Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH Penguins vs. OTTAWA Senators

Vyvrcholenie sezóny 2016/2017.

Finalista :?:

PIT
71%
12
OTT
29%
5

Obrázek vs. Obrázek
prosim bože at Sens v 7 a prosím bože ochraňuj Karlssona :-D
Ottawa 4:3 Pittsburgh
Pit in 5
Pens 4:2
Pens in 6
:grc: in six
Rozum jasně říká Pens v 5, max v 6, ale já zkusím překvapení, ať je sranda.

Ottawa v 7.
Určitě Ottawa třeba v 7 (je mi to jedno) :cert: , než zase Cindy :crybaby:
Ottawa uhra max.jeden zapas, s ich stastim mozno dva. Myslim si, ze tvrdo narazia.
I přesto že nemám Pittsburgh rád, Ottawa od nich dostane...
Doufám že podceňovaná otawa překvapí ale mám pocit že kvalita je jasně na straně Pitsburghu.
no tady jsme měli být my......

ale když už někdo ten nejlepší tým se štěstím vyřadil, tak má otevřenou cestu k SC

Ottawa in 4
Tady uz Ottawu nezachrani ani ta jejich kobra. Pens to daji na 5 zapasu, ale milerad bych se pletl a postup dopral Sens.
Pens in 5, bohužiaľ
Zpočátku typický Sens hockey, nepříjemní, čekající na svou šanci se skvělým Plešounem vzadu, ale postupně se začala hra vyrovnávat až byli Sens lepší a ukázat se musel i MAF. Měli i štěstí u těch tří tyček, ale výhra jde zaslouženě do Ottawy. Jen tak dál :good:
Nemůžu tomu pořád uvěřit... :x
udělali mi radost kluci, ale ty fanoušci Pens to ma bejt jako co? tam seděli jak v divadle, jaká je teda výhoda hrát doma. To až pak přijedou do Ottawy tak tam bude trošku jiná atmoška
Ottawa hraje paradne.. Slusne brani naskok, a kdyz potrebuje, dokaze jit do tlaku a da gol.
Chce to slusnou davku stesti jako meli Rangers s ruznejma nahodnejma golama v oslabeni. Nebo hrat proti nim pul zapasu PP.
Protoze prehravat jsem je nikoho nevidel.
Habs 93 revival.
formic99 píše:udělali mi radost kluci, ale ty fanoušci Pens to ma bejt jako co? tam seděli jak v divadle, jaká je teda výhoda hrát doma. To až pak přijedou do Ottawy tak tam bude trošku jiná atmoška
Lol, nebude
AndyF píše:Protoze prehravat jsem je nikoho nevidel.
Já teda ve 4 zápase s Rangers viděl, jak byli totálně marní a Rangers je přehrávali jedna báseň.
tomasinho píše:
AndyF píše:Protoze prehravat jsem je nikoho nevidel.
Já teda ve 4 zápase s Rangers viděl, jak byli totálně marní a Rangers je přehrávali jedna báseň.
Ja 4. zapas s Rangers nevidel. (ani ten 3.)
Ale seriozne, v tech zapasech, co jsem videl fakt hrali 5 na 5 presne, co potrebovali.

Asi jim nosim stesti
AndyF píše:Ottawa hraje paradne.. Slusne brani naskok, a kdyz potrebuje, dokaze jit do tlaku a da gol.
Chce to slusnou davku stesti jako meli Rangers s ruznejma nahodnejma golama v oslabeni. Nebo hrat proti nim pul zapasu PP.
Protoze prehravat jsem je nikoho nevidel.
Habs 93 revival.
V prvom rade vobec nechapem, co si myslel tymi golmi v oslabeni. Tie goly boli iba dva.

Prehravani boli, v 3 a 4 vyrazne a v 2 a 5 to boli Rangers, ktori kontrolovali hru, ako to pises hore. Az na posledne 3,5 minuty, samozrejme.
Kontrolovat hru a nekoho prehravat, to neni to samy.
:backtotopic:
Je tu nejak malo prispevku. Jestli Pens druhy zapas vyhraji to abych si vzal radsi dovolenou nez to doctu :jn:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS