Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jurčo na waiveru? :-D Došly v Chicagu tenisáky?
JKL píše:Zajímavá novinka, nás se přímo netýkající - Josh Anderson v CBJ podepsal po hromadě stresu, vyhrožování Ruskem a požadavku na trejd v podstatě původní nabídku klubu. No, tak pome AA.
:sok: :scare: :shock:
Rosťa » 03 říj 2017, 08:53 píše:Jurčo na waiveru? :-D Došly v Chicagu tenisáky?
Asi jim došla trpělivost a na mysl skutečnost, že fakt nemá NHL budoucnost, ten může koktat co chce, naprosto zmařený talent (pro NHL). My za to máme Petruzzelliho.
Sproul :arrow: Griffins.
Tak, jdem na to!

Tatar-Zetterberg-Nyquist
Mantha-Larkin-Frk
Abdelkader-Nielsen-Helm
Booth-Sheahan-Glendening

DeKeyser-Daley
Kronwall-Green
Ericsson-Jensen

Howie

Fajn, Witkowski out, rozumný krok, ten borec je uplně mimo a to i v našem sick kádru.

Kronwall Green ouh.. to bude utrpení vzadu.

LGRW!
JKL píše: Kronwall Green ouh.. to bude utrpení vzadu.
Kronner nakonec dneska mimo hru k velkému šoku a překvapení. :lol2:
Taky mě to překvapilo :lol2:
Co se mu stalo? On se snad zranil? Nevěřím. :-D
Je zdravý. Šetří ho na potom.
Ty obrané šiky jsou luxusní :jn: V útoku nevidím AA ? :scare:
oproti minulemu roku prakticky bez zmeny
No celkem fajn výkon. 2 PP góly :sok: Ta druhá řada by nemusela být špatná. Otázka jak jí Trashill nechá dlouho spolu.
Go Wings Go !!
Milované dcery mi rozflákaly noťas, takže minimálně do pondělí sem bez přenosů, nicméně víkend stejně trávím v Karlovicích na chatě.

Trashill tu řadu nechá, hraje takhle celou přípravu a ta řada jediná snese přísnější NHL měřítka. Ta první není špatná, ale tam prostě bude kolísat efektivita.

Mantha ovšem jinak velký pán, ten čtvrtý gól a jeho asistence, to je to co sem u něj už komentoval - zpomalit, uklidnit, trochu se zamyslet, nedostat se honem-hurá do neřešitelné situace v rohu, podívat se kolem sebe, odhadnout rychlost, prostě všechno. Z něj roste opravdu velký hráč (jako nejen fyzicky), ten jeho vývoj je naprosto impozantní.
Jo a koukám Green 4A, uau, jen tak dál, to od něj potřebujem, s takovou by se mohl trejdovat jedna radost :clap:
JKL píše:Jo a koukám Green 4A, uau, jen tak dál, to od něj potřebujem, s takovou by se mohl trejdovat jedna radost :clap:
Minulou sezónu taky začal slušně a pak spadl do suterénu :jn:
No asi njikdo nečeká, že by to vydrželo celou sezonu. Asi bych si i tipnul, že naprostá většina nevěří, že by to vydrželo do příštího zápasu, ale i tak se na to (sestřih) pěkně koukalo. Ani pak nevadila Nesquikova nemohoucnost dát gól ani na konci ta groteska před prázdnou bránou.
No Kvík měl i trochu smůly, ten Dubníkův ´hašek´, to byl luxus..
http://www.nhl.cz/athanasiou-odcestoval ... nu/5013606" onclick="window.open(this.href);return false;
Howie :scare: :frajer: Frk ho tam pěkně frknul :-D
Creeper píše:Howie :scare:
3 tyčky. Je to prostě velký gólman :cool:
AndyF píše:
Creeper píše:Howie :scare:
3 tyčky. Je to prostě velký gólman :cool:
Si je dobře postavil :sarcasm:
Jinak to byl ale tak strašně uspavací hokej, že jsem před 3 třetinou usnul. To neustále vylučování za sekání nebo vyhazování někoho z buly tu hru strašně rozkouskovalo. :hroza:

Každopadně Howie. :klobuk:
rambo001 píše:Jinak to byl ale tak strašně uspavací hokej, že jsem před 3 třetinou usnul. To neustále vylučování za sekání nebo vyhazování někoho z buly tu hru strašně rozkouskovalo. :hroza:

Každopadně Howie. :klobuk:
Souhlas ve všem. Howie to vzal od začátku za správný konec (snad ho zase někdo nesundá) a hokej mě uspával, i když jsem se díval na záznam cca od 8 ráno. Jak jsem zjistil, není teď nejlepší doba se dívat na celý zápas, dokud se ta situace s rozhodčími, resp. sekáním a vhazováním, nesrovná. Jestli se tím hráči to drobné osekávání odnaučí, tak paráda. Ale zatím mám ten dojem, že rozhodčí koukají výhradně na sekání a utíkají jim jiné prohřešky - hlavně ned. bránění nebo včera u Tampy jasné vysoké hole. Takže se těším, až se v tom všechny strany naučí chodit.

Ale nejdůležitější je, že má Detroit našlápnuto na 164 bodů :frajer:
No já bych po posledních sezonách raději se vzletnými komenty raději šetřil :lol2: Vloni sme jeli na pohár na začátku sezony, no a dopadlo to.. jinak

AA hypoteticky k mání.

Dneska Mrázek a hrajem v Dallasu, to jsou občas zápasy lehce drblé.

Ericsson ještě horší než dřív a ještě má plnou hubu keců o sudích a pískání sekání.

Hudler styl.. někde sem četl koment, že ještě za časů v RW se mu povedlo ožrat přímo na stadioně tak, že se dochcal na sedačce .. :lol:

Ras 3gp 2+2
Cholo 5gp 3+4
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS