Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FALCONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

To uz byla off-season?? :hmm:
Ste to dali ako Atlanta Falcons :jn:
Díky petrik že si mi umožnil comeback a mohol som si zatipovať v tíme s takými osobnosťami.. ale návrat to nebol vydarený a skoro celú sezonu som išiel na autopilotovi, natipovať na pár dní dopredu a to bolo asi tak všetko .. :thumbsdown: . Do dalšej sezony vám prajem len to naj a nájdi si niekoho lepšieho namiesto mňa (to nebude ťažké :dudo: ) .. :ahoj:
Falcons - petrik, AndyF, Ohlund, Baffy

dejf: Zkušený tým vysloužilých veteránů. Do playoff se v pohodě dostají (rozuměj petrik jim ho z kanceláře zařídí). To ale bude vše. V playoff jim už dojde dech. Věk prostě nezastavíš.


Je vidět, že jsem ze své odbornosti nic neztratil. :ciga:
Here we go again…

Pred novou sezonou mame v zostave jednu vynutenu zmenu. Baffy na fore nebol od zaciatku augusta a cca tyzden pred zaciatkom ligy som uz nanho dlhsie cakat nemohol…
V time ho nahradi Rono, ktoreho som po dlhych a tazkych rokovaniach ukecal na navrat z predcasneho retirementu. Rono si v minulosti v KTL uz co-to odkrutil, v sezone 2011/12 dokonca s Hockey Kentom ziskal titul, NHL sleduje na dennej baze takze ocakavam ze bude pre nas tim posilou ako hrom. :yes:

Baffymu samozrejme za kvalitne odtipovane sezony patri velka vdaka, skoda ze sme spolu nesiahli na ten vytuzeny titul…

Inak jediny clen timu co si este v KTL nesiahol na pohar je veteran AndyF… tento rok to musime prenho vyhrat (Ray Bourque style) – ktovie kolko dalsich sezon mu este v jeho veku zostava… :jn:
První game je vždy důležitej, říkám já. A ten jsme zvládli, supr práce, chlapY. Tak snad to vydrží.
jo, takto nejako si to predstavujem :good:
nabuduce milerad tu nulu vezmem na seba, hlavne aby sme v time aspon dvaja slusne zabodovali ;)
Vsetko najlepsie pan kolega :klobuk:
Tak dík..
:ciga:
Good job :good:
Gratulujem,to 1 kolo ste dali na pánov, zaslúžene 1 miesto v lige :klobuk:
Takovejhle comeback zatím beru.

Wellness done!
Ty si mě tak nasral ve fantě, že kdybych byl sv*ně, tak začnu tipovat na nulu..
Oh wait..
Pěkně jsme to zadrbali :cool:
No zadarilo sa… :D
Ale radsej vybuch v takyto den s 3 zapasmi ako ked sa ich hra 13… a stale sme druhi :ciga:
A ponici tiez nemozu mat naveky take stastie, este by sme ich mohli do konca kola trochu ponahanat… :box:
:ciga:
another good job guys :good:
V suchým triku. :ciga:
:hmm:
Rono se chlubil, ze mě bude upomínat.. :neviem:

Právě jsem si spočítal, že podle systému, kterej tipuju bych měl min 15, možná 18 bodů :hroza:

Navrhuju vyloučení z týmu.. :doh:
tak lacno sa z toho nedostanes... :petrik:
Tak sa mi to paci - do posledneho dna s mnohymi zapasmi s tesnym naskokom, vsetko je otvorene, drama az do konca :petrik:
Podme urvat ten vitazny hattrick :box:
Tak nakoniec bez hattricku, ale s navysenym naskokom v celkovej tabulke sezony.
I will take it
Co to co to?
Nejak zaspavame na vavrinoch?
Najblizsie som uz teda ja na rade nenatipovat… :jn:
Pokud dobře vidím, tak TOP 3-4 zajištěna? Good job, guys.

Poslední dvě kola si tedy pojďme užít v klidu, jak se na Vánoce sluší a patří. :wine: :tv:
Stastne a vesele celemu timu :klobuk: (aj konkurencii samozrejme)

Prvej polke sezony nie je velmi co vytknut, ktl ma bavi ako uz davno nie a zdaleka to nie je len vysledkami. O takomto timovom pristupe ako zatial predvadzame som vzdy snival :klobuk:
No a vdaka tym vysledkom si druhu polku zc budeme moct vychutnavat prakticky bez stresu a ladit formu na po... :petrik:
1593 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS