Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Rev si zo mna asi robi p*cu nie? Po 2 odohratych dnoch ma 29 kanadskych bodov? WTF?!? :hahano:
petrik píše:Rev si zo mna asi robi p*cu nie? Po 2 odohratych dnoch ma 29 kanadskych bodov? WTF?!? :hahano:
Ze mě si zas dělá pi*u Murray. Po dvou odehraných dnech má 11 kanadských gólů.
Murray zatím opravdu paráda :lol2:
petrik píše:...
to máš za toho Talbota :razzi:
The Rev píše:Murray zatím opravdu paráda :lol2:
petrik píše:...
to máš za toho Talbota :razzi:
no nic no, budem to musiet urvat vo zvysnych stats... :box:
Ten zápas Dal - Vegas nemohol dopadnúť lepšie, Dallas po 2.tr. viedol a potom sa Bishop zranil, lemra Lehtonen dostal 2 goly... Takže mám super výhru a stats od MaFa a nedostal som ani prehru za Bishopa :thumbsup:
Montreal smrdí, Drouin je availible, jediná jeho prednosť je LW/C/RW to sa hodí ked musíme tolko rozmýšlať koho posadiť v sobotu atd...
Vzhledem k tomu, že dnešek už stejně nic moc nezmění, tak si pogratuluji k prvnímu vítězství :giggle:
petrik si poctivě ugritoval hity a bloky, +/- možná ještě v noci ztratí a SHO jsem mu daroval benchnutím nulujícího Varlamova :hroza: 80+ bodů je docela slušný počin, nejvíc jsem jinde viděl 64 :jn:
Koho mám příště? :hmm:
po celotýždňovom priebehu match-upu s Failers Fanom môžem byť s výsledkom 7:8 spokojný, ale keď vidím, že rozdiel v SV% je 0,002, tak to na*ebe :scare:
Obrázek
Obrázek
Rovnako ako v keeper lige, aj tu výhra 9:6 po vyrovnanom priebehu. V podstate som to otočil v posledný deň, keď Ohlundovi hral iba 1 hráč a mne 5, ktorí zariadili 2 body, čo stačilo na otočenie P z 60:61 na 62:61. :-D K tomu Kuemper, ktorého som zobral z FA ako náhradu za zraneného Raantu, rozhodol v posledný deň W. Spolu s Raskom otočili aj SV.

:plus:
E. Kane 4+3, 34 SOG, 15 HIT. Nazbieral najviac bodov, hitov aj striel na bránu. Veľmi príjemné prekvapenie.
Marchand a Tarasenko po 6 bodov, Scheifele a Guentzel po 5.
Kolektívny výkon v obrane, spoľahlivo postrážili HIT a BLK.


:minus:
Môžem skopírovať, čo som napísal v keeper lige. Neviem prečo som túto dvojicu analfabetov zobral aj tu aj tam. :-D Vyhodil by som šéfa skautov, keby som na tu pozíciu nenominoval sám seba.

Burakovsky - 0+1 a iba 3 SOG v 6 zápasoch, WTF?
Holden - 2xHS, 0+0 v 4 zápasoch na kt. nastúpil, aspoň že mal 9 hitov...
Tři matchupy, tři výhry = povedený start. Dejte mi nějakého soupeře. :giggle: :jn: Ne, vážně, zatím jsme stále na začátku, takže bych to vedení moc nepřeceňoval... V tuhle chvíli to nic neznamená.
hapy píše:Tři matchupy, tři výhry = povedený start. Dejte mi nějakého soupeře. :giggle: :jn: Ne, vážně, zatím jsme stále na začátku, takže bych to vedení moc nepřeceňoval... V tuhle chvíli to nic neznamená.
Reva na teba :bitka:
Zajinxoval si to sám, další kolo jdeme spolu :petrik:
Večer ještě vedu 9-5 a ráno prohrávám 8-7 :lol2: Crawford dostane šest gólů, Quick soupeři postráží GAA o 0.03, odkaz popvodníka žije dál :andy:
Celý týden jsem schválně tahal za kratší konec, aby mohl na závěr přijít velkolepý obrat. :frajer: Luck jak prase, teď už mám určitě vybráno...
Ja som katastrofa sám o sebe :thumbsdown:
Ale iné som chcel.. Sú povelení 4 golmani? Len sa pýtam, pozrel som si súperovu zostavu na tento týždeň (Québec Nationals - danny) a má tam kvarteto:
J. Howard Det - G
R. Luongo Fla - G
C. Hellebuyck Wpg - G
M. Neuvirth Phi - G
Linden16 píše:Ja som katastrofa sám o sebe :thumbsdown:
Ale iné som chcel.. Sú povelení 4 golmani? Len sa pýtam, pozrel som si súperovu zostavu na tento týždeň (Québec Nationals - danny) a má tam kvarteto:
J. Howard Det - G
R. Luongo Fla - G
C. Hellebuyck Wpg - G
M. Neuvirth Phi - G
Samozřejmě není.
To vzniklo aktivací začatkem týdne 7uonga z IR.
Na druhou stranu, Neuvirth stejně nechytal, takže mu budiž trestem, že mu zabíral místo v sestavě :-D
ale každopádne jeden dannyho cedník musí ísť z kola von :protest:
Byl jsem sprostě okraden.. :hroza:
AndyF píše:Byl jsem sprostě okraden.. :hroza:
co? kde? kto?
petrik píše:
AndyF píše:Byl jsem sprostě okraden.. :hroza:
co? kde? kto?
Obrázek
AndyF píše:Obrázek
:angel:
Nechápu. V keeperu jsem dělal seznamy, projections, všechno možný a dostávám se tam do slumpu.
Tady jsem skočil do draftu bez přípravy, věnoval jsem se víc arašídům než draftu a jen jsem trolloval lidi tím, že jsem jim šponoval cenu hráčů. Moc jsem nedával pozor koho draftuju, jen jsem prostě bral hráče pod cenou (a nad cenou nechával ostatním) a až snad na konci draftu jsem zjišťoval, co mi vlastně ještě chybí (ale stejně jsem ještě neodolal posledním pár trollbidům Green says hi :ahoj: ) A výsledek?

1.místo, 6 výher ze 7 matchupů, skóre 66-37 a v žádném matchupu jsem neudělal méně než 7 bodů.

Třeba to teď jinxnu, ale stejně nechápu :neviem:
Obrázek
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS