomu odfiknúť mužnosť, čo už.. Ale Boston si bez neho neviem predstaviť. Už len fakt, že tréner povie v šatni súpera aby si na neho dávali pozor a hráči si povedia "nenechajme sa vyprovokovať" je fakt, ktorý z nás robí viac BBB. A kto je najnenávidenejší tým v NHL? Ten, ktorého sa všetci boja. K tomu ešte musím dodať, že Backes je u nás prvý rok a už ho žeriem za jeho hru. Nech nás nenávidia, ale budú zato lietať po mantineloch :box:
Nekoho rozvesit po mantinelu a nebo mu useknout koule, to asi neni to samy, zejo... :sisi:
SorryJako
:antry: big bad bruins- Average Ht: 185.37 cm, Average Wt: 90.96 kg
hobiti Montreal Canadiens- Average Ht: 185.38 cm, Average Wt: 91.46 kg
zdroj- Eliteprospects

jen asi tolik k tomu a strachu, který máte údajně nahánět :giggle:
Veď práve.. a Marchand síce svojsky, ale posúva Bruins tým správnym smerom. Nie kilami :lol2: ale štýlom hry a povahou. Preto tak nejako privieram oči aj nad týmito zákernosťami.
Bostončan píše:Veď práve.. a Marchand síce svojsky, ale posúva Bruins tým správnym smerom. Nie kilami :lol2: ale štýlom hry a povahou. Preto tak nejako privieram oči aj nad týmito zákernosťami.
Tak pokud je pro tebe pravý big bad bruin zakrslá krysa, která pořádný nit dát neumí, ale šátrat ostatním v rozkroku, tak to pak jo, to fandíš pravému týmu :giggle: Styl hry je totiž s povahou dost úzce spjat.
Ač je Marchand zmrdeček a vyvolává ve spoustě fanoušků negativní emoce, tak je jeho herní a bodový progres evidetní skutečností a letos se stal nepostradatelným článkem týmu a top hráčem ligy.
A troufnu si říct, že mnoho z těch brblajících fanoušků Detroitu, Colorada nebo Philadelphie by jej s otevřenou náručí vítalo v první formaci svého týmu.
Parda píše::antry: big bad bruins- Average Ht: 185.37 cm, Average Wt: 90.96 kg
hobiti Montreal Canadiens- Average Ht: 185.38 cm, Average Wt: 91.46 kg
zdroj- Eliteprospects

jen asi tolik k tomu a strachu, který máte údajně nahánět :giggle:
Hobiti MC :cool: Jo, to budu letošní play-off používat.
Á propos, zameťte si před svým prahem, není to tak dávno, co hráč Habs hrabal hokejkou v rozkroku Chárovi. Tak psst.
Parda píše::antry: big bad bruins- Average Ht: 185.37 cm, Average Wt: 90.96 kg
hobiti Montreal Canadiens- Average Ht: 185.38 cm, Average Wt: 91.46 kg
02 Mar 2017, 20:36
cepi píše:dobree, dobree to u vas vyzera :petrik: konecne muzske postavy, nie tie liliputantske :lol2:
bolo na case :kop:
BosBru píše:Ač je Marchand ....
done

dnes proti Sens so vsetkymi klucovymi hracmi, teda aj s Raskom v brane
este som pozabudol z predosleho zapasu na Bergyho 100% uspesnost pri vhadzovani 17/0 :sanka:
BosBru píše:
Parda píše::antry: big bad bruins- Average Ht: 185.37 cm, Average Wt: 90.96 kg
hobiti Montreal Canadiens- Average Ht: 185.38 cm, Average Wt: 91.46 kg
zdroj- Eliteprospects

jen asi tolik k tomu a strachu, který máte údajně nahánět :giggle:
Hobiti MC :cool: Jo, to budu letošní play-off používat.
Á propos, zameťte si před svým prahem, není to tak dávno, co hráč Habs hrabal hokejkou v rozkroku Chárovi. Tak psst.
Kde jsi do ted byl, docela stará rádoby nadávka.
Chára si to zaprvé zaslouží a zadruhé to byl zákrok zcela ojedinělý. Lucic měl těchto zákroků svého času celou řadu a Marchand má podobných různých prasáren celou řadu, nejen spearing.
Parda píše:Kde jsi do ted byl, docela stará rádoby nadávka.
Chára si to zaprvé zaslouží a zadruhé to byl zákrok zcela ojedinělý. Lucic měl těchto zákroků svého času celou řadu a Marchand má podobných různých prasáren celou řadu, nejen spearing.
Vzhledem k tomu, že mě všeobecně "nadávky" (nebo v tomto případě spíše přirovnání) tak nějak nezajímají, tak je to pro mě novinka.

Chára si to zasloužil? :-O Za co proboha? A že je úder do rozkroku ojedinělý, tak je to jiný úder do rozkroku než neojedinělý? To jakože Marchand běžně jezdí po ledě a řeže protihráčům slabiny? Nevím o tom, připomeň mi stejný zákrok od něj z minulosti. Nebo, že hráč Habs to udělat může? A co s tím má společného Lucic? :-O

Myslím, že se tu začínají míchat jablka s hruškami a někteří návštěvníci do topicu Bruins nepodloženě plivnou a zase zmizí.
Nenávidia nás, boja sa nás a ostáva im iba rýpať :lol2: zrušíme súpera v prvom kole a dôjde aj na žabožrútov :fucker2:
#63 suspendovaný na 2 zápasy. Liga si teda ubránila trofej pre svoju najväčšiu hviezdu..
"Brad Marchand has received a two-game suspension for spearing Tampa Bay's Jake Dotchin."

Tohle nám jako týmu nijak neublíží, Marchand si odpočine.
Bostončan píše:#63 suspendovaný na 2 zápasy. Liga si teda ubránila trofej pre svoju najväčšiu hviezdu..
Přihlédli na jeho minulost. Je to holt recidivista, dál bych to neřešil.
BosBru píše:
Bostončan píše:#63 suspendovaný na 2 zápasy. Liga si teda ubránila trofej pre svoju najväčšiu hviezdu..
Přihlédli na jeho minulost. Je to holt recividista, dál bych to neřešil.
Mne zajímá, kdy za tyto hovadiny bude potrestán Cindy :?:
idealnejsia stopka, ako do konca zakladnej casti s istotou PO, uz asi ani neexistuje :-) ale na PO ho uz potrebujeme aspon o kusok normalnejsieho :-D
Bostončan píše:#63 suspendovaný na 2 zápasy. Liga si teda ubránila trofej pre svoju najväčšiu hviezdu..
Málo. :grc:
http://www.csnne.com/boston-bruins/play ... ons-in-nhl" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
andy_hawk píše:...
andy_hawk :ban: Tohle už je zákeřná provokace. Ale my se nedáme. :tvrdas: :lol2:
BosBru píše:
Parda píše:Kde jsi do ted byl, docela stará rádoby nadávka.
Chára si to zaprvé zaslouží a zadruhé to byl zákrok zcela ojedinělý. Lucic měl těchto zákroků svého času celou řadu a Marchand má podobných různých prasáren celou řadu, nejen spearing.
Vzhledem k tomu, že mě všeobecně "nadávky" (nebo v tomto případě spíše přirovnání) tak nějak nezajímají, tak je to pro mě novinka.

Chára si to zasloužil? :-O Za co proboha? A že je úder do rozkroku ojedinělý, tak je to jiný úder do rozkroku než neojedinělý? To jakože Marchand běžně jezdí po ledě a řeže protihráčům slabiny? Nevím o tom, připomeň mi stejný zákrok od něj z minulosti. Nebo, že hráč Habs to udělat může? A co s tím má společného Lucic? :-O

Myslím, že se tu začínají míchat jablka s hruškami a někteří návštěvníci do topicu Bruins nepodloženě plivnou a zase zmizí.
Pokud nechápeš souvislosti a fakt, že fanoušek Habs nenávidí Cháru tak jsi bud začal fandit ruins včera, nebo toho prostě moc nevíš o naší rivalitě.
Napsal jsem, že Marchand má prasáren ve svém repertoáru celou řadu, nejen dlubání do cizích koulí, opět nevím, co nechápeš. Jestli se chceš pokochat jeho best of, tak zajdi na youtube, je tam tam asi milion videí na toto téma.
Co s tím má společného Lucic? Bavili jsme se o BBB, připomněl jsem jeho a jakožto milovníka spearingu a mluvil o něm v minulém čase, víš to, že za vás hrál, že jo? Opět nevím, co nechápeš.
U hráčů Habs spearing taky odsuzuji, naštěstí se to děje u nás minimálně.
Chodím tady čas od času, zaujalo mne tvé přirovnání současného týmu k BBB, což se zdá jistě nejen mě dosti úsměvné, že se tě to dotklo, je tvůj problém :wink2:
Parda píše:Pokud nechápeš souvislosti a fakt, že fanoušek Habs nenávidí Cháru tak jsi bud začal fandit ruins včera, nebo toho prostě moc nevíš o naší rivalitě.
Napsal jsem, že Marchand má prasáren ve svém repertoáru celou řadu, nejen dlubání do cizích koulí, opět nevím, co nechápeš. Jestli se chceš pokochat jeho best of, tak zajdi na youtube, je tam tam asi milion videí na toto téma.
Co s tím má společného Lucic? Bavili jsme se o BBB, připomněl jsem jeho a jakožto milovníka spearingu a mluvil o něm v minulém čase, víš to, že za vás hrál, že jo? Opět nevím, co nechápeš.
U hráčů Habs spearing taky odsuzuji, naštěstí se to děje u nás minimálně.
Chodím tady čas od času, zaujalo mne tvé přirovnání současného týmu k BBB, což se zdá jistě nejen mě dosti úsměvné, že se tě to dotklo, je tvůj problém :wink2:
Takže, když nějaký Parda nenávidí Cháru a mluví za všechny fanoušky Habs (doporučuji sestavit nějakou anketu), tak si Chára zaslouží rány do koulí. :hufi: :sisi: No tak to mi stačí.
Milion videí o zákeřnostech Marchanda skutečně na youtube nevidím. Už jeden tady počítal na prstech ruky a zatím se nedopočítal. Více jsem o Marchandovi psal, není potřeba dodávat další slova.
Lucic provedl spearing v dresu Bruins jednou, nebyl za něj potrestaný. Stejně jako Ott, Crosby, Prust (na Marchanda!) a další. Suspendace se týká až nyní Marchanda, nemám s tím žádný problém.
Žádné přirovnání týmu jsem tady nepředkládal. Asi si mě pleteš s jiným fanouškem Bostonu. :wink2: Tudíž se mě nic dotknout nemohlo.
BosBru píše:Milion videí o zákeřnostech Marchanda skutečně na youtube nevidím.
Stačí jedno...

Tohle známé JEDNO video tady už proběhlo.

Toto už inklinuje k démonizaci Marchanda a nutkavosti některých osob ji provádět. Možná bychom jej místo dvouzápasové stopky měli radši zastřelit...
7906 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS