Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Na ktory vagon nasadnete?

Vyvrcholenie sezóny 2017/2018.

:rono:
AndyF píše:...
Ještěs mi nepoděkoval za tu včerejší výhru :tvrdas:
WOOHOO

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Caps, Sharks
Stars, Isles Obrázek
Tak do hlubin k Sharks :!:
Rangers (oh, wait..), Blues :klobuk:
Sharks, Bolts :yahoo:
Hawks a Caps :)
Ja som čakal že budem na Cats vagone, ale celá tá séria ma zrovna moc nezaujímala, ovela intenzívnejšie som prežíval boje na západe, Sharks a Blues mi spravili obrovskú radosť, takže zostanem na ich vagone, dúfam že sa stretnú vo finále konferencie ale bohužial vo finále jeden z nich nebude stačiť na WSH/PIT..
BLUES!
LA Kings ✔ ‎@LAKings
For those asking, our playoff allegiance is now with @JustinWilliams and the Caps....tu je to jasne :good:
No vidíte, měl bych si vybrat vagon co? Tak asi Pens teda, ale z případného postupu Caps se hroutit nebudu. Na západě kdokoliv z dua Stars/Blues, doufám, že vítěz téhle série bude hrát finále. Druhá série mě ani moc nezajímá.
Blues!!!!... A ďalej neviem
Nasedam na krasny modry vagon, ale jestli se podivam na nejaky zapas to fakt nevim.
Prajem hlavne outsiderom (CGY,OTT, CBJ, EDM, NSH) , ked to niekto z nich dotiahne aspoň do druhého kola zostanem na ich vagone, s favoritov na cup to želám jedine Caps a ked do kategorie favoritov patria aj Wild tak aj im ale záver sezony nič moc a Dubnyk má starú dobrú EDM formu.. škoda že Caps fasli Toronto v prvom kole a blbý Boston má najlahšieho súpera :x , radšej mohli byť provinčné derby v oboch konferenciách.

OT: Bude aj Brekit Čelindž?
Oilers, Wild, Maple Leafs. Bohuzial Senators vypadnu v prvom kole.
Na západe budem želať úspech San Jose (dôvody sú snáď jasné) a na východe Torontu (faktor Babcock a young guns).
Chicago a Preds, bohuzel je osud svedl dohromady uz v prvnim kole :-( jinak bych to asi pral Caps z vychodu
Flames vagon
mitch píše:Flames vagon
Obrázek
Asi nikdo, je mi to docela fuk, možná Sharks, líbí se mi jejich hokej obecně, částečně Preds, to ani nevím proč.

Sem zvědavý, jak se povede Leafs a Oilers.
Leafs Oilers Sharks Caps a Hawks

Logiku v tom nehľadajte :D
Oilers & Wild, ale inak bz som to už doprial aj Caps
Blues, Predators
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS