Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

All Star Game 2017/18

zdravim

ani tento rok v kalendari KTL nebude nechybat popularny All Star Game. rozdiel oproti minulym sezonam je v termine - tradicny sviatocny pred- resp. povianocny datum nahradil tentoraz neskory januar - ASG sa uskutocni 25.1. (posledny hraci den pred All Star prestavkou v NHL) kedy je na programe plna porcia 15 zapasov NHL.

kedze k osvedcenemu formatu nasej ASG z minulych rokov sme nezaznamenali ziadne vazne vyhrady, nebudeme nic menit ani tento rok:

- Retro ASG tu na HF (mimo KTL stranky), tipuju sa presne vysledky formou prispevku v urcenom topicu.
- GMs timov ktore budu v konferenciach po 4. kole na prvom mieste budu robit GM AS vyberov (ak nebudu mat zaujem tak GM dalsieho timu v poradi atd)
- ASG si zahraju najlepsi 3 tiperi z kazdej konferencie podla tabulky jednotlivcov po 4. kole
- Najlepsi tiper kazdej konferencie vramci 5. kola (urci sa po vyhodnoteni posledneho dna kola, cize 24.1.)
- Dalsich 2 tiperov si kazdy GM vyberie sam.
- Posledneho clena timu si GMs vyberu navzajom zo skupiny 3 tiperov ktoru predtym sami urcia. Nevybrata dvojica bude plnit funkciu “nahradnikov”

O vysledku rozhodne sucet 6 najlepsich vykonov z kazdeho timu, v pripade remizy nasleduje “predlzenie” cize sucet vsetkych clenov timu. Ak ani to nerozhodne zapas skonci remizou.

Bodovanie rovnake ako vlani:
5b za presne uhadnuty vysledok
3b za uhadnutu remizu alebo vyhru + golovy rozdiel (napr. tip 3:1 a vysledok 4:2)
2b za uhadnuty tip 1 / 2, ale neuhadnuty golovy rozdiel (tip 3:1 a vysledok 4:3)
0b za uhadnute :ho*no:


tiperi ktori uz maju istu ucast na zaklade vykonov v prvych 4 kolach:

Derrylova konferencia:
GM – Selly8 (Master Gremlins) (Gremlins maju rovnaky pocet bodov ako IC, ale Chris robil GM v ASG minulu sezonu tak nech je zmena...)

Top 3 jednotlivcov po 4. kole:
Vojtari (Ice Cats)
TA (Steelers)
Ha2 (Master Gremlins)

Openfireova konferencia:
GM – dejf (Hockey Kent) (ja ako GM priebezne najlepsieho timu som de facto "orgnanizator" celej ASG, takze funkciu GM vyberu nasej konferencie prenechavam dalsiemu v poradi aby nedoslo ku konfliktu zaujmov :giggle:)

Top 3 jednotlivcov po 4. kole:
kladivo (Knights)
Banikovec7 (Hrosici)
nyrpet1 (Wild Horses)
(ja ako priebezne najlepsi jednotlivec nasej konferencie sa opat prava na ucast vzdavam)

oboch GM poprosim aby mi co najskor potvrdili ze maju zaujem sa zucastnit a nasledne mozu zacat rozmyslat o tom koho do svojich timov nominuju (2 tiperov priamo + skupinu 3 tiperov z ktorej si 1 clena timu vyberu navzajom jeden druhemu).
Já jsem teda za to, abys byl GM, petrik, když si GM prvního týmu. :neviem:
update zostav pre ASG:

Derrylova konferencia:
GM – Selly8 (Master Gremlins)

Top 3 jednotlivcov po 4. kole:
Vojtari (Ice Cats)
TA (Steelers)
Ha2 (Master Gremlins)

Najlepsi tiper 5.kola:
Joe S (Dangerous Dragons)

Sellyho vyber:
TT1905 (Crazy Meerkats)
excelent (Blue Angels)

dejfov vyber:
chrto85 (Mighty Bulls)

nahradnici:
SaVerr (Mighty Bulls)
Dawe4 (Mighty Bulls)


Openfireova konferencia:
GM – dejf (Hockey Kent)

Top 3 jednotlivcov po 4. kole:
kladivo (Knights)
Banikovec7 (Hrosici)
nyrpet1 (Wild Horses)

Najlepsi tiper 5.kola:
Connor McDavid (Hockey Kent)

dejfov vyber:
Pali_Caps (Blue Flyers)
boss (Evil Insiders)

Sellyho vyber:
tomasinho (Evil Insiders)

nahradnici:
honziss (Blue Flyers)



uz je teda viac-menej jasne ze jediny tim co nebude mat v ASG zastupenie je priebezne najlepsi tim sutaze Falcons :giggle:
Já počítám s tím že toto kolo vyhraje JoeS a všechny týmy naší konference budou mít zastoupení a to nejúspěšnějšího tipera týmu v této sezóně s výjimkou mě :-D
Z dejfova seznamu vybírám tomasinha.
LOL, nejlepší tým v soutěži s přehledem a nemáme nikoho v ASG. :rofl: Už fraška jak NHL ASG.
Rono píše:LOL, nejlepší tým v soutěži s přehledem a nemáme nikoho v ASG. :rofl: Už fraška jak NHL ASG.
my si v ASG honit ego nepotrebujeme :ciga:
Selly8 píše:Já počítám s tím že toto kolo vyhraje JoeS a všechny týmy naší konference budou mít zastoupení a to nejúspěšnějšího tipera týmu v této sezóně s výjimkou mě :-D
Z dejfova seznamu vybírám tomasinha.
Nechceš si mě ještě rozmyslet? Měl jsem jedno skvělý kolo a jinak je to tragédie :-D
Rono píše:LOL, nejlepší tým v soutěži s přehledem a nemáme nikoho v ASG. :rofl: Už fraška jak NHL ASG.
Jenže ten váš tým táhne jenom petrik, který se ASG zúčastnit nechce. Vy tři ostatní hrajete ho*no a akorát za něj slíznete smetanu.
Pálí mě žáha a svěděj prsty, když to píšu, ale musím .... chudák petrik. :hroza:
Jo a pro Sellyho vybírám chrto85.
dejf píše:Jenže ten váš tým táhne jenom petrik, který se ASG zúčastnit nechce. Vy tři ostatní hrajete ho*no a akorát za něj slíznete smetanu.
Pálí mě žáha a svěděj prsty, když to píšu, ale musím .... chudák petrik. :hroza:
:lol2: Důvod proč se směju takové kravině pro dobro Falcons psát nebudu... Takže ok, nechme to plavat.
TT1905 píše:
Selly8 píše:Já počítám s tím že toto kolo vyhraje JoeS a všechny týmy naší konference budou mít zastoupení a to nejúspěšnějšího tipera týmu v této sezóně s výjimkou mě :-D
Z dejfova seznamu vybírám tomasinha.
Nechceš si mě ještě rozmyslet? Měl jsem jedno skvělý kolo a jinak je to tragédie :-D
Vsak jse jen o zabavu ne? No a co se tyka umisteni v celkove tabulce jednotlivcu tak si na tom z vaseho tymu nejlip. Za me je to jednoduche jak facka :-D
Dobrá tedy, tak ti děkuji a je to samozřejmě čest. :-D
dejf píše:
Rono píše:LOL, nejlepší tým v soutěži s přehledem a nemáme nikoho v ASG. :rofl: Už fraška jak NHL ASG.
Jenže ten váš tým táhne jenom petrik, který se ASG zúčastnit nechce. Vy tři ostatní hrajete ho*no a akorát za něj slíznete smetanu.
Pálí mě žáha a svěděj prsty, když to píšu, ale musím .... chudák petrik. :hroza:
ja som s mojim timom maximalne spokojny :neviem:
updatol som zostavy v poste vyssie. poslednymi ucastnikmi sa stali JoeS a Connor McDavid
v Openfireovej konf. zostal ako nahradnik len honziss
Connor McDavid se díky nejlepšímu poslednímu kolu dostal do ASG. Přesně takhle se do nominace dostal minulý rok.
Ten to ASG musí hrozně žrát. :)
:lol3: ja som sa kvalifikoval do ASG, to je moc, tak snáď neprepadnem
no zatial nemame nejak vela tipov od ucastnikov tak dufam ze sa na to nikto nevybodne... :nono:
Don't worry, be happy :scare:
DERRYLOVA KONFERECIA 97 - 102 OPENFIREOVA KONFERENCIA

DERRYLOVA KONFERENCIA:
TA - 20b
Selly8 (GM) - 19b
TT1905 - 18b
Vojtari - 15b
Ha2 - 14b
excelent - 11b
--------------------
Joe S - 11b
chrto85 -n


OPENFIREOVA KONFERENCIA:
tomasinho - 25b
Connor McDavid - 22b
boss - 18b
Pali_Caps - 16b
dejf (GM) - 11b
Banikovec7 - 10b
--------------------
kladivo - 9b
nyrpet1 - n


MVP zapasu - tomasinho :klobuk:


slava vitazom, cest porazenym :oslava:

PS: AndyF by mal solidnych 20b ;)
Tady jdou videt me manazerske kvality, kdyz jsem souperi vybral MVP tipera :respekt:
Selly8 píše:Tady jdou videt me manazerske kvality, kdyz jsem souperi vybral MVP tipera :respekt:
A on tebe toho co nenatipoval :giggle:
petrik píše:MVP zapasu - tomasinho :klobuk:
Krása, ani nevím jak, ale jako fajn, Díky Selly za nominaci, být ve společnosti Johna Scotta je velká čest :frajer:
petrik píše:
Selly8 píše:Tady jdou videt me manazerske kvality, kdyz jsem souperi vybral MVP tipera :respekt:
A on tebe toho co nenatipoval :giggle:
Z tech bejku nenatipoval nikdo takze to nebyl problem trefit :-D
:ciga: a šlo ty i bez členů jednoho nejmenovaného týmu. :bee:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS