Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

..ale tady ti Dědku nic nedaruju :tvrdas:

Obrázek
prehra strieda prehru :hroza: no cathy už musím poraziť, lebo ak nie ju, tak koho :?

plusy v mojom tíme nájsť je ku*va veľký problém, azda jedine, že sa prebral Crosby a aj Laine už boduje, inak hrôza, najmä Erik :cry:
Obrázek
Joe S. píše:prehra strieda prehru :hroza: no cathy už musím poraziť, lebo ak nie ju, tak koho :?

plusy v mojom tíme nájsť je ku*va veľký problém, azda jedine, že sa prebral Crosby a aj Laine už boduje, inak hrôza, najmä Erik :cry:
A ja som ti chcel dať za Erika aj lavé vajce na začiatku sezony :hmm:
Obrázek
Obrázek
AndyF. píše:blablabla
Obrázek
AndyF píše:Obrázek
sebe si ešte nezničil sezónu? :hmm:
Obrázek
Sorry. Posledni kapka. Hledejte si GM.

Edit:
Uz jsem to vydejchal, ale presto kdyby nekdo chtel, klidne ten tym prenecham..
neunášaš prehru? :doh:

inak chcel by som sa poďakovať tomu, kto vyhodil plešouna :jn:
výhra nad dedkom 11:5 a konečne nejaký posun tabuľkou hore. Bodovo to nebolo bohvie čo, potešilo len 5 bodov MacKinnona, ale dedkova squadra bola ešte vo väčších sra*kách. Za to cedníci :super: 7 výhier, to si nepamätám ani. Angažmán Plešouna z FA sa vyplatilo asi tak, ako dva či tri týždne dozadu sa vydaril Elliott
Joe S. píše:inak chcel by som sa poďakovať tomu, kto vyhodil plešouna
No hele, Ohlund mi za Teravainena taky děkoval, žejo :fucker2:
Mohli by ľudia, ktorým som poslal ponuky na trejd nejako zareagovať? Aspoň to keď tak zrušiť, nech viem na čom som. :neviem:
Lukas33 píše:Mohli by ľudia, ktorým som poslal ponuky na trejd nejako zareagovať? Aspoň to keď tak zrušiť, nech viem na čom som. :neviem:
Mohli, ale tieto dni som nemal čas reagovať na ponuky, som bol rád, keď som nastavil zostavu a natipoval v KTL :jn:
Lukas33 píše:Mohli by ľudia, ktorým som poslal ponuky na trejd nejako zareagovať? Aspoň to keď tak zrušiť, nech viem na čom som. :neviem:
Ja som reagoval, ale nedostal som odpoved :neviem:
theKID píše:Ja som reagoval, ale nedostal som odpoved :neviem:
Na moju ponuku? Lebo ku mne sa nič nedostalo, stále vidím iba to, čo som poslal ja a žiadny protinávrh alebo správa neprišla.
Lukas33 píše:Mohli by ľudia, ktorým som poslal ponuky na trejd nejako zareagovať? Aspoň to keď tak zrušiť, nech viem na čom som. :neviem:
No tak som zareagoval... (aj ked tu ponuku si mi poslal az neskor)
Sice budem mat zrazu nejak vela hracov isles, ale nemohol som odolat :neviem:

Takze :serus:
Ja som prekvapený, že som sa s niekým nedohodol skôr. IMO bola väčšina ponúk viac než férová. Nie každému som poslal takú ponuku, na niektorých som skúšal to čo vždy. :-D

V niektorých prípadoch ma negatívna odpoveď, prípadne žiadna reakcia po 10+ dňoch prekvapila. Ponuka 2 za 1 alebo 3 za 2 je vždy komplikovanejšia ako 1 za 1, 2 za 2 atď, ale v tomto prípade som ponúkal Barzala + ako tak adekvátnu náhradu za hráča, ktorého som požadoval. Pričom Barzal by bol v tom tíme v TOP5 v bodovaní a zároveň v tom tíme nebol pretlak čistých centrov.

Barzala by som si za normálnych okolností nechal, robí skoro bod na zápas, ale mám 5 čistých C, takže vždy niekto zbytočne sedel na tribúne. Zvyčajne ten, kto práve bodoval. Včera práve Barzal s 1+1. U mňa mal ťažkú konkurenciu, až na Johansena všetci bodujú ešte lepšie a zároveň robia 2x viac FW.
konečne pozitívny výsledok, výhra 9:4 nad pálenka fanom :thumbsup:

Ofenzíva na rozdiel od keeperu fajn (ale aspoň o gól viac mohli moji hráči dať). ale inak to bola dominancia pri 5 na 5 a aj pri presilovkách.
Plusom je najmä 1+5 MacK, ktorý je asi najväčším ťahúňom tímu, i keď sú na súpiske aj väčšie mená.
pravidlo o max. troch brankároch na súpiske už neplatí? :doh:
Jestli myslíš Reva, tak ten má Crawforda na IR :neviem:
The Rev píše:Jestli myslíš Reva, tak ten má Crawforda na IR :neviem:
Myslí Dannyho, samozřejmě. Ten měl 4 G i když mu stejně nikdo nechytal.
Rev, IR je jasné, ale zarazilo ma, že danny mal 4 cedníkov :jn:
Plekanec porazil Reva. :frajer: Téměř geniální add na závěr. Ale jinak to byl pěkně vyrovnaný week.
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS