Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Podpisy

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Ja nevim, ale bannery do podpisu se delaj ve standardni velikosti 350x120, takze v podstate to by se nesmelo nic?
Doufam ze sem nikde neprehlid zadnou upravu...
Podle me by bylo lepsi limit podpisu vejska 120 a sirka 700... :?

newiem,to by bolo asi prilis,by to tahalo forum
The Thrasher píše:Ja nevim, ale bannery do podpisu se delaj ve standardni velikosti 350x120, takze v podstate to by se nesmelo nic?
Doufam ze sem nikde neprehlid zadnou upravu...
Podle me by bylo lepsi limit podpisu vejska 120 a sirka 700... :?
No to je sice pekne ale ked ma niekto narvane v podpise banner 600x120 a k tomu hebedo sponzora, userbar podtym a este nejaky duchaplny text tak to je aj na 1/3 plochy monitora pri 1024x768 :evil:

s tou selekciou podpisov je to dobry napad :thumbsup:

v tomto som za, doma mi to ide v pohode ale ked napriklad v skole ta to je zle

eman dik ale ze si nemyslel na toho kto vyhodnocuje a bezhlavo si vsetko zmazal :x zbytocne si tam napisal to co si napisal a to co bolo treba si tam nedal aspon skratku timu :!:

hehe konflikt? :lol: :lol: :lol:
ja som tiez za mensie podpisy stranka sa rychlejsie nacita a forum zostane pekneee :cool:
niektore podpisy su fakt cool

radsej skratit dlzku zo zbytocnych 700 ci 600 na 400 ako vysku

x120 bolo vzdy idealne

give 120!! :P

Aj podla mna by pokojne mohla byt vyska nejakych 120 ci 130 pixelov, ale naco vam niektorym je dlzka 700 pixelov ? Vsak to je velmi prehnana dlzka ... Aj 600 je viac nez dost a mozno tiez vela.
:)

No ved ale tu vadi skor ta vyska a nie sirka.

ako ja by som s tym problem nemal, ale 100 a 120 je v tom az tak velky rozdiel... :?: :? ved ide o klasicky velkost banneru..a na ukor toho som si 1 odstranil..neviem, toto sa mi nie celkom pozdava, no ak by kvĂ´li tomuto hrozil nejaky Ban, prozmyslame..ale s tou hore dole 20 tkou by sa mohli vyjadrit aj ostatni..mĂ´j, dbilov, ci thraserov banner nie je prehnane velky a je len 1..120 je tak akurat!..hm?

eman: Proč sakra nemůžete povolit tu vejšku 120????? Ok, šířka 600 ja v poho, možná i moc, těch 700 co sem psal je nesmysl, ale proč 100???
Vždyť vetšina bannerů co se používá se dělá ve velikosti 350x120.
Tohle je snad jediný forum co znám, kde se netoleruje standardni vejška banerů.
A navíc...jakej problém je 20 pix. pro načítání???? Snad skoro žádnej, ne?
Jestli tohle nechápete, ok, ale v tom případě.....ale radši už to nebudu komentovat... :roll: :roll: :roll: :roll:

Klud Eman :? :pivo2: .To sa vyriesi :wink:

eman,akoze pianko,mne sa nezda ze to tu je take prehnane,tak newiem naco stresujes,prosim ta

Emanko klud ved si dosiahol uspech, ja som dal prec userbar a cepi cely podpis takze mas dvojtretinovy uspech tvojej vyzvy zatial.

ok bude 120 na vysku

maz, maz Obrázek

tak ja by som bol urcite za zrusenie tych kadejakych zbytocnych sponzorskych foto (podpisov) a 1 banner (ci timovy, ci nhl, ci kade aky) so 120px by urcite postacil..

este upozornim userov v timoch ze jedna z podmienok aby tim bol pocitany je mat jeho nazov v podpise ci uz vo forme banneru alebo textovy ale kto to nebude mat tak smola lebo sa vam na to vyhodnotitelia vykaslu hladat v ktorom ste time, mna predsa nezaujima nejaky banner ze komu fandite ale kde patrite takze asi tolko som chcel. :!: :!:

jasanek, pracuje sa na uprave RD podpisu, tak hadam sucasny RED DEVILS bude stacit Obrázek

sorac, ale musel som dat prednost Timymu, odkedy som si ho tam supol, stahuje jednu roletku za druhou, nerad by som mu ju pokazil :cool: l

Neviem co sa tu za ten cas co som tu nebol udialo, ale ako vidim tak niekto asi nemal svoj den alebo co, myslim ze to od teba ako admina eman vobec nebolo zodpovedne toto spravit, a nedat ani vystrahu, aspon tak som to pochopil z prispevkov ktore tu boli napisane... fakt no coment, som zvedavy aky to bude mat dopad, fakt sa uz tesim :x :x :x

OpenFire píše:Neviem co sa tu za ten cas co som tu nebol udialo, ale ako vidim tak niekto asi nemal svoj den alebo co, myslim ze to od teba ako admina eman vobec nebolo zodpovedne toto spravit, a nedat ani vystrahu, aspon tak som to pochopil z prispevkov ktore tu boli napisane... fakt no coment, som zvedavy aky to bude mat dopad, fakt sa uz tesim :x :x :x
Dal som vystrahu den predtym. ALe priznavam spravil som chybu. No co aj HugoBoss ma svoje dni. :)

PS: Problem bol v tom ze som si myslel ze od zaciatku fora bola povolena vyska banneru 100. Sorac nepoznam pravidla za co sa hambiim :( . Ale uz ich poznam a bude sa snazit moj kiks napravit. Ludia sup do podpisov timove bannery nech Vas pozname. :D

boa, to co sa tu dialo? polka ludi bez podpisov a to len par dni som bol v ÄŤudu :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

napiste konkretnych uzivatelov ohladom tej prilisnej velkosti podpisov

ak by vadil aj napr. Lubosov (montreal) poriesime upravu, ak nie, tak fajn
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES