Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Já bych nevyhazoval SH% - sice to asi není statistika, kvůli které by někdo bral specifického hráče, ale zvyšuje význam G proti A, což se mi líbí. Navíc čím vyšší bude poměr hráčských stats vůči těm golmanským, tím líp.

Zbylé dva body jasně schvaluju. SHP bude sice něco podobého jako SO u brankářů (bude to končit tak 2:1), ale líbí se mi, že se využijí jiní hráči než na přesilovku a body obecně.
SA určitě pryč, já bych tam byl ještě přísnější, G stats jsou fakt divoký, ale "spokojím se" i s touhle jemnou změnou.
Danny, kdy se otevřou v jahú zase trejdy, abychom to tam mohli vytrejdovat se Sellym a Connorem?
Rono píše:Danny, kdy se otevřou v jahú zase trejdy, abychom to tam mohli vytrejdovat se Sellym a Connorem?
Ty se neotevřou, až po draftu. Ale až e otevře někdy v sprnu v Yahoo nová sezona, tak pak to musí commish zadat ručně.
Tito hráči jsou k dispozici za picky:

J. Schultz (zadák contender teamu, prostor i na 1st unit PP)
D. Keith (očekává se, že bude mnohem lepší než letos)
M. Koivu, T. Toffoli, TJ Oshie, A. Larsson, N. Schmaltz, C. Hutton
OK, je k máni John Tavares za wingera, který má jistotu v TOP6 a na PP. A jsem ve win-mode, takže prospekty si nechte, díky.
Vidíte teď svůj tým v YFL? Jsem chtěl udělat nějaké návrhy na trejd, ale nevidím ani svůj tým... :neviem:
megaton píše:Vidíte teď svůj tým v YFL? Jsem chtěl udělat nějaké návrhy na trejd, ale nevidím ani svůj tým... :neviem:
já se tam dostanu a svůj tým i celou ligu vidím
Je třeba jít v menu přes fantasy hokej. Já tam pak tým měl.
BTW, taky nemůžete psát ty poznámky k týmu?
A jen abych se ujistil, chápu dobre, že nejdřív proběhne Prospect draft zde na fóru a pak až draft na Yahoo. Tedy např. Dahlina nebude možné brát při doplňovacím draftu?
megaton píše:A jen abych se ujistil, chápu dobre, že nejdřív proběhne Prospect draft zde na fóru a pak až draft na Yahoo. Tedy např. Dahlina nebude možné brát při doplňovacím draftu?
ďalší rok sa bude draftovať ešte pred doplňujúcim draftom
Taky to tak chápu.

Ale když si ho nikdo nevezme :jn:
Je to tak, někde tam byla i poznámka, že ten první prospect draft byl takový nijaký, že v něm chyběly ty největší naděje, takže až od toho následujícího to bude ono.
Zajímavý je, že JKL vzal Svechnikova, ale Dahlin nešel..
AndyF píše:Zajímavý je, že JKL vzal Svechnikova, ale Dahlin nešel..
njn ten Dahlin neměl bráchu jako předskokana :)
Rethon píše:
AndyF píše:Zajímavý je, že JKL vzal Svechnikova, ale Dahlin nešel..
njn ten Dahlin neměl bráchu jako předskokana :)
Aha :lol: :tomato:
no a jak je to dal? mam Barzala, ktery logicky ztraci status prospecta, pak mam Makara, ktery mi zustava jako prospect, tedy draftuji jen jednoho noveho prospecta a ti co maji oba prospecty (je nekdo takovy?) nedraftuji vubec? muzu se teoreticky vzdat prospecta a draftovat jineho?
megaton píše:no a jak je to dal? mam Barzala, ktery logicky ztraci status prospecta, pak mam Makara, ktery mi zustava jako prospect, tedy draftuji jen jednoho noveho prospecta a ti co maji oba prospecty (je nekdo takovy?) nedraftuji vubec? muzu se teoreticky vzdat prospecta a draftovat jineho?
Určitě.
Já plánuju pustit Joel Kničemusona a zagemblit s Alex DeScorecatem
A dopickovat 2 nové prospekty
danny111 píše: tím sa môže prospekta aj vzdať a tým bude môcť v nasledujúcom prospekt draftu si vybrať iného.
megaton píše:no a jak je to dal? mam Barzala, ktery logicky ztraci status prospecta, pak mam Makara, ktery mi zustava jako prospect, tedy draftuji jen jednoho noveho prospecta a ti co maji oba prospecty (je nekdo takovy?) nedraftuji vubec? muzu se teoreticky vzdat prospecta a draftovat jineho?
Je to jednoduché. Kdo ztrácí status prospecta (tedy Barzal), toho nelze brát jako prospecta a když si ho chceš nechat, musíš ho vměstnat do těch 10+2 míst na soupisce.

A kdo status prospecta neztrácí, toho si buď můžeš nechat anebo ho zahodíš. Když ho zahodíš, budeš se účastnit prospect draftu v obou kolech. Pokud si ho necháš, budeš se prospect draftu účastnit jen v kole prvním.

Jestli má někdo takové 2 prospecty, že si je chce oba nechat, tak nebude v prospect draftu brát nikoho.
Já si třeba budu nechávat oba prospekty (Lindblom + Yamamoto), takže se prospect draftu bych neměl účastnit.
Rono píše:Já si třeba budu nechávat oba prospekty (Lindblom + Yamamoto), takže se prospect draftu bych neměl účastnit.
Ale jo, neodehráli ty požadované zápasy, takže si je můžeš nechat v poolu a dodraftovat další dva. Na keep by byli, kdyby už loni odehráli ten požadovaný počet zápasů. Pak bys je musel buď vměstnat do keepu, anebo pustit k vodě. Viz Dědek.
Ahá, já myslel, že je ten limit (kolik můžeš mít prospektů) na čísle dva. Takže takhle super, budu tedy po draftu mít hned 4. :petrik: Thanks. :rono:
The Rev píše: Ale jo, neodehráli ty požadované zápasy, takže si je můžeš nechat v poolu a dodraftovat další dva. Na keep by byli, kdyby už loni odehráli ten požadovaný počet zápasů. Pak bys je musel buď vměstnat do keepu, anebo pustit k vodě. Viz Dědek.
myslim, ze ne. ze max jsou dva. pokud ne pak mi to prijde jako blbost.
Můžeme obnovit :petrik:
Obnovené, tak môžeme ísť na to :)
Prima, chybělo mi to :)

a já bych znovu rád nabídnul prakticky kohokolov z mého týmu na výměnu, nejlépe v poměru 2 mé výborné borce za 1 vašeho o kousek lepšího. Měnit nechci Hedmana, Karlssona, Forsberga, o ostatních můžeme mluvit.
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS