Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ake serialy pozeravate?

Diskuze o všem možném i nemožném.

Ta stvrta sezona vikings je uz slabsia, hlavne ten lesbicky klan pod vedenim lagerthy je totalny nezmysel.
Začal se vysílat... TWIN PEAKS , třetí série... uvařte si kávu, jízda začíná

Takhle, zatím sem dal part 1,2 a část třetího a krom klasického Lynche zatím zrovna turbo na zadek nesedám, témata mi přijdou pochopitelná a ´logická´ (tady uvozovky opravdu patří), základní plot série mi přijde zatím hodně jednoduchý a až nezvykle transparentní.. no uvidíme.
GoT uz nikoho nezaujima? smutne...

https://www.facebook.com/GOTWindsOfWint ... 774389095/
Jak jsi na to přišel?

Btw ten první komentář pod videem to vystihuje skvěle. :oslava:
no v minulosti tu o tom byvali plodnejsie debaty ako tento rok... :jn:
kukame samozrejme akurat neni moc o com debatit lebo cely dej je davno vyspoilerovany.
Tak tak. Když banda tupých hackerů ukradne ještě neodvysílané díly, tak i když většina opravdových fanoušků série počká na oficiální vysílání, spoilery se i tak objevují všude a tak se člověk raději diskusím na tohle téma vyhýbá. :neviem:
Pamatam ked sa tusim este niekedy v novembri objavili tie prve leaky celej serie… tie neveriace reakcie…
Boatsex? To hadam len nie… Wight hunt? Taku nelogicku kktinu by tam urcite nedali… atd :giggle:
To je problém hlupáků, kteří ty leaky sledují. Já se téhle špíně vyhýbám, žádný spoiler se ke mně nedostal a užívám si novou řadu se vším všudy. :oslava:
Ja osobne som serial zacal pozerat az od 6. serie. Kedze knizneho konca sa tak skoro nedockam (zacinam sa zmierovat s tym ze mozno vobec), chcem vediet ako sa ten pribeh skonci – aj keby to mal byt len koniec sprzneny neschopnymi serialovymi scenaristami (a ze je tam tych nelogickosti cela kopa je asi zbytocne spominat…)

Je mi v podstate jedno ci sa ten koniec dozviem z nejakeho hackerskeho leaku alebo priamo zo serialu :neviem:
vcera som videl 6. cast - leaklo ju omylom samo HBO :lol2: ked sa dari tak sa dari :giggle:
nelogickosti v scenari uz radsej neriesim, inak celkom zaujimava cast :thumbsup:
Obrázek

:bee:
petrik píše:vcera som videl 6. cast - leaklo ju omylom samo HBO :lol2: ked sa dari tak sa dari :giggle:
nelogickosti v scenari uz radsej neriesim, inak celkom zaujimava cast :thumbsup:

celkovo vsak uz nemaju cim prekvapit
Tak mě třeba ten závěr s vytažením dráčka překvapil. Se přiznám, že mě nenapadlo, že ho můžou využít.
A scéna z předminula, kdy jen tak mimochodem odhalili, že Jon není bastard, mi přišla originální.
dejf píše:Tak mě třeba ten závěr s vytažením dráčka překvapil. Se přiznám, že mě nenapadlo, že ho můžou využít.
To bylo prvni, co me napadlo, ale kdyz zapad, tak jsem si rekl, ze asi ne..
Mne teda posledni dil (s07e06) kazi dojem z jinak vyborny serie. Nedavalo v nem smysl snad vubec nic.
Ja sleduju Hra o truny :wink:
AndyF píše:
dejf píše:Tak mě třeba ten závěr s vytažením dráčka překvapil. Se přiznám, že mě nenapadlo, že ho můžou využít.
To bylo prvni, co me napadlo, ale kdyz zapad, tak jsem si rekl, ze asi ne..
Jako ten drak jako bilej bude jeste zajimavej :yes:
Skončil Twin Peaks závěrečným dílem.

Plně to nepochopil vůbec nikdo. :thumbsup:
https://kultura.zpravy.idnes.cz/trailer ... mvideo_spm" onclick="window.open(this.href);return false;

Půjde Rick&Morty s dabingem, no nezní to špatně, ale Rick má teda k originálu hodně daleko :lol2:

Jinak aktuálně je třetí série a jakože mocná jízda :good:
druha seria stranger things strasny prepadak.
JKL píše:Skončil Twin Peaks závěrečným dílem.

Plně to nepochopil vůbec nikdo. :thumbsup:
Konecne som sa dostal k novemu twin peaksu v ramci choroby. nakupil som donuty, uvaril kavu a vsetkych 18 casti dal za dva dni. aj ked by sa tomu dali nejake veci vytknut bolo to uzasne skvele super. david bowie v cajovej konvici, haluzny strom, bezdomovci a navrat vela starych postav. velmi dobra volba dat do cela pribehu gordona/ lyncha samotneho. je pravda ze niektore abstraktne epizody hlavne na uvod boli trochu moc. uvidime ako serial obstoji skuskou casu. stary twin peaks je pecka aj ked sa divam xte opakovanie.
mitch píše:druha seria stranger things strasny prepadak.
Po tomto som čakal, že to bude niečo hrozné, ale mňa aj tá druhá séria celkom baví. Som na predposlednej časti, tak neviem, či mám nejaké nízke nároky alebo tie posledné 2 časti budú také zlé. Akurát tá časť, kde El/Jane išla na výlet za tou divnou grupou mi prišla trochu od veci.
Souhlasím ve všem s Lukášem. I ten zmíněný díl byl jediná věc, která mi na druhé sérii vadila.
mitch píše:
JKL píše:Skončil Twin Peaks závěrečným dílem.

Plně to nepochopil vůbec nikdo. :thumbsup:
Konecne som sa dostal k novemu twin peaksu v ramci choroby. nakupil som donuty, uvaril kavu a vsetkych 18 casti dal za dva dni. aj ked by sa tomu dali nejake veci vytknut bolo to uzasne skvele super. david bowie v cajovej konvici, haluzny strom, bezdomovci a navrat vela starych postav. velmi dobra volba dat do cela pribehu gordona/ lyncha samotneho. je pravda ze niektore abstraktne epizody hlavne na uvod boli trochu moc. uvidime ako serial obstoji skuskou casu. stary twin peaks je pecka aj ked sa divam xte opakovanie.
Gordon je s Jeffriesem (Bovie) ústřední postavou celého seriálu v podstatě. Ti dva a Judy.

Abstraktního tam bylo dost no, hlavně osmička. Jenže celý plot TP je značně abstraktní, bez toho by to nešlo.

Bezdomovci naprostý top série. Hlavně osmička.

Já myslím, že TP už časem obstál. Samozřejmě 1+2 trochu.. to.. jde cítit televizí víc než je nutné, no od FWTM už to tak neplatí.

Kolega se na to teď dívá (nikdy TP neviděl), tak si s tím trochu neví rady.. Rozhodně, TP je fenomén svého druhu. Asi ne seriál opravdu pro každého, ale něco tak opravdu mocného se jen tak nevidí.
402 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS