Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Tyvole, normálně ráno jsem nastavil soupisku na dnešek, stáhnul jsem Hornqvista z IR, dal jsem tam Shipachyova a teď koukám, už to bylo zase zpátky. :-O

ChlapY, dávejte si na to pozor..
Tak doufám, že tak vyrovnanej matchup jako s Revem (momentálně 9-9) dlouho nezažiju, nebo na konci sezóny budu mít vlasy jak :andy:.

A protože jsme s Revem pochopitelně snaživí, vítězné typy, tak můžete v dalších zápasech očekávat pokračování 110% výkonů, no, prostě boje jak v play-off hned ve 1st weeku. :scare:
Tak první matchup je za mnou a hodnotím jej vesměs pozitivně. Konečný výsledek je možná trochu nešťastný, ale cenou útěchy nám budiž to, že jsme prohráli s týmem druhé divize. Stats jsme za ten prodloužený týden vyprodukovali dostatečný počet, tam nemám co vytknout. Horší jsou ty zranění, to je velké negativum tohohle matchupu. Kesler byl jasný, ale nepříjemně se prodlužuje Parise, do toho přišel Okposo, no a hlavně Draisaitl. Z "možná nenastoupí v sobotu" se stalo "nečekejte ho brzo zpět ve vaší sestavě". V podstatě minus 7 bodů na každý matchup. :lost:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Tak mám za sebou premíérový 'matchup' a v první řadě musím poděkovat Revovi za velmi vyrovnaný week, rozhodly detaily a myslím, že oba můžeme být spokojeni se svými týmy, respektive bysme v lize nemuseli hrát druhé housle.

Svůj celek za první week z velké části zaslouží chválu, ovšem pochopitelně také by se našly i nějaké mínusy, což se ovšem dá očekávat každý week, proto je třeba slabší formy některých hráčů nahrazovat lepšími výkony od zase jiných, a to se tenhle week splnilo.

Gólmani, kde, myslím si, mám velkou sílu, nezklamali sami o sobě. Bohužel ale asi Habs a Price budou trošku problém, co se týče W a L, ale dá se s tím žít, pokud-li Vasil a Allen budou i nadále sbírat W.

:plus:
B. Marchand: 3+3 (bez Bergerona)
N. Ehlers: 5+2; +3; 21 SOG
J. Klingberg: 2+3; 4 PPP; 16 SOG
A. Pietrangelo: 2+6; 3 PPP; 10 BLK (TOP player of the week)
TJ Oshie: 5+3; 3 PPG; 13 HIT, 8 BLK
J. Allen: 3 W; 2 L; 2.96 GAA; 91.7%; 180 SA; 165 SV
A. Vasilevskiy: 4 W; 1 L; 3.20 GAA; 91.1%; 179 SA; 163 SV

Pochválit je třeba také 81 FW od RORa a 61 FW od Johansena. Především od RORa ale čekám více než 2 body za matchup.

Dalším velkým plusem je také to, že hned 13 hráčů nasbíralo minimálně 4 body.

:minus:
S. Aho: 0+2; 9 SOG (Vím, Carolina odehrála jen tři zápasy, ale i tak čekám více.)
M. Marner: 1+3, -6 (Hraje ve výborném Torontu a takhle sbírat mínusy, omezit!)
J. Schultz: 1+1; -4; 1 PPP (Tady čekám jen a jen lepší stats.)
O. Klefbom; 0+0; -1; 8 BLK (Nejhorší hráč v matchupu z mé strany.)
T. Konecny: 1+1 (Ne, že bych s ním počítal mezi tahouny jako třeba s Marnerem či Ahoem, ale produktivita by se mohla zlepšit.)
C. Price: 1 W; 3 L; 3.45 GAA; 88.5%; 131 SA; 116 SV (Naštěstí jsem ho ale poslední dva zápasy nechal na BN a dal přednost Vasilovi s Allenem).

Nyní mě čeká boj s Ohlundovými Kosatkami, když jsem porovnal stats z prvního weeku, vyhrál bych 16-2 a samozřejmě bych se podobnému výsledku fakt vůbec nebránil, ovšem to samozřejmě nic neznamená. Good luck, Ohlund. :moj:
Na to ze je patek a nemam ani jeden golmansky start jsem relativne klidny. Maximalne to bude kontumacne :-D
dotaz. da ji se nejak menit picky na pristi rok? Chtel bych poslat nabidku, ktera by obsahovala pick
Selly8 píše:Na to ze je patek a nemam ani jeden golmansky start jsem relativne klidny. Maximalne to bude kontumacne :-D
Tak to klaplo, cajk. Sranda je ze nejvic v tomhle matchupu mi bodoval Sergacev :respekt:
15-4 :ciga: A v Eastern divizi začíná doba temna, hrajte si o druhé místo :razzi:
The Rev píše:15-4 :ciga: A v Eastern divizi začíná doba temna, hrajte si o druhé místo :razzi:
Co to meleš? Dyk vedeš o pár šušňů..
Tak to západní konference má teda skromnějšího leadera, hlavně teda překvapivého :frajer:
...
a pouze dočasného :)
Tak jak s prvním matchupem jsem byl spokojený, tak s tím druhým už tolik fakt ne. 30 bodů za sedm dní? WHAT THE FUCK. Naštěstí jsem "hrál" proti Ohlundovi, který byl ještě horší (27pts). Ostatní hráčské stats tak nějak dle očekávání, ale gólmani oproti prvnímu weeku zklamali. Teda kromě Vasila, ten chytal jak bůh. Bohužel Allen a tuplem Price ho fakt nedoplnili.

Každopádně z pohledu na stats to zatím beru všema deseti. Výhry 11:8 a 11:5, třetí (dělené) místo v lize (a to jen protože se na druhé automaticky řadí vedoucí té slabé divize), kdo by za to někteří dali.

:plus:
R. O'Reilly: 3+2; 2 PPG; 11 SOG; 53 FW; 8 BLK (Yeah, takhle si to od RORa představuji.)
B. Marchand: 3+2; +2; 2 PPP; 8 SOG
J. Klingberg: 0+2; 8 SOG; 8 BLK
A. Pietrangelo: 1+2; +2; 8 SOG; 4 BLK
O. Klefbom: 0+1; 7 SOG, 11 BLK
A. Vasilevskiy: 3 W; 0 L; 1.00 GAA; 103 SA; 100 SV; 97.1%; 1 SO (TOP player of the week.)

:minus:
R. Johansen: 0+1
C. Sheary: 1+0; -3
N. Ehlers: 1+0; -4
S. Aho: 0+1; -1
TJ Oshie: 1+0; -4
M. Marner: 0+0; -1
T. Toffoli: 0+1
J. Schultz: 0+1
C. Price: 0 W; 2 L; 5.02 GAA; 87.3%
J. Allen: 2.41 GAA; 46 SA; 41 SV; 89.1%

Těch mínusů, ty kráso, ten core útočníků hlavně, totální selhání. To se snad už nebude opakovat v takovém množství. Příště už se to může tvrdě vymstit. :nervozny:
Poptávám kvalitního golmána. s úspěšnosti pod 90 a GAA kolem 3,5 asi díru do světa neudělám. K mání je prakticky kdokoliv.
The Rev « 12 lis 2017, 19:34 » Ale od zítra asi Dědek povede keepera, to je hamba
Obrázek
Prohra 7-9 s FLYERS FANem. Za mě vlastně spokojenost, protože to ještě před pátkem vypadalo hodně bledě (děkuji nhl za kravský rozpis). Zajímavost na závěr: Kdybych zabenchoval Muzzina s Vlasicem, bylo by to locklých 8-8, ale já zariskoval a zkusil doufat v to, že ten bod udělají a překloní výhru na mou stranu. Leč nestalo se a Vlasic minutu před koncem zápasu úplně zbytečným nahozením od modré překlopil SH% z 0.100% na 0.099% (přičemž soupeř měl 0.100%). A na úplný závěr ještě nechápu, že mi Murrayho s Jonesem přehraje dvojka Lehner, Andersen :slap:

Obrázek
Obrázek
Už jsem na tu Arizonu nemohl koukat, jak pořád prohrává :v:
Prvá výhra... we want the cup !!! Aho s Teravainenom tento týždeň spolu 19 bodov :good:
The Rev píše:Obrázek
Už jsem na tu Arizonu nemohl koukat, jak pořád prohrává :v:
Ja som si chcel vziat na ten den Lindgrena a predtym este aj Lacka. Nakoniec som sa musel uspokojit s Lagacem... :giggle:
Ohlund píše:Prvá výhra... we want the cup !!! Aho s Teravainenom tento týždeň spolu 19 bodov :good:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES