Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EHM: HF.com Superstars v2.0

Diskuze o všem možném i nemožném.

UPDATE 3: Alexander Ovechkin se konečně dočkal


QMJHL:

I druhá polovina QMJHL pokračovala v podobném duchu jako ta první. Všechny týmy se slovenskými hráči skončily v první polivině tabulky a došli daleko i v play-off. Quebec Remparts, Victoriaville Tigers i Halifax Mooseheads se dostaly až mezi poslední čtyřku. Lukáš Líška dělal co mohl, ale ani jeho 27 asistencí během play-off nestačilo v semifinále na prešovské duo, když Anton Oriňak ovládl celé bodování play-off s jasnou převahou a společně s Danielem Stankovičem dovedli Mooseheads k zisku titulu.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

OHL:

Dominanci v OHL potvrdili v základní části Sault Ste. Marie Greyhounds s Danem Thomasem v sestavě, když jako jediný pokořili hranici 100 bodů. Ve výborných výkonech pokračoval i podle mnohých nejlepší prospect pro nadcházejí draft Adam Papoušek. V play-off však ani přes heroický výkon nedostal Hamilton Bulldogs k více než jediné výhře v 1. kole. Po sezóně v klubu ho však čekalo příjemné překvapení. K překvapení však došlo ještě v play-off OHL, když Greyyhounds nestačili ve finále na Mississaugu Steelheads. Smutnit však nemuseli, jelikož přestižní Memorial Cup se konal právě v Sault Ste. Marie.

(Někam se mi ztratilo play-off OHL, tak za to se omlouvám.)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Memorial Cup:

Na Memorial Cup, který v roce 2018 hostilo Sault Ste. Marie se kvalifikovali Halifax Mooseheads s Antonem Oriňakem a Danielem Stankovičem v sestavě, vítězové OHL Mississauga Steelheads, vítězové WHL Portland Winterhawks a domácí Greyhounds. A tentokrát už si výhru Greyhounds s Danem Thomasem v sestavě, vzít nenechali a oplatili Steelheads porážku z finále OHL.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Evropské soutěže:

Lukáš Rambousek i v druhé polovině dostával spoustu příležitostí a nakonec hlavně díky němu se Litvínov udržel v playout v Extralize. Miroslav Miraaak už další příležitost v prvním týmu Košic nedostal, a příležitosti se nedostalo ani nikomu jinému.

Po skončení KHL se Jokerit Helsinki rozhodl vyměnit mladého obránce Ondřeje Branda do Severstalu Cherepovets, kde tak bude český bek působit další sezónu, a kde by mohl dostat příležitost v KHL.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Mistrovství světa:

Jak už jsem zmiňoval, Adama Papouška čekalo po vypadnutí z play-off OHL překvapení. Byl totiž nominován na MS dospělých. Ani tady ovšem nedošel dále než do čtvrtfinále, určitě se však jednalo o příjemné zpestření a zkušenosti.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

NHL:

V NHL šlo po individuální stránce o velkou přetahovanou. Dlouho to vypadalo na souboj mezi Alexandrem Ovechkinem a Sidney Crosbym o Art Ross Trophy, aby ji nakonec pro sebe získal mohutným finišem Nikita Kucherov. Ten získal i titul nejlepší střelce. V play-off to však byla jiná písnička, kde se nakonec mohl radovat ruský kanonýr ze zisku Stanley Cupu! Alex Ovechkin získal i Conn Smythe Trophy pro nejlepšího hráče play-off.

Na druhém konci tabulky se bojovalo o co nejvýhodnější pozici pro draft. A trhat vlasy si mohou v Calgary, protože skončili v lize poslední, ale jejich výběr vlastní NY Islanders. Na východě na chvostu nakonec skončili Islanders spolu s Panthers a Bruins.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Po odehrání play-off se zraky všech upírali ke vstupnímu draftu, který je podle expertů tento rok velmi silný. Ani při zveřejnění posledního rankingu se na prvním místě nic nezměnilo. Experti považují Adama Papouška za nejlepšího hráče.

Obrázek

CHL Import Draft:

Radim Kovář byl žhavým zbožím mezi týmy v CHL po celou sezónu a nebylo tak překvapením, když North Bay Battalion oznámili jeho jméno jako první. North Bay záhy po draftu oznámilo, že se Radim Kovář v jejich dresu příští sezónu objeví!

Obrázek

NHL Entry Draft:

Mnohem důležitější událost následovala o pár dní později. Při draftové loterii se mohli radovat v New Yorku, když Islanders připadla díky výměně s Calgary Flames první volba! K tomu navíc mají ještě svůj výběr na 5. místě. Druhé místo připadlo v loterii Vancouver Canucks a třetí potom Philadelphia Flyers.

Islanders při draftu překvapili téměř všechny, a to proto, že nesáhli po Adamu Papouškovi, ale po Lukáši Rambouskovi. Adam Papoušek tak připadl Vancouveru Canucks a Flyers následně zvolili Dana Thomase.

Obrázek

Hráčské novinky a ocenění:

Ondřej Brand
- Mezinárodní debut za Českou republiku v 16 letech

Radim Kovář
- Žádné novinky

Lukáš Líška
- 3x Hráč týdne QMJHL
- Hráč týdne CHL
- Emile Bouchard Trophy (nejlepší obránce QMJHL)
- Raymond Lagacé Trophy (nejlepší defenzivní hráč QMJHL)
- All-Star Team QMJHL
- Rookie All-Star Team QMJHL
- CHL All-Star Team
- CHL Rookie All-Star Team

Peter Macák
- 8x Hráč týdne QMJHL
- 5x Hráč týdne CHL
- 3x Hráč měsíce QMJHL
- 4x Nováček měsíce QMJHL
- Jean Béliveau Trophy (nejproduktivnější hráč QMJHL)
- QMJHL Best Forward
- QMJHL Offensive Player of the Year
- QMJHL Rookie of the Year
- Michel Bergeron Trophy (nejlepší ofenzivní nováček QMJHL)
- QMJHL Star Player Award
- Michel Briére Trophy (MVP)
- All-Star Team QMJHL
- Rookie All-Star Team QMJHL
- CHL Top Scorer
- CHL Player of the Year
- CHL Rookie of the Year
- CHL Sportsman of the Year
- CHL All-Star Team
- CHL Rookie All-Star Team

Miroslav Miraaak
- Mezinárodní debut za Slovensko v 16 letech

Anton Oriňak
- 4x Hráč týdne QMJHL
- 2x Hráč týdne CHL
- Hráč měsíce QMJHL
- 2x Nováček měsíce QMJHL
- Vítěz QMJHL
- Frank J. Selke Trophy (nejslušnější hráč QMJHL)
- Guy Lafleur Trophy (Play-off MVP)
- All-Star Team QMJHL
- Rookie All-Star Team QMJHL
- CHL All-Star Team
- CHL Rookie All-Star Team

Adam Papoušek
- 2x Hráč týdne OHL
- 2x Hráč týdne CHL
- Hráč měsíce OHL
- 2x Nováček měsíce OHL
- Mezinárodní debut za Českou republiku v 17 letech
- Emms Family Trophy (nejlepší nováček OHL)

Lukáš Rambousek
- Nováček měsíce ELH

Lukáš Rott
- Žádné novinky

Daniel Stankovič
- Vítěz QMJHL
- Second All-Star Team QMJHL
- Rookie All-Star Team QMJHL
- CHL Rookie All-Star Team

Dan Thomas
- Memorial Cup
Hmm, tak snažil jsem se, co jsem mohl. V PO dokonce přes 2 body na zápas, ale ten tým je prostě slabej. No, a účast na MS skutečně překvapila. Paráda!

Co se týče draftu, tak jsem prioritně nechtěl do Vegas či Arizony, což se splnilo. Ale zároveň jsem chtěl do NYI za Barzalem nebo za srdcovkou do Philly, a to mi sakra uniklo o vlásek. Nuž, jen doufám, že Pettersson i Boeser jsou nadupaní a spolu rozjedem dynastii ve Vancouveru. :pray:

A Sedini snad už skončili, abych mohl naskočit do TOP6 rovnou. :jn: Ale osobně tipuji, že dám asi ještě rok v juniorce. :neviem:
Kua to som robil v zavere ZC priemerne viac ako 2 body na zapas... :thumbsup:
S napatim budem sledovat tabulky NHL v nasledujucej sezone :giggle:
Tak poté, co mi komisař přeposlal atributy jednotlivých hráčů Canucks, a to konkrétně Dahléna, Petterssona, Gaudettea, Juoleviho a především Boesera s Demkem, tak jsem s moji cestou do Vancouveru velmi, velmi spokojen! :jupi: Tak snad to tam Benning nebo někdo nějak extra nedo*ebe, protože tohle jádro má ku*va velkej potenciál. I když by bylo ideální ještě sehnat teda i beka, no. Ale to třeba časem.
Uz to vidim ako skoncim v calgary... :slap:
Isles z dostupného bylo asi ideální řešení hlavně žádný finský cedník. :wave:
No uvidím jestli naplním očekávání od 1. draftu. Přeci jen jsem teprve 4 brankářem, který byl vybrán jako číslo 1 a naposled takhle šel MAF. :scare:
Jméno: Roman Redl
Místo narození: Karlovy Vary, CZ
Datum narození (rok vyberu osobně): 7. prosince
Draft eligibility: 2020
Národnost: česká
Pozice: RW/LW
Oblíbené číslo: 21
Výška (v cm): 183
Váha (v KG): 87
Držení hokejky/Lapačka: levá
Tým, ve kterém chcete začít: Quebec Remparts
Junior Preference (Major Junior, College or Europe): Major Junior
Oblíbený/é tým/y (nemusí být tým NHL; není povinné): Colorado Avalanche

Role:
Gólmanů se toto netýká. Pouze obránců a útočníků. Váš limit je 32.
Ofenzivní role (1-20): 18
Defenzivní role (1-20): 14

Mediocre atributy budou náhodně zvoleny mezi 10-13 & Excelentní atributy budou náhodně zvoleny mezi 15-20
Atributy:
Vyber 3, které budou excelentní
Vyber 2, které budou mediocre
Pouze pro GÓLMANY:

Blocker (vyrážečka)
Gloves (lapačka)
One-On-Ones (jeden-na-jednoho)
Rebound Control (kontrola dorážek)
Reflex (reflexy)
Recovery (zotavení)

Physical
Vyber 3, které budou excelentní
Vyber 2, které budou mediocre

Accelleration (akcelerace) excelent
Agility (agilita) excelent
Balance (balance, něco jako rovnováha)
Injury Proneness (náchylnost na zranění) mediocre
Natural Fitness (přírodní fitness)
Speed (rychlost) excelent
Stamina (výdrž) mediocre
Strength (síla)

Technical
Vyber 5, které budou excelentní
Vyber 4, které budou mediocre

Checking (napadání, silové souboje u mantinelu)
Deflections (tečování) mediocre
Deking (kličkování) excelent
Faceoffs (vhazování)
Fighting (bitky)
Hitting (hitování)
Movement (pohyb bez puku) mediocre
Passing (přihrávky) excelent
Pokecheck (bránění hokejkou) mediocre
Positioing (poziční hra) excelent
Slap Shot (střela golfákem) mediocre
Stick Handling (kontrola puku) excelent
Wrist Shot (střela zápěstím) excelent

Mental
Vyber 5, které budou excelentní
Vyber 8, které budou mediocre

Aggression (agresivnost)
Agitation (něco jako čtení hry) excelent
Anticiption (něco jako příprava na zápas, jednotlivá střídání) mediocre
Bravery (obětavost) mediocre
Concistancy (konzistence) mediocre
Creativity (kreativita) excelent
Decisions (rozhodování) excelent
Dirtyness (něco jako tvrdá hra)
Flair (vliv v kabině) mediocre
Important Matches (důležité zápasy) excelent
Leadership (lídrování) mediocre
Moral (morálka) mediocre
Pass Tendency (tendence k nahrávání na úkor střely)
Teamwork (týmová práce) mediocre
Versatility (všestrannost, přizpůsobivost) mediocre
Work Rate (zápal ve hře) excelent

Staff Rep
Vyber 3, které budou excelentní
Vyber 2, které budou mediocre

Adaptability (adaptace)
Ambition (ambice) excelent
Loyalty (loajalita) mediocre
Determination
Pressure (vypořádání se s tlakem) excelent
Temperament
Sportsmanship (sportovní chování) excelent
Professionalism (profesionalita) mediocre
prvy velka trofej doma :wave: skoda ze mi macak vyfukol vela individualnych trofeji :bee:
Zvykaj si :petrik:
To vypadá, že z mého hráče bude solidní tragéd :|
UPDATE 4: HF.com začíná vstupovat do NHL


Je tomu tak, NHL se musí připravit na vlnu nových talentů z HF.com. První tři hráči už naznačují, čeho jsou tito mladíci schopní, když si hned při první možnosti všichni vybojovali místa v týmech, které si je pár měsíců před tím na draftu vybraly.

MS Juniorů 2019:

Juniorské MS hostil v roce 2019 kanadský Halifax a to byla speciální motivace pro Antona Oriňaka s Danielem Stankovičem. Slovensko i díky nim bylo považováno za černého koně turnaje a své pověsti dostálo. Spolu s Lukášem Líškou a Peterem Macákem, který se dostal i do All-Star výběru turnaje, bylo prešovské duo hlavními postavami týmu a Slovensko to dotáhlo k bronzu! Česká republika konečně překonala brány čtvrtfinále, ale výkony Radima Kováře s Lukášem Rottem na medaily nestačily. Česku chyběl na MSJ obránce Ondřej Brand, kterého bohužel vyřadilo z nominace zranění těsně před mistrovstvím.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Přehled týmových statistik:
- Česká republika
- Slovensko

NHL 2018/2019 k 24. únoru:

Vancouver Canucks podle všeho konečně zavelel k rebuildu. Po odchodu bratří Sedinů, kteří se vrátili do rodného Švédska, dal generální manažer Jim Benning jasně najevo, že mladí hráči dostanou velkou šanci. Toho využil Adam Papoušek, který si v kempu vybojoval pozici v Top6 a vedle sebe dostal Svena Bärtschiho a Brocka Boesera. Právě tento útok byl ze začátku sezóny velkou zbraní a Canucks se pohybovali mezi nejlepšími týmy divize. Brock Boeser postupem času však začal lehce stávkovat a dohadovat se s vedením na novém kontraktu, což se projevilo i na jeho výkonech.

Sestava Vancouver Canucks

Lukáš Rambousek si mohl mnout ruce už na začátku léta, protože Garth Snow neprodloužil Jaroslava Haláka, který se stal volným hráčem. Od začátku sezóny se Rambousek střídal v brankovišti s Thomasem Greissem, aby nakonec získal pozici jedničky právě český mladík. Islanders nicméně tápou podobně jako minulou sezónu a to vyvrcholilo i výměnou Jordana Eberleho do San Jose Sharks za výběr v 1. kole draftu v roce 2019, 2. kolo v roce 2020 a práva na Sashu Chmelevskiho.

Sestava New York Islanders

Philadelphia Flyers se od začátku sezóny nachází na pomezí play-off. Vedení však předvádí poněkud zvláští tahy. Nejprve Ron Hextall vyměnil Travise Sanheima za Bena Harpura, aby následně přivedl Dereka Stepana za balíček futures (dvě 4. kola a prospect). Při TDL však potom zase vyměnil Michala Neuvirtha do Toronta za dvě volby v draftu (1. a 2. kolo 2019). V tomto všem se musí pohybovat Dan Thomas, který v průběhu sezóny dostává příležitosti ve druhém, nebo třetím útoku Flyers.

Sestava Philadelphia Flyers

Kromě již zmíněných přestupů stojí za zmínku trade Mikea Greena, který z Red Wings putoval do Columbusu za práva na Adama Boqvista a 1. kolo v roce 2019.

V poslední den přestupů ukázal ambice Washington, který přivedl z LA Jakea Muzzina výměnou za 1. kolo 2019 a práva na Oliviera Rodriguea s Dmitrijem Semykinem.

Pozadu nezůstali ani Blackhawks, kteří přivedli z Vegas Golden Knights Jamese Neala za práva na mladíky Iana Mitchella a Sampo Rantu.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Přehled týmových statistik:
- New York Islanders
- Philadelphia Flyers
- Vancouver Canucks

OHL 2018/2019 k 24. únoru:

North Bay Battalion ukázal svoji důvěru v Radima Kováře hned na začátku sezóny, kdy ho jmenovali kapitánem. A Kovář důvěru zplácí, když hlavně díky němu hraje North Bay letos o přední příčky.

Obrázek

Obrázek

QMJHL 2018/2019 k 24. únoru:

Situace v QMJHL je podobná loňské sezóně. Halifax, Quebec i Victoriaville patří k nejlepším týmům soutěže a v kanadské bodování probíhá napínavý souboj mezi Antonem Oriňakem, Peterem Macákem a Danielem Stankovičem.

Obrázek

Obrázek

Evropské soutěže k 24. únoru:

Ve Slovenské extralize dostal od začátku sezóny příležitost v dresu HC Košice Miroslav Miraaak a splatil ji dokonale. V základní části byl nejproduktivnějším hráčem a díky jeho výkonům si Košice zajistili do play-off nejvýhodnější pozici.

V KHL dostává v dresu Severstal Cherepovets Ondřej Brand solidní porci minut a se Severstalem se podívá do play-off, které týmu loni uniklo. V prvním kole navíc Branda čeká pikantní souboj proti Jokerit Helsinki.

Lukáš Rott naopak stále čeké na šanci v České extralize a v dresu Liberce hraje pouze v mládežnických týmech. Zájem o něj ovšem můžeme registrovat z KHL, konkrétně z Magnitogorsku. Je možné, že na příští sezónu změní Rott dres?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

NHL Entry Draft:

Hned pětice hráčů z HF.com vyhlíží následují draft do NHL. Experti považují od začátku sezóny za nejlepší dostupné hráče dvojici slovenských hráčů působících v QMJHL - Lukáše Líšku a Petera Macáka.

Obrázek

Profily hráčů na začátku sezóny 2018/2019:

Ondřej Brand
Radim Kovář
Lukáš Líška
Peter Macák
Miroslav Miraaak
Anton Oriňak
Adam Papoušek
Lukáš Rambousek
Lukáš Rott
Daniel Stankovič
Dan Thomas
Krása! Krása! Krása! :jupi:

Čím začít. No, asi tím že já úplně zapomněl na to, že Canucks mají i Bo Horvata. :lol2: Wow. Ten depth v útoku je prostě famózní. Boeser, Dahlén, Horvat, Pettersson, Papoušek, Gaudette, Goldobin, Gaunce. Do branky se snad už další sezónu podívá Demko a v obraně se snad ještě teda časem prosadí Juolevi a časem ho snad doplní i někdo z HF.com líhně (Líška/Kovář/Brand :pray:) a nakročeno k tomu máme dobře, jestli jsme totiž bojovali o prvenství v divizi, tak teď krásně padáme, abysme měli co největší šance v loterii. Snad to vedení zkousne tuhle sezónu ještě. :jn:

No, pak teda i horší zpráva. Ku*va, Benningu, nedělej skrblíka a demen*a ze sebe a napař tomu Boeserovi cokoliv chce. A nejlíp long-term, ihned! :dup:

54 bodů v 60 zápasech? Lídr v asistencích? To je nádhera! To beru všema deseti. Do konce sezóny snad ještě udělám alespoň 6 bodů, což byl tak můj cíl, těch 60 bodů v první sezóně. A tuplem to platí, když hraji "až" 2C za Horvatem, to by bylo krásné číslo. C'mon! :hfman:

Hamilton překvapivě letos dominuje, hmm, zajímavé. :giggle: Ale přeju jim to. A jsem teda zdědav, kdo kam z draftu půjde. 5 hráčů je dost solidní výběr už. O to horší je, že to vypadá, že hned tři mohou jít ke mně do divize (ANA, LAK, VGK) :-/.
tesi ma, ze v Kosiciach pochopili, aky klenot maju :)
Ducks klasika, z vitazstva v divizii na dno konferencie. co znamena, ze mam sancu byt draftovany prave Anaheimom :hop: hlavne dufam, ze to nebude Kings. vsetko ostatne je ok.
Co na to říct... :|
For me – so far so good :ciga:
Nemam sa moc na co stazovat… aj atributy sa mi sympaticky vylepsili v off-season, dari sa individualne, timovo aj v repre na WJC, ceresnickou na torte by boli domace MS seniorov, hadam ma pozvu… :jn:

Z tych suckujucich timov by sa mi asi najlepsie pozdavali ducks alebo bruins
Ak ma draftuje Kenny tak to dam na Lindrosa… :lol2: (just kidding, ale Detroit ma vazne nelaka…)
TT1905 píše:Co na to říct... :|
mas v hre 15 rokov, vydrz.
mirak2 píše:mas v hre 15 rokov, vydrz.
No tak pozor, 15 rokov mat nemoze ked je draft eligible 2020 a v hre uz sme v roku 2019…
Chce to do obrany někoho z těch nadějných slováků přeci jen Rutta s Leddym v prvním páru. :scare:

Jinak za mě spokojenost sice čísla žádná sláva, ale aspoň hned v první sezoně pozice jedničky a žádný plácání se na místě backupa. :oslava:
A som zvedavy ci ma na drafte predbehne lenivy, pomaly, mlandravy Liska (work rate 10, speed 10, strength 11)
Co na nom ti skauti vidia?
:jn: :D

ale ak bude mat 1st overall LA alebo DET nech ma len kludne predbehne... :jn:
Zatim to nevypada spatne, rozhodne tedy lepe nez minule. Na draft jsem hodne zvedavy a pri mem stesti to budou urcite Kings. Pamatuju jak jsem kdysi zkousel hrat karieru v NHL 2014 tusim a draftovali me Oilers. Tak jsem obratem zazadal o trejd a prdli me do LA. Tak uz jsem byl radsi ticho :-D
petrik píše:
mirak2 píše:mas v hre 15 rokov, vydrz.
No tak pozor, 15 rokov mat nemoze ked je draft eligible 2020 a v hre uz sme v roku 2019…
tak 16 no, pozeral som vek zo screenu zo zaciatku sezony..
TT1905 píše:Co na to říct... :|
Na 16-ti letého wingera máš ty stats brutal. Neměl bych obavy. Budeš taky dobrej. :moj:

Selly, Lukáši, andy_hawku jednoho z vás chci ke mně do Vancouveru. :dup: :pray:
petrik píše:A som zvedavy ci ma na drafte predbehne lenivy, pomaly, mlandravy Liska (work rate 10, speed 10, strength 11)
Co na nom ti skauti vidia?
:jn: :D
Vieš ako, s mojím prehľadom a hokejovým IQ nepotrebujem lietať hore dole po ľade. :neviem:
Rono píše:Selly, Lukáši, andy_hawku jednoho z vás chci ke mně do Vancouveru. :dup: :pray:
Neviem, neviem, Kings už kvôli mne začali tankovať. :-D
Lukas33 píše:Neviem, neviem, Kings už kvôli mne začali tankovať. :-D
Vo co že tě nechají být, vezmou jiného a ty budeš pak rád je drtit v divizi v dresu Canucks, abys jim ukázal, že udělali chybu. :jn:
Rono píše:Vo co že tě nechají být, vezmou jiného a ty budeš pak rád je drtit v divizi v dresu Canucks, abys jim ukázal, že udělali chybu. :jn:
Ak budú mať first overall a zoberú namiesto mňa busta Macaka, tak u mňa skončili. :-D
188 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS