Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Wow. Máme jeden z TOP5 útočných formací (G-Coots-Voras) v lize, jeden z nejlepších prospect poolů, v obraně jednoho z nejlepších off beků, ale ona je to náhoda, že jsme už v 5ti zápasech nedali ani gól.

Wow...

Tak sorry, Dave, není tvá vina, že absolutně neumíš reagovat na vývoj zápasu, neumíš změnit styl hry s ohledem na soupeře, že neumíš motivovat kluky na začátky zápasů, že taháš lajny z klobouku, nasazuješ Manninga s prvním útokem, kterej ještě má tu drzost rozehrávat na úkor Ghosta a je odměněn +18 minutama na zápas, že schvaluješ Lehteru na 2nd unit PP, že si neumíš udělat respekt ani před rozhodčíma, promiň, děláš to asi teda dobře.
Jak mě začátek sezóny bavil, tak teď jsem zase znechucen jak vloni a předloni. :grc:

Typical Hakstol hockey again.


Ten člověk regulérně není normální, fakt totální odpad, kterému bY měl tu pi*u roz*ebat někdo fakt pořádně, ne jak Bieksa jednou ranou. Ale fakt fest pořádně. Doufám, že si aspoň 10+ zápasů nezahraje.
tomasinho píše: Ten člověk regulérně není normální, fakt totální odpad, kterému bY měl tu pi*u roz*ebat někdo fakt pořádně, ne jak Bieksa jednou ranou. Ale fakt fest pořádně. Doufám, že si aspoň 10+ zápasů nezahraje.
Moje řeč jsem rád, že na to přišel konečně taky někdo další :thumbsup: Gudas je pi*us s velkým P!
tomasinho píše:.
Za nezavinenu hru hokejkou?
Psy sa bránia útokom, čiže ak niekto nedokáže zniesť, že má vo svojom mužstve niekoho ako Gudas, tak začne atakovať iných. Čo má Pali s tým, že v jeho tíme sa nachádza Tom Wilson? On za to nemôže, a pokiaľ viem, svoj názor môže vyjadriť ktokoľvek bez ohľadu na klubovú príslušnosť.

Gudasov zákrok bol opäť špinavý, ale on nám svoju zákernosť ukazuje už odvtedy, čo prišiel do NHL, preto ma ani týmto zákrokom neprekvapil. Voda je mokrá, nebo modré a Gudas stále rovnaký. Dajte mu, prosím, suspend aspoň na 20 zápasov, aby sa uvedomil (ak je to vôbec možné, lebo starého nevycvičeného psa už ťažko prevychováš na kultivovaného a slušného).
Já jsem přesvědčený, že to zase udělal neúmyslně. Proto bych mu dal stopku jen na 12 zápasů, aby měl dost času přemýšlet a trénovat, co na ledě dělat, aby neúmyslně a nezaviněně nedělal tolik nebezpečných zákroků jako dosud.
Já jako Flájrs celkem fandím, hlavně kvůli Vorasovi, ale Gudase vůbec nemusím. Ono to vypadá, jako že "nechtěl", nic méně s jeho pověstí nevím nevím. Za mne palec dolů :thumbsdown: :bitka3:
zas tu je velka precitlivelost ved sa tam nic nestalo. jeden mu dal do hlavy druhy mu to vratil. neviem kto to tu pisal o 20 zapasoch ale nehul to viacej.
Stále stejná písnička. :gitara:

BTW:
"Dale Weise and Jori Lehtera have a combined 5 points in 30 games, and you see Danick Martel leading the AHL in scoring, and Mike Vecchione putting up a point per game, do you have any urge to make a change to help the middle six and depth of this team."
:cookies:
Opravdu věřím, že jiný trenér by z toho týmu vytřískal víc. Skládání lajn.. Totálně nedokáže reagovat na vývoj zápasu... úplně zbytečná prohra. :slap:
Pěknou pálku mu napařili.
JKL píše:Pěknou pálku mu napařili.
A to ještě konstatovali, že to bylo neúmyslný.
Tak já nemyslím, že ho chtěl seknout, ale rozdíl mezi úmyslem a tím, že něco uděláš tak blbě je už jen čistě kosmetický.
Hráč je odpovědný za svojí hokejku.Podle mě dostal trest naprosto zaslouženě.
Anger píše:Hráč je odpovědný za svojí hokejku.Podle mě dostal trest naprosto zaslouženě.
To nemůže platit 100%, ale v tomhle případě budiž.
Vadí mi nicméně, že se prostě neměří všem stejnym metrem.. :neviem:
AndyF píše:
Anger píše:Hráč je odpovědný za svojí hokejku.Podle mě dostal trest naprosto zaslouženě.
To nemůže platit 100%, ale v tomhle případě budiž.
Vadí mi nicméně, že se prostě neměří všem stejnym metrem.. :neviem:
Na Gudase musí být metr speciální :bitka3:
Leon píše:Na Gudase musí být metr speciální :bitka3:
:hroza:
Crosby za useknutí prstu nedostane ani ho*no.

Gudas za neúmyslnou hru 10 zápasu.

NHL, Buttman opět v plném světle. :klobuk:
Obrázek
Liga si chrání zdraví hráčů. Především ji trápí ta nebezpečná zranění hlavy..

Ghost 3 zápasy mimo, trest žádný

Obrázek
Stejně "nezaviněně", Couts musel odstoupit ze zápasu, trest žádný.
strasne trapny ten trest pre gudasa. z nhl sa stava liga priposrancov.
Vážně si měl zůstat u předchozí přezdívky.
Nebud tak precitlively.
hroznej zmar, Hexy by s tím měl začít něco dělat .... to ani nemá cenu komentovat
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS