Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

tomasinho píše:No každopádně by se muselo ale něco udělat s divizemi, protože v Pacifiku by už bylo 9 týmů, takže jeden do Centralu. Nebo ideálně zrušit všecky divize, nechat východ a západ a prostě 8 nej, ať jde do PO, nevymýšlet pi*oviny.
Arizonu presunúť do Houstonu, ten bude v centrale a vybavené... ako chcel som aby sa Yotes začalo dariť s mladíkmi a nahnali fanúšikov.. ale tam je to asi beznádejné..


Inak vymenili sme Subbana do LA za Dowda.. teraz ked sa tak uchytil Pouliot mi to ani nevadí už.. :neviem: som zvedavý či aspoň tam dostane šancu v NHL ..

https://www.nhl.com/canucks/news/vancou ... -293799008" onclick="window.open(this.href);return false;
Ohlund píše:Inak vymenili sme Subbana do LA za Dowda.. teraz ked sa tak uchytil Pouliot mi to ani nevadí už.. :neviem: som zvedavý či aspoň tam dostane šancu v NHL ..

https://www.nhl.com/canucks/news/vancou ... -293799008" onclick="window.open(this.href);return false;
Výměna se dala čekat letos se mu absolutně nedaří, ale pick (jakejkoliv) by byl lepší než sedmadvacetiletej AHLer :hroza:

Každopádně jak říkáš nemusí nás to s*át Pouliot hraje skvěle a s Juolevim máme pořád pro příští rok 8 potenciálních beků. Edlera doufám výměníme za draft :)
My vezmeme hráče, kterého absolutně nepotřebujeme :slap: a necháme sedět Goldobina s Burmistrovem, kteří proti Phile odehráli dobrý zápas. To jsme si měli ponechat Subbana, kde je pořád nějaká naděje na zlepšení.

Edlera vyměnit, ty jeho vyloučení v každém zápase mě už pěkně s*rou.

Co zase dělal Del Zotto při prvním gólu. :hroza:
Dnešní zápas mě hodně nudil, ale mohli jsme míst aspoň bodík. My si ale necháme dát gól minutu před koncem to mě pěkně s*re. :x

Když vidím jak hraje Tkachuk, tak mě štve že jsme ho nevzali.

Jake se zvedá a měl by dostat víc prostoru.
Zahozený 2 body, kouzelníci Del Zotto a Hutton se zase předvedli :hroza:
Tak se nám to pěkně rozrůstá. :verysad:


Baertschi S.(Poranění tváře)
Dorsett D.(Poranění krku)
Gudbranson E.(Zranění v horní části těla)
Horvat B.(Poranění kotníku)
Sutter B.(Zranění v horní části těla)
Zápas s Jets jsem neviděl celý, shlédnul jsem jen sestřih.

Ale jestli budeme dostávat takový zbytečný góly tak budeme s naší produktivitou těžko dělat nějaký body. Dva góly jdou za Jacobem :hroza: , jednou nevyhodí Erikson puk a je po zápase.

Myslím, že během prosince se rozhodne, jestli budeme ještě bojovat o playoff. Bohužel nám chybí dost hráčů, které těžko nahradíme.

Hlavně ale nedělat takový deb*lní výměny jako se Subbanem. Pokud budeme mino postup, připravit se na výměny (Edler, Vanek,....) a zkusit získat nějaký picky. Stejně jako loni na konci jsme nasadili Brocka, tak nasadit Jonathana, Eliase, Olliho a další mladíky.

Ale uvidíme, třeba uhrajeme nějaký body, vrátí se Bo a ostatní, a budeme o playoff bojovat až do konce.
Minulý zápas s Preds nebudu raději hodnotit.

Bohužel se zranil Tanev, který podával z našich obránců asi nejspolehlivější výkony.

Dnešní zápas proti Sharks nebyl špatný, ale co mi neproměníme za šance to snad není ani možný. :hroza:

V obraně jsou místama neskutečný okna, těch přečíslení je až moc.

Jacob dneska podržel. :good:

Až skončí Henrik s Danielem tak mi budou ty jejich kombinace hodně chybět. Pořád je radost je sledovat. :good:
Po dalších zhruba 10ti zápasech aktualizace prospektů:

Elias Pettersson (RW/C) - Växjö (SHL) 26z 35b (11+24) +11, LM 9z 7b (4+3) - Växjö vede ligu o 9 bodů a má zápas k dobru, Elias vede produktivitu mužstva o 12! bodů a o 2 celé ligy, v LM Växjö postoupilo do semifinále kde si zahraje s Libercem

Jonathan Dahlén (LW) - Timra (Allsvenskan) 20z 24b (11+13) +7
- Timra vede ligu o 3 body, Jonathan vede produktivitu mužstva o 10! bodů (-7 zápasů) a 4 ztrácí na čelo ligy

Olli Juolevi (D) - TPS (Liiga) 20z 14b (5+9) +9

Thatcher Demko (G) - Utica (AHL) 18z 2.47/0.921%

Kole Lind (RW) - Kelowna (WHL) 25z 42b (16+26) +13

Petrus Palmu (W) - TPS (Liiga) 32z 17b (9+8) +4, LM 2z 2b (2+0)

Adam Gaudette (C) - NU (NCAA) 17z 24b (12+12) +2

Jonah Gadjovich (LW) - Owen Sound (OHL) 21z 26b (15+11) -2

Michael DiPietro (G) - Windsor (OHL) 26z 2.67/0.917% - po famózním začátku dost zklamání

Pettersson, Juolevi, Lind, DiPietro, Gadjovich a Lockwood by se měli ukázat na WJC.

EDIT: Lind a DiPietro ze hry :giggle:
Tak s Flames další blamáž. :nasraty:

Nedohrál Brock, vypadá to na kotník, ale snad to nebude zlomený.
Nehrali ste zle , dali sme goly to je cele. Ten brankar moc nepodrzal.
Útočník Vancouveru Brock Boeser se zranil při blokování střely obránce Calgary Marka Giordana a bude chybět v sestavě Canucks na neurčito. Podle zpráv klubu si nejproduktivnější nováček (30 bodů) sice nezlomil nohu, ale délka jeho absence zůstává stále neznámá.

Tak přesně co jsem čekal se bohužel vyplnilo.
mirah píše:Útočník Vancouveru Brock Boeser se zranil při blokování střely obránce Calgary Marka Giordana a bude chybět v sestavě Canucks na neurčito. Podle zpráv klubu si nejproduktivnější nováček (30 bodů) sice nezlomil nohu, ale délka jeho absence zůstává stále neznámá.

Tak přesně co jsem čekal se bohužel vyplnilo.
No já četl, že spíš dny než týdny, což je relativně pohoda ještě.
Canucks GM Jim Benning said that Brock Boeser (foot) is "day-to-day" and "not week-to-week."
Injured Canucks forward Brock Boeser took part in the morning skate.
Tak ten blázen chce hrát už dneska možná :-D Já čekal, že si do Vánoc odpočine a pak na to vletí.
Tak Brock nakonec nastoupil což je dobrá zpráva. :clap:

Naše obranná hra od brankáře po útočníky je tragická. :hroza: Pokud budeme dostávat 5 a víc gólů, tak neuhrajeme ani bod.
tomasinho píše:Tak ten blázen chce hrát už dneska možná :-D Já čekal, že si do Vánoc odpočine a pak na to vletí.
Je to srdcař a určitě chce toho Caldera :)
To si ty pruhovaný dělají prdel!!! :x Poslat nás do 3 za špatný vhazování. Přitom tam ani nebylo nic vidět.

Jinak výkon dneska nebyl špatný. Bodík navíc by nám slušel. Brock je opravdu střelec. :good: Nic Dowd nevypadá úplně špatně.

Horší je to s obranou, zase 5 gólů. :hroza: Opět je zraněný Chris. Co je s Benem?

V tabulce zase takovou ztrátu nemáme, ale potřebovali by jsme udělat alespoň nějakou vítěznou šňůru. Snad už se vrátí někdo ze zraněných.
Posledný zápas sme hrali len na 11 útočníkov a 7 obrancov.. tréner mal nejaké nezhody s Burmistrovom tak ho dal na tribúnu... chlapec sa ale nasral a ukončil kariéru v NHL a utiekol domov... aj Tryamkin sa na nás vykašlal a začínam mať zlý pocit aj z Goldobina, zatial to nevyzerá že by mal byť z neho hráč do top6 ... :neviem: ..

Ale aspoň Brock si dalej ide svoje, prekonal klubový rekord, žiadnemu nováčikovi sa ešte nepodarilo nastrielať 20 kusov v tak krátkom čase.. a v posledných zápasoch hrá velmi dobre aj Virtanen.. :thumbsup:
Ohlund píše:Posledný zápas sme hrali len na 11 útočníkov a 7 obrancov.. tréner mal nejaké nezhody s Burmistrovom tak ho dal na tribúnu... chlapec sa ale nasral a ukončil kariéru v NHL a utiekol domov... aj Tryamkin sa na nás vykašlal a začínam mať zlý pocit aj z Goldobina, zatial to nevyzerá že by mal byť z neho hráč do top6 ... :neviem: ..

Ale aspoň Brock si dalej ide svoje, prekonal klubový rekord, žiadnemu nováčikovi sa ešte nepodarilo nastrielať 20 kusov v tak krátkom čase.. a v posledných zápasoch hrá velmi dobre aj Virtanen.. :thumbsup:

Nejsou to moc dobré zprávy. Už loni mě mrzel odchod Tryamkina, který nevypadal v 1 sezóně vůbec špatně. Teď Burmistrov s kterým se též počítalo. Je hlavně škoda, že odchází úplně bez náhrady. :-(
Tak bohužel nejsme schopni vyhrát 2 zápasy po sobě. Naše hra je hodně kostrbatá a momentálně (až na jednu lajnu) toho moc nefunguje.

Sice Jacob za žádný gól vyloženě nemohl, ale bohužel z něho necítím tu jistotu jako dříve třeba z Coryho nebo Roberta. Začínám pochybovat jestli má na post jedničky.

Osmička se nám začíná vzdalovat, tak se asi začneme připravovat na nějaké výměny.
mirah píše:Tak bohužel nejsme schopni vyhrát 2 zápasy po sobě. Naše hra je hodně kostrbatá a momentálně (až na jednu lajnu) toho moc nefunguje.

Sice Jacob za žádný gól vyloženě nemohl, ale bohužel z něho necítím tu jistotu jako dříve třeba z Coryho nebo Roberta. Začínám pochybovat jestli má na post jedničky.

Osmička se nám začíná vzdalovat, tak se asi začneme připravovat na nějaké výměny.
Stejně se počítá s Demkem a za každou cenu bych to PO netlačil pomalu se budou vracet marodi tak není důvod vyměňovat. Při TD se zbavit Vaneka s Edlerem za drafty či prospekty to by měl být náš cíl.
Leon píše:
mirah píše:Tak bohužel nejsme schopni vyhrát 2 zápasy po sobě. Naše hra je hodně kostrbatá a momentálně (až na jednu lajnu) toho moc nefunguje.

Sice Jacob za žádný gól vyloženě nemohl, ale bohužel z něho necítím tu jistotu jako dříve třeba z Coryho nebo Roberta. Začínám pochybovat jestli má na post jedničky.

Osmička se nám začíná vzdalovat, tak se asi začneme připravovat na nějaké výměny.
Stejně se počítá s Demkem a za každou cenu bych to PO netlačil pomalu se budou vracet marodi tak není důvod vyměňovat. Při TD se zbavit Vaneka s Edlerem za drafty či prospekty to by měl být náš cíl.

Samozřejmě, že jsem myslel výměny, který by pro nás dávali smysl do budoucna. Kdyby se povedlo třeba něco podobného jako Jonathan za Alexe tak bych se vůbec nezlobil. :good:
Jo to by bylo fajn, ale na to je ještě brzo.
Včera jsem sledoval 20 ČR - Finsko a musím říct, že Olli byl zaslouženě vyhlášen nejlepším hráčem Finska. :klobuk:
Určitě má potenciál na to aby u nás hrál v první obraně. Včera udělal v obraně snad jedinou chybu, skvěle podporoval útok a ta jeho gólová střela byla perfektní.

Je dobře, že naši postoupili, ale měli obrovský štěstí a výborně zachytal gólman. :good: myslím si ale, že na Kanadu to stačit nebude a v případném zápase o bronz nám taky moc šancí nedávám. Ale uvidíme, přeci jenom začíná se za stavu nula nula.


Doma už zase tečeme 0:5. :hroza:
2905 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS