Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CRAZY MEERKATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Obrázek

Tak ať taky máme svou diskusi :-)
Tak druhé místo na začátek není vůbec špatné. :-)
Chtel jsem vam blahoprat o pul sedme rano kdyz jste vedli o 2 body, pak jsem sel spat a doufal v plichtu Vegas. Nakonec to klaplo ikdyz mate vegase v tymu :)
Jo jo, taky jsem si říkal že to už musíme udržet... Bohužel to nevyšlo, tak nezbývá než gratulovat vám. :-D
...no, to druhé kolo je jakési prokleté..
To teda, snad to zlomíme ještě :)
Dnešek se povedl :thumbsup:
jo, potřebujem se trochu vzchopit, to druhé kolo byl děs
Ty bláho, dělené první místo v jednotlivcích, to jsem snad nikdy neměl. :-D
TT1905 píše:Ty bláho, dělené první místo v jednotlivcích, to jsem snad nikdy neměl. :-D

Ale,co by si to nikdy nemal,prave dnes si to mal :-) Gratulujem,uzi si to ,krasne Vianoce ti prajem kolega :oslava: :klobuk:
Díky a taky přeji pěkné Vánoce! :)
TT1905 píše:Ty bláho, dělené první místo v jednotlivcích, to jsem snad nikdy neměl. :-D
mne sa zda, ze si v minulosti uz 1 alebo 2x vyhral :)
Jo? To si nepamatuju tedy :-O
No a to delene 1 misto v jednotlivcich je všechno co chceš TT letos dosáhnout?Od uvodu kola tipuju len Vegas a jkl pravidelne,počítam,že máš asi nejake osobné,či technicke problémy,ale 4 člen sa stratil kde?Toto kolo je dosť krátke,tak ak nechceš aby sa na to aj zvyšný dvaja členovia vyprdli,ked ste ich nechali v kaši tak treba nájst náhradu a to čím skôr,než stratíte všetky šance ešte zamiešat kartami v boji o play off. :? :roll:
Já teď nějak nestíhal a KTL mi úplně vypadla... A adamse kopnu do pozadí
Tak jsme kompletní, můžem vyrazit do boje :wave:
streetman to dnes mal dat na tiket a bol by za vodou... :klobuk:
petrik píše:
pát 12. říj 2018 07:40
streetman to dnes mal dat na tiket a bol by za vodou... :klobuk:
:nono:
Měl by jednu chybu a brečel by tady..
petrik píše:
pát 12. říj 2018 07:40
streetman to dnes mal dat na tiket a bol by za vodou... :klobuk:
no jako asi ani ne, tampu bych tam určitě dal :lol2:.. ale jinak díky, zadařilo se..
Streetman to ako to tu v individualke valcujes,to klobouk dolu.Super forma,v tak nevyspytatelny soutezi akou je NHL ,to si zasluzi uznanie.A taky poprat k zvoleniu do ASG zapasu KTL kde si sa tak nominoval na zaklade svojich vysledkov a budes na tej akcii reprezentovat svoj tym vo vasom.drese. :klobuk: :)
Jsi mě přechválil, 5. kolo se mi individuálně moc nepovedlo :slap: .. ale zase jako tým super :good:
Streetman píše:
pát 28. pro 2018 22:51
si mě přechválil, 5. kolo se mi individuálně moc nepovedlo .. ale zase jako tým super
Ale dostal si sa do ASG na základe svojich výkonov spolu s vašim GM a v nem ste nám pomohli k výhre nad Openovou konferencii kvalitným výkonom. :) :wink: Ono nikto si neudrží formu každý jedno kolo,ale tá druhá časť je podstatná - vyhrali ste ji spolu s Kentem a s tým zase spokojný byt môžeš,hned ste se dostali do pozic reálne hrajícich o postup do play off. :wink: Za to minulé kolo pred vami i Kentem :klobuk:
Gratulka k 1 místu páni,to ako ste všem vytreli kocúra v ten posledný den kola klobúk dolu :klobuk: Rovnako k postupu do play off. :good: good luck do záverečnej časti sezony :wink:
Tak na to aký na prd sme mali začiatok . paráda ! len tak ďalej :oslava:
Kurňa hoši sorry, že jsem nenatipoval začátek 8. kola, nějak nestíhám. Už jsem zpět v akci :-D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS