Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Joe S. píše:možno preto ho chcete, aby ste ho zasa na TDL dobre trejdli :dudo:
Však ano, Holland se s tím nijak netají :-D Teda on si myslí, že letos vyhrajem pohár, ale kdyby nám náhodou nějak neštastně uteklo play-off, tak ho zase střelí.
sice mirne starsi zprava, ale hned to dava tem spouste kravin co delame vetsi smysl. V planu bylo, ze budeme mit noveho asistenta Langmajera, i Hašek ho prijel premlouvat, ale nakonec asi Langmajer neveril v Mrazka. Doporucuju tento serial
zkouknout. Pro fans Red Wings povinnost:D

ukazka :D

https://www.youtube.com/watch?v=XMO6t2ZzjpU" onclick="window.open(this.href);return false;
byl to super brankář, ale marketér je prostě geniální :lol2:
Kua ty žiješ? :-O :-D
Green imho dobrý tah, dva roky za trochu lepší peníze. Bernier ok, je možné, že na tdl posunem Howieho třeba.
Jirik19 píše:Kua ty žiješ? :-O :-D
chtel jsem napsat, ze se vracim v nejhorsich casech, kdyz se zrovna karta obraci, ale jak vidim toho Filppulu, tak nevim teda. Hollandovi by meli vzit obcanku..a LA vyradit z NHL :D
Ninety91one píše: ale jak vidim toho Filppulu, tak nevim teda. Hollandovi by meli vzit obcanku..
Taky jsem z něj happy jak 2 grepy :hroza:
Vanek no ale jo …. Bernier měl loni hodně slušnou sezónu a "jedničku" ( od ledna 1 ) potřebujeme.
Creeper píše:
Ninety91one píše: ale jak vidim toho Filppulu, tak nevim teda. Hollandovi by meli vzit obcanku..
Taky jsem z něj happy jak 2 grepy :hroza:
Vanek no ale jo …. Bernier měl loni hodně slušnou sezónu a "jedničku" ( od ledna 1 ) potřebujeme.
ty si myslíš, že sklenka dožije až do januára? :sok:
Vždycky to bali ten prosinec/leden. :|
Nabrali sme nějaké smetí na farmu, nového brankáře (Coreau podle očekávání nebyl prodloužen), pár hráčů. Flip podepsal u Isles, tedy se jej nedočkáme. Zatím celkem v poklidu off-season, zatím žádný průser.

XO podepsal v Montrealu, what a fuckin´ surprise :lol2:
já jsem taky zatím spokojený - hlavně teda z důvodu, že mě KH ještě ničím nenasral :)

Green na 2 roky se slevou je ok, Vanek je na rok za 3M taky ok, Bernier je sice za 3M dražší než Hutton, ale čert to vem, to jsou drobáky a třeba se z něj vyklube jednička nejen na zimu.

Z Flipa do NYI jsem měl vlastně radost, ještě ale počkám, jestli místo něj nepřijde někdo horší. Zadina se navíc jeví výborně všude, kam šlápnul, takže věřím, že mu dají čuchnout.

Otázkou zůstává Zet - objevují se zprávy o tom, že neví, jestli mu zdraví dovolí pokračovat (případně jak moc). Byla by škoda, kdyby nemohl, rád bych ho konečně viděl mimo první lajnu s menším icetimem, ale stále velkým mentorským přínosem.
toho Filppuly jsem se fakt bal, az jsem z toho mel spatne spani. DEKUJU (dobra Hollyho tacts, nahodi hlasku, ze chce tohoto priserneho hrace, pak ho neveme a nakonec za to sklidi uspech :D ). Ted jeste aby neprisel nekdo z party - Jurčo, Tatar, White a jini. To kolecko u nas funguje celkem spolehlive :( ale z Vaneka mam radost, skvely hrac a pokud by nebyl Hank, zustali by tam sami mladosi.
AA celkem cajk. :)
https://www.mlive.com/expo/sports/erry- ... ngs_s.html" onclick="window.open(this.href);return false;

okurky
Tony 2/3.3, myslím tak akorát. Larkin dostane ten zbytek, cajk.
Pěkná škvára pro Larkina :scare: :slap:
Creeper píše:Pěkná škvára pro Larkina :scare: :slap:
podle mě moc hezký pro obě strany - na to, co se teď podepisuje (a na to, jaký kontrakty už máme), je tohle zlatý.
Za mě fajn prachy a term, sem s tím ok.

S Hankem to podle těch keců okolo vypadá hodně špatně. :neviem:
JKL píše: S Hankem to podle těch keců okolo vypadá hodně špatně. :neviem:
:verysad: :verysad: :thumbsdown:
S Henrikem už moc nepočítám,podle toho co čtu. Bohužel,ale zdraví je na prvním místě a než aby se měl trápit. Udělal pro Red Wings hodně a pokud už hrál se sebezapřením,měl by skončit.
To nabralo rychlý spád a já se ještě na jednu sezónu u Hanka těšil.
Creeper píše:To nabralo rychlý spád a já se ještě na jednu sezónu u Hanka těšil.
Asi se už nedočkám. Začneme sezónu bez něj. Larkin první centr a druhý Nielsen.
Tak ono se to čekalo, byly nějaké relativně hodně věcné rumors, že určitě na začátku hrát nebude - ty samé rumors, které hlásily, že od nového roku nebyl na jediném tréninku, což se pak taky potvrdilo, takže asi fajn informovaný zdroj (myslím na lgrw, píše to tam nějaký týpek, co jeho strejda dělá v tréninkovém středisku Wings, nebo tak něco). Ten samý zdroj říká, že je velmi vysoká pravděpodobnost, že si nezahraje už nikdy, že je to fakt špatné.
https://theathletic.com/487264/2018/08/ ... red-wings/

Síce dosť pochmúrne čítanie, ale pravdivé a skvelé napísané. :good:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS