Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Na ktory vagon nasadnete?

Vyvrcholenie sezóny 2017/2018.

arek píše:teraz to prajem najviac Preds, vzhladom na to, ze este nic podobne nedokazali.
Ottawa taky ne..
AndyF píše:
arek píše:teraz to prajem najviac Preds, vzhladom na to, ze este nic podobne nedokazali.
Ottawa taky ne..
Vždyť je to jedno. Hlavní je, aby to nevyhráli ty idioti.
dejf píše:Vždyť je to jedno. Hlavní je, aby to nevyhráli ty idioti.
však idioti do play off ani nepostúpili :matika:
Joe S. píše:
dejf píše:Vždyť je to jedno. Hlavní je, aby to nevyhráli ty idioti.
však idioti do play off ani nepostúpili :matika:
Nerozumím, mně AVS nevaděj.
dejf píše:
Joe S. píše:
dejf píše:Vždyť je to jedno. Hlavní je, aby to nevyhráli ty idioti.
však idioti do play off ani nepostúpili :matika:
Nerozumím, mně AVS nevaděj.
mne šmecari trošku vadia s tými všetkými novými lidstromami, niedermayermi, bourquami, orrmi, prongermi, a pod :psst:
Blue Jackets, Kings, Knights, Mapl Leafs, Caps
Bruins
ze západu NSH, z východu TBL, sympatických týmů je tam ale celkem dost, takže se bude dost fandit i proti Pens a Kings
Je toho víc komu to přeju.

Toronto,Tampa,Nashvile to jsou asi ti hlavní.Taky vegas , to by byl super příběh.
Až vypadneme, tak určitě Predators/Avalanche a Sharks (pokud postoupí).
Už jsem to párkrát zmiňoval, sedám na vagón Jets. Ten tým mě hodně baví, po našich zápasech jsem jich viděl nejvíce právě od Jets a opravdu jsem se u toho nenudil, velmi rychlý a svižný hokej. Navíc jsou to ve většině sympaťáci a dopřál bych jim to. Věřím, že v Pegu bude v play-off peklo a lidi to budou žrát.
andy_hawk » úte dub 10, 2018 6:42 pm píše:Už jsem to párkrát zmiňoval, sedám na vagón Jets. Ten tým mě hodně baví, po našich zápasech jsem jich viděl nejvíce právě od Jets a opravdu jsem se u toho nenudil, velmi rychlý a svižný hokej. Navíc jsou to ve většině sympaťáci a dopřál bych jim to. Věřím, že v Pegu bude v play-off peklo a lidi to budou žrát.

Winipeg jsem zapomel :) a jeste bych k tomu pridal Sharks :) Vlastne pulka tymu.
arek píše:Bruins
:-O :moj:

mimo Bruins, su uvodne PO 2jice max.zaujimave :good: (i ked ten PO system dovi dopo) Pensylvanske derby, rybacio-hydinarske suboje, pozorne budem sledovat novacikovsku Vegas euforiu a pak jednoznacne nasadam na Jets vagon :jj:
Tak ked Avs vypadnu (cca o tyzden :giggle: ) tak sa pripajam k Jets vagonu :yes: doprial by som to aj Preds
Z vychodu by som to uz doprial ovci, taka kariera si aspon ten jeden SC zasluzi… :neviem:
predators alebo jets, ale zas nejak moc to neprezivam
Asi Winnipeg, na západě určitě. Na východě Toronto nebo Caps, ale oba poletí asi už teď po prvním kole.
Jets a prial by som aj Nashvillu, skoda ze musi hrat proti sebe. Na vychode neprajem nikomu, len Montrealu a ten uz je davno na dovolenke.
Preds určitě, ale pokud by nepřešli přes Jets, tak jsou další v pořadí.

No a na východě určitě Tampa a kdokoliv bude zrovna hrát proti Pens, přál bych i Bruins kvůli Pastovi.
Nevěřil bych, že to někdy řeknu, ale západ je mi rozhodně sympatičtější.
Let's go Pens.
Jets + Vegas
Asi jsem se dostal do fáze, kdy je mi vlastně uplně jedno kdo ten cup vyhraje :-D

Caps bych to přál kvůli Oviemu, Vegas protože by to byl mega trolling, Tampu mám rád a hrajou pěkně a Jets jako přemožitel Preds a s tím jejich parádním hokejem bych taky dopřál.

No, takže ať vyhraje ten nejlepší, hlavně ať je na co koukat :)
Logan píše:Asi jsem se dostal do fáze, kdy je mi vlastně uplně jedno kdo ten cup vyhraje
Po dlhej dobe je to ozaj skvelo rozložené a aj mne je už vlastne jedno kto z tých 4 to vyhrá, všetko sympatické tímy, ale najviac samozrejme Atlanta
Muj vagon sou Caps a Putinuv agent :doh:
Caps na vychode a na zapade Vegas :wave:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG