Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Jakou písničku právě posloucháte?

Diskuze o všem možném i nemožném.

Bydlim tady 300 let a žádný strašidlo sem tu neviděl..
JKL píše:Poslouchám tyhle sra*ky (a mnohé podstatně horší) asi dvacet let a netrpím žádnou doposud probádanou psychickou poruchou.

Jinak, není to myslím o vkusu, ale o ochotě.
tak asi zavisi od konkretneho cloveka..o ochote dopocuvat? :D
Well, k tomu se musíš trochu dopracovat, ze dne na ten nikdo nezačne poslouchat třeba Mayhem, Throbbing Gristle, Venetian Snares nebo Stockhausena (schválně jsem použil diametrálně různé hudební styly, ať je jasné, že to nemířím nějakým apriori rockovým směrem).
Anty píše:aký vplyv to môže mať na človeka ak počúva niečo podobné pravidelne
urcite pozitivnejsi ako pocuvanie dubstepu alebo rapu na styl Desiigner ci Lil Wayne.
v poslednej dobe vypekam famoznu, takmer neznamu kapelu The Ongoing Concept, ktora sa neda poriadne ani oskatulkovat zanrom
ukaž to...

Jej, dyk je to metalcore řízlý post-hc.

Mně se líbí, jak tam zápasí se slovem originalita, přitom metalcore zní v podstatě všechen naprosto stejně. Ale je to docela dobré, hardcore zpěvy, začátek lehce do djentu, má to drive, který mi lehce připomíná třeba Tub Ring (což je pochvala).
Já jedu na Brutal v úterý, tak poslouchám některé - taktéž velmi vkusné - fláky.

Phurpa


Gnaw Their Tongue


Boris (ale tihle magoři hrají cokoliv od dronu po pop)
Chce to trochu hudby...





JKL píše:ukaž to...
co? (som nepochopil)
JKL píše:Jej, dyk je to metalcore řízlý post-hc.
tato pesnicka ano, vysoko odporucam vypocut si ich oba albumy, clovek zisti, ze dost plavaju po zanroch a neboja sa experimentovat
JKL píše:Mně se líbí, jak tam zápasí se slovem originalita, přitom metalcore zní v podstatě všechen naprosto stejně.
je XY metalcorovych kapiel, ktore zneju uplne ako cez kopirak (hlavne teda drviva vacsina kapiel pod labelom Fearless Records a Rise Records). ale skutocne neexistuje jedina kapela, ktora je TOC aspon trochu podobna. aj napriek tomu, ze tento zaner nie je ziaden umelecky skvost, ani velmi progresivny, aj tak to rad pocuvam. pred zapasom ma to dokaze dostat do spravnej nalady :fight:
a jedna skvela medley parodia na metalcorove kapely:
mirak2 píše:co? (som nepochopil)
jako, že si to jdu pustit..

Jo, neříkám, album je třeba trochu jinde, zkusím poslechnout.

Ale já celkově metalcore moc nemusím, spíš post/hc věci, z přirovnatelných spíš třeba něco jako Baroness, Kylesa (než začali hrát takové blbosti), Torche, B.son, Kvelertak, Red Fang a nebo rovnou kulonakopávačky typu High on Fire



... :oops:

Tak abych zapadl...

Tak snad něco pro obě strany - v listopadu vystoupí v Praze takhle parta z Norska. :slintac:



Leprous jsou super, byl sem na ně na BA dva (tři?) roky zpět, nějakou dobu s nima hrál Ihsahn.

V listopadu v Praze (v říjnu v Brně na Flédě, pro mě blíž) budou hrát opět Master´s Hammer a Umbrtka.

ti Tub Ring su skveli! tie ostatne ma velmi neberu...
TT1905 píše:Tak abych zapadl...

tak si uzi sucasnu popularnu hudbu (upozornujem, ze cela pesnicka je v anglictine)

pripadne Despacita :lol2:
Zkus třeba Stolen Babies.. Něco mě ještě napadne.
Diliny počítám znáš.

Možná Idiot Flesh, Alamaailman Vassar, Paper Chase, určitě McLusky - ti jsou super. Jesus Lizard jsou geniální, Girls against Boys, ti nedávno tady hráli. Možná Unsane, ale to je trochu prudsi hudba. Mám od nich pěkný vinyl.
No mne sa ani Dilinger Escape Plan nepacia :D
mirak2 píše:tak si uzi sucasnu popularnu hudbu (upozornujem, ze cela pesnicka je v anglictine)

pripadne Despacita :lol2:
Proč bych to proboha dělal?


Nebo klasiku?


Jen od koncertu z 23. 8. si to nevychutnám, pokud mi to neřve do uší tak nahlas, že potom mám 2 dny zalehlé uši. :jn:
:unsure:
asi radsej tu knihu
Co to sakra je?! :-O
Zlata brana - Kykymora
Momentálně vzpomínám na skvělý zážitek z 16. dubna :super:

https://www.youtube.com/watch?v=5vheNbQlsyU

Toto!!!! Ja ju žerem keď je presne takáto...prirodzená...to iste Shallow a I will never love again, v tejto doslova jak Whitney Houston....
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG