Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Leon píše:Tak Jonathan Dahlén nakonec nebude hrát za Uticu AHL, ale vrátí se do švédska a vyzkouší si nejvyšší soutěž :thumbsup: Bylo by úžasný kdyby se připojil k Pettersonovi do Växjo to by mělo logiku :pray:
Tak opět Timra :? Trošku zklamání doufám, že se to v průběhu sezony změní ve 2. lize už nemá co dokazovat...
Dnes večer Boeser po boku Horvata s Baertschim :petrik:
Docela se mi zamlouvá jak se daří našim TOP prospektům mimo NHL a AHL na začátku sezony, takže pár čísel :)

Elias Pettersson - Växjö (SHL) 7z 6b (0+6) +2, LM 5z 5b (2+3)
Kole Lind - Kelowna (WHL) 6z 14b (7+7) +8
Petrus Palmu - TPS (Liiga) 13z 10b (5+5) +4, LM 2z 2b (2+0)
Adam Gaudette - NU (NCAA) 2z 5b (1+4) +5
Jonah Gadjovich - Owen Sound (OHL) 7z 9b (5+4) +4
Michael DiPietro - Windsor (OHL) 9z 1,67/0.949%

Dahlén a Juolevi ještě nenastoupili.
Leon píše:Docela se mi zamlouvá jak se daří našim TOP prospektům mimo NHL a AHL na začátku sezony, takže pár čísel :)

Elias Pettersson - Växjö (SHL) 7z 6b (0+6) +2, LM 5z 5b (2+3)
Kole Lind - Kelowna (WHL) 6z 14b (7+7) +8
Petrus Palmu - TPS (Liiga) 13z 10b (5+5) +4, LM 2z 2b (2+0)
Adam Gaudette - NU (NCAA) 2z 5b (1+4) +5
Jonah Gadjovich - Owen Sound (OHL) 7z 9b (5+4) +4
Michael DiPietro - Windsor (OHL) 9z 1,67/0.949%

Dahlén a Juolevi ještě nenastoupili.
Práveže včera už hrali svoje prvé zápasy aj Dahlén a Olli... Timra vyhrala 1-0 a víťazný gol vytvoril Jonathan, robil si tam s pukom čo chcel a potom to naservíroval Olofssonovi ako na podnose... Ževraj má v tej zmluve klauzulu že ked sa rozohrá v druhej lige môže prestúpiť do SHL..
:good:
Co dodat? :-D Parádní výkon od všech třech :arrow: Brock 3+1, Bo 1+3 a Sven 0+3 :klobuk: Zážitek :wave:

EDIT: na Markströma jsem v noci zapomněl :hroza: AHL forma, paradní zákroky, věří si, jen tak dál!
Lind vs Russia (7:0)


Když už jsem u toho rovnou zaktualizuju prospekty :-D

Elias Pettersson (RW/C) - Växjö (SHL) 15z 17b (6+11) +6, LM 7z 6b (3+3) - Växjö vede ligu, má zápas k dobru a Elias vede produktivitu mužstva o 8! bodů (5. v lize)

Jonathan Dahlén (LW) - Timra (Allsvenskan) 8z 9b (5+4) +5
- Timra vede ligu, má zápas k dobru a Jonathan je o bod druhej v produktivitě mužstva (-7 zápasů)

Olli Juolevi (D) - TPS (Liiga) 9z 6b (3+3)

Thatcher Demko (G) - Utica (AHL) 7z 1.85/0.939%

Nikolay Goldobin (W) - Utica (AHL) 10z 12b (5+7)

Kole Lind (RW) - Kelowna (WHL) 17z 28b (9+19) +9

Petrus Palmu (W) - TPS (Liiga) 21z 13b (7+6) +2, LM 2z 2b (2+0)

Adam Gaudette (C) - NU (NCAA) 8z 13b (6+7) +4

Jonah Gadjovich (LW) - Owen Sound (OHL) 8z 9b (5+4) +4 - zraněnej

Michael DiPietro (G) - Windsor (OHL) 17z 2.20/0.930% - nejlepší v obou stats

:klobuk:
Klasicky hned po tom co se vrátili marodi (Edler, Eriksson) a překopala se sestava hned 2 debakly :taptap:
Včera proti NYR super hokej a hlavně 1.třetina byla od nás vynikající. :good: Za stavu 2:0 jsme měli přidat třetí gól a bylo by rozhodnuto. Místo toho Bo nepohlídá hráče před bránou a při druhým gólu byl Markström myšlenkami ještě v šatně. Ve 3.třetině nás tam NYR chvílemi pěkně motali, ale my jsme měli taky šance. V prodloužení jsme byli jasně lepší. V nájezdech dvakrát vedeme, ale nakonec máme jenom jeden bod, což si myslím že je podle průběhu zápasu ztráta.

Obrana si postupně sedá (co se uzdravil Tanev a Stecher a hlavně nehraje největší tragéd Gubdranson).
V útoku včera dobře zahrál Virtanen a myslím že po boku s Granlunda s Gauncem mu sedělo víc než se Sedinama.

Ve středu NYI, tak snad urveme nějaký bodík, protože tabulka je hodně vyrovnaná.

GO CANUCKS GO!!!
mirah píše:Včera proti NYR super hokej a ...
Sice jsem poslední 2 zápasy neviděl, ale s Erikem jsem doteď problém neměl :neviem: Body od něj samozřejmě nečekám, ale slušně brání v soubojích a hlavně jeho tvrdost je občas potřeba, protože nikdo jinej tam není... Naopak Stecher a Hutton zatím zklamání od nich se čeká tvořivost, ale místo toho jim zdrhaj puky a střelba od modré stojí za starou bačkoru. Spíš Del Zotto je v bránění tragickej :hroza:

Jinak VÍTEJ! :klobuk:
Leon » pon lis 27, 2017 2:31 pm píše:
mirah píše:Včera proti NYR super hokej a ...
Sice jsem poslední 2 zápasy neviděl, ale s Erikem jsem doteď problém neměl :neviem: Body od něj samozřejmě nečekám, ale slušně brání v soubojích a hlavně jeho tvrdost je občas potřeba, protože nikdo jinej tam není... Naopak Stecher a Hutton zatím zklamání od nich se čeká tvořivost, ale místo toho jim zdrhaj puky a střelba od modré stojí za starou bačkoru. Spíš Del Zotto je v bránění tragickej :hroza:

Jinak VÍTEJ! :klobuk:
Ahoj. :klobuk:
Já si naopak myslím, že třeba Ben hodně doplácel na to, že hrál ve dvojici s Erikem, který podle mě nestíhá bruslit a v soubojích je pozdě. Jeho bránění mi přijde hodně alibistické. U Troye bych ještě nedělal žádný závěry. Jde vlastně o jeho druhou sezónu a taky byl zraněný. Myslím, že jeho výkony půjdou nahoru.

S NYI jsem čekal zodpovědný výkon a místo toho si necháme ujet hráče při naší přesilovce. Pak sice vyrovnáme po pěkné kombinaci Eriksona s Vanekem, ale druhý gól jde jasně za Nilsonem a při třetím nehlídal snad nikdo nikoho.

Počkám ještě druhou třetinu a pokud se nezlepšíme, tak to balím.
Tak po dalším zmatku v obraně, kdy nejsme schopni ani vyhodit puk je to 4:1 a na body už to nevypadá.

Balím to. Třeba mě ráno překvapí výsledek.
https://www.nhl.com/canucks/news/vancou ... -293510070" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak pěkně postupně.

Dereka je škoda, sezónu měl rozjetou na překonání svého maxima a bojovníka jako on je potřeba. Ale zdraví je jen jedno.

Dany 1001 bodů. :taptap:

Dneska proti Preds asi nejtěžší zápas z celého tripu. Mají skvělé mužstvo a dneska nevyhrál lepší. Místama nás přímo drtili a měli jsme hodně štěstí.
Co dělal Del Zotto při první gólu. :hroza: Takhle brání děti v přípravce.
Brock má nejen skvělou střelu, ale i šikovný ruce. :good: Konečně se zase trefil, poslední dva zápasy mu to moc nelepilo. Ale s tím se u nováčka musí počítat.
Goldobin nehrál špatně, tak snad dostane další šanci.

S tripem můžeme být nakonec spokojeni :good: , ale je třeba potvrdit body doma. Tabulka je strašně vyrovnaná a musíme udělat nějakou bodovou šňůru.

GO CANUKS GO!!!
:klobuk:
Jednou hattrick a třikrát po dvou, celkově 11 branek v 15ti utkáních :thumbsup:


Greena taky chválím Goldobina nestřčil nikam do trojky, ale rovnou k nejlepším hráčům a nevedl si špatně. Věřím, že proti Torontu budou kluci ještě sehranější.

Budoucnost Canucks už nevypadá tak zle Elias vede bodování SHL o 3 body a Dahlén ztrácí na čelo Allsvenskanu jen 2 (-7 zápasů) :frajer:

Ted´ je třeba se zaměřit na obranu TOP bek by bodl a Juolevi si ve Finsku nevede vůbec špatně - 17z 13b (5+8).
Konečně jsme potvrdili body a vyhráli doma.

Dneska rozhodlo že jsme dali na začátku dva góly (ten druhý byl po pěkný kombinaci :clap: ) a potom nemohoucnost Toronta v koncovce. Za druhou a třetí třetinu jsme měli tak 10 střel :hroza: . Ve druhé třetině jsme 12 minut vůbec nevystřelili. Katastrofa je vhazování. To nás dostává zbytečně pod tlak. Snad se brzy vrátí Sutter a zlepší naší úspěšnost hlavně v naší třetině.

Hlavní jsou ale body. Tak snad porazíme Carolinu třeba i v prodloužení ale hlavně za dva body.

GO CANUCKS GO!!!
Tak zápas s Hurricenas jsme vyhráli :clap: , ale obrázek hry tomu vůbec neodpovídal.

V první třetině nás hosté opět výrazně přestříleli. Vhazování opět katastrofa a o nějakém konstruktivním přechodu útočné modré se nedá vůbec mluvit :hroza: . Pouze nahazujeme puky, které ale nejsme schopni dojíždět. Naštěstí se ve druhé třetině po individuální akci trefil Pouliot a potom jsme Vanekem po pěkné teči využili přesilovku. To nás trochu uklidnilo a hra se zlepšila. Ve třetí třetině přidal gól Goldobin a bylo víceméně rozhodnuto.

Jacob konečně s nulou. :good:

Ve třetí třetině se u mantinelu zranil Bo. Poto už jsem ho v zápase neviděl, tak ho snad jenom šetřili.

I když dal Goldobin gól, vrátil bych do první lajny Beartschiho. S ním byl první útok daleko nebezpečnější.

V dalším zápase máme Philu, která den před tím hraje s Oilers a mohla by se na nich projevit únava. Snad budeme brát zase dva bodíky.

GO CANUCKS GO.
mirah píše:
V dalším zápase máme Philu, která den před tím hraje s Oilers a mohla by se na nich projevit únava. Snad budeme brát zase dva bodíky.
Na nich sa skôr ako únava prejaví oznámenie, že Fuckstol ostáva ako head coach do konca sezóny
mirah píše:Ve třetí třetině se u mantinelu zranil Bo. Poto už jsem ho v zápase neviděl, tak ho snad jenom šetřili.

I když dal Goldobin gól, vrátil bych do první lajny Beartschiho. S ním byl první útok daleko nebezpečnější.

V dalším zápase máme Philu, která den před tím hraje s Oilers a mohla by se na nich projevit únava. Snad budeme brát zase dva bodíky.

GO CANUCKS GO.
Bo se pak ještě ukázal na střídačce, ale na ledě jsem si ho už taky nevšiml. Ze střídačky pak lehce odkulhal tak snad to nebude nic vážnýho :?

Na Baertschiho mám stejnej názor, ale po tom gólu bych Nika minimálně pro zápas s Phillou ještě nechal tam kde je. Přece jenom to jsou jen 3 zápasy a navíc se vyhrává.
Takže asi tak :-(

Jsem zvědavej jak to Travis poskládá, osobně bych ponechal Sediny s Erikssonem a vrátil Baertschiho k Boeserovi, takže mi na prvním centru vychází Gagner s Granlundem ti by potřebovali vzpruhu.
Je to špatná zpráva i proto, že chybí Sutter. Hned jak se mu to stalo tak jsem to odhadoval na kotník. Dneska bylo vidět, že kulhá.Snad to bude jenom těch 6 týdnů.

Do dnešního zápasu jsme nastoupili dobře, byli jsme aktivní, byla i střelba a šance. Bohužel jsme je nevyužili. Potom přišla naše zbytečná vyloučení a využitá přesilovka Phili. Při druhém gólu necháme Voráčka, který stál u manťáku rozjet a po jeho přihrávce dala Phila trochu šťastně druhý gól. Třetí zase z přesilovky a bylo hotovo. Sice jsme ještě snížili, ve třetí třetině hráli aktivně, ale hosté si výsledek pohlídali.
Typickej zápas, kdy se štěstí drží jen na jedné straně a tobě tam nepadne absolutně nic :hroza: Elliott snad neměl pořádnej zákrok buď ho to trefilo, že ani nevěděl jak nebo jsme prostě minuli bránu. Frustrační zápas, kluci hráli dobře jen to štěstíčko...
A čo hovoríte na Seattle, už je to skoro hotová vec, konečne nejaký lokálny rival pre nás :good:
Ohlund píše:A čo hovoríte na Seattle, už je to skoro hotová vec, konečne nejaký lokálny rival pre nás :good:
Jsem rád. Sice je mi líto Quebecu a asi přijdem o dost fandů z USA, ale Seattle je rozhodně lepší varianta jak všechny Vegasy a Arizony dohromady :bee:
Ohlund píše:A čo hovoríte na Seattle, už je to skoro hotová vec, konečne nejaký lokálny rival pre nás :good:
Přesně tak, pro nás určitě dobře, zápasy budou asi hodně vyhecovaný. :clap:

Quebecku je mi taky líto, ale prachy jsou prachy.
No každopádně by se muselo ale něco udělat s divizemi, protože v Pacifiku by už bylo 9 týmů, takže jeden do Centralu. Nebo ideálně zrušit všecky divize, nechat východ a západ a prostě 8 nej, ať jde do PO, nevymýšlet pi*oviny.
2905 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS