Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FALCONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

petrik píše:O takomto timovom pristupe ako zatial predvadzame som vzdy snival
Já to mrdám furt stejně :tomato:
Tak zakladna cast je konecne za nami, pre nas to nejaky naboj stratilo uz davno, PO bolo iste, na pozicii nam nejak extra nezalezalo ale aj tu sa nakoniec podarilo udrzat prvy flek v konferencii… v kazdom pripade dlhe cakanie na PO sa konecne skoncilo a aj my to zase musime zacat brat vazne.

Hned v prvom kole nas caka neprijemny super z ktoreho mam ja osobne respekt – Blue Flyers. Pocas sezony striedali dobre a zle kola, ale aktualnu formu individualnu aj timovu maju celkom solidnu. Tipuju poctivo pravidelne vo stvorici a nerobia pritom hlupe takticke chyby, takze nic lahke nas necaka.
V kazdom pripade postupit chceme, tak hura do nich :box:

Dal som nam pred casom nahrat aj motivacnu pesnicku, super ma sice tiez jednu uz poriadne staru, ale nasa je samozrejme lepsia :giggle:



vs.

Gratulujem k 1 miestu v konferencii,išli ste si svoje od úvodu sezony ako skvelými výkonmi v individuálke teba petrik,tak taktike Ohlunda,chalani vas dobre doplnali a toto je zaslúžené ovocie.Good luck v play off. :)
Tak prve kolo uspesne za sebou, ale porod to bol tazkyyy…
Seria maximalne vyrovnana – za vsetko hovori celkove skore zo vsetkych 6 dni 102:102 – a nemam pocit ze by postupil “lepsi” tim resp. ze by sme si postup zasluzili viac ako super… mali sme jednoducho o kusocek viac stastia. To vsak k tomu tiez patri a ja som samozrejme za vysledok rad :yes:

Falcons cez prve kolo PO nepresli uz peknych par sezon (radsej ani nepatram kedy presne sa nam to podarilo naposledy) a teraz ked sme tuto kliatbu zlomili sa s tym snad neuspokojime a budeme chciet viac… :petrik:

V konferencnom finale nas caka dalsi zaujimavy super Hockey Kent a na postup zrejme budeme musiet nase vykony z prveho kola posunut este o nejaky ten level vyssie… tak podme na nich :box:
Škoda, chlapci, každopádně první místo v konferenci a semifinále mi nezní nejhůř. Ale příští sezóna bude snad ještě lepší.
Rono píše:Škoda, chlapci, každopádně první místo v konferenci a semifinále mi nezní nejhůř. Ale příští sezóna bude snad ještě lepší.
:yes:
Obrázek
Díky za sezonu.. podobne ako Andy aj ja to balím, už po 30x dúfam že už naposledy :giggle:
:roll: ze vas to este bavi koncit po kazdej sezone...
Tak prve kolo za nami, vysledok taky nemastny-neslany, ale zas mohlo byt aj horsie... skoda toho 1b co nam chybal na to tretie miesto.
Druhe kolo bude zapasove, uvidime ci sa nam tam zadari viac
V druhom kole nakoniec miesto na bedni, takze celkom spokonost... :thumbsup:
Poslední sezona, you motherfucker... :klobuk:
:hmm:
To si dufam robite prdel toto... :hahano:
oni si zo mna zase robia prdel... :scare:
petrik píše:
stř 28. lis 2018 21:37
oni si zo mna zase robia prdel...
oni sa ti na to vy*ebali? ako by povedal klasik, ta toto ne, nám bolo vhodné odovzdať body bez boja, ale teraz našich súperov musíte porážať :dup:
davame im naskok? :hmm:
Obrázek
No kolegovci,tieto posledné 2 kolá vam moc nevyšli,ale my čo sme tu už nejeden pátek víme,že vás toto namotivuje do dalšej polky základnej časti.Takže kto by vás už odpísal urobí chybu,určite o sebe dáte vedieť a budete o po bojovať až do konca,ako skúsený matadori.Good luck :wink:
:klobuk:
Děkovat nemusíte, chlapY.

Kdyby mi systém započítal těch 6 bodů, za den, co mi nezapočítal, mohl jsem si zahrát ASG.. :cry:
:poklona:

Mna to inak vcera tiez napadlo skusit to s remizami ze stratit uz nie he co... ale zbadal som ze uz si ma s tym predbehol tak som to nechal tak.

Stastne a vesele vsetkym zelam a po sviatkoch vyhlasujem utok na PO :box:
AndyF píše:
pon 24. pro 2018 08:26
Kdyby mi systém započítal těch 6 bodů, za den, co mi nezapočítal,
coze? co ti nebolo zapocitane?
arek píše:
pon 24. pro 2018 10:49
coze? co ti nebolo zapocitane?
Nic, 9 den jsem to asi špatně ošéfoval a neměl tipy na 0 , co jsem tenkrát chtěl dát, takže asi moje chyba..
AndyF no, do ASG si sa dostal aj tak 😃💪
arek píše:
pon 24. pro 2018 12:56
AndyF no, do ASG si sa dostal aj tak
Doufám, že ne ze soucitu :oops:
1593 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 1 registrovaný a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Ocelak1
2012 LOS ANGELES KINGS