CRAZY MEERKATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.
Obrázek

Tak ať taky máme svou diskusi :-)
Tak druhé místo na začátek není vůbec špatné. :-)
Chtel jsem vam blahoprat o pul sedme rano kdyz jste vedli o 2 body, pak jsem sel spat a doufal v plichtu Vegas. Nakonec to klaplo ikdyz mate vegase v tymu :)
Jo jo, taky jsem si říkal že to už musíme udržet... Bohužel to nevyšlo, tak nezbývá než gratulovat vám. :-D
...no, to druhé kolo je jakési prokleté..
To teda, snad to zlomíme ještě :)
Dnešek se povedl :thumbsup:
jo, potřebujem se trochu vzchopit, to druhé kolo byl děs
Ty bláho, dělené první místo v jednotlivcích, to jsem snad nikdy neměl. :-D
TT1905 píše:Ty bláho, dělené první místo v jednotlivcích, to jsem snad nikdy neměl. :-D

Ale,co by si to nikdy nemal,prave dnes si to mal :-) Gratulujem,uzi si to ,krasne Vianoce ti prajem kolega :oslava: :klobuk:
Díky a taky přeji pěkné Vánoce! :)
TT1905 píše:Ty bláho, dělené první místo v jednotlivcích, to jsem snad nikdy neměl. :-D
mne sa zda, ze si v minulosti uz 1 alebo 2x vyhral :)
Jo? To si nepamatuju tedy :-O
No a to delene 1 misto v jednotlivcich je všechno co chceš TT letos dosáhnout?Od uvodu kola tipuju len Vegas a jkl pravidelne,počítam,že máš asi nejake osobné,či technicke problémy,ale 4 člen sa stratil kde?Toto kolo je dosť krátke,tak ak nechceš aby sa na to aj zvyšný dvaja členovia vyprdli,ked ste ich nechali v kaši tak treba nájst náhradu a to čím skôr,než stratíte všetky šance ešte zamiešat kartami v boji o play off. :? :roll:
Já teď nějak nestíhal a KTL mi úplně vypadla... A adamse kopnu do pozadí
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř dub 03, 2013 9:57 pm

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS