Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Lacrosse

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

budu davat na eurosporte 2 mrknem co zac to sport..ale vyzera dobre to..

tento sport je dost popularny v amerike....sledujem ho uz asi rok,a ma to nieco podobne s floorbalom......cize v americkej lige je 13 timov......duely sa hravaju v hokejovych hlach(to znamena ze su tam hokejove mantinely len led chyba:-Dale namiesto neho je tam zeleny umely povrch aby pripominal travu)...radim si to pozriet,pretoze tam nieje nudza o dramaticke situacie.....bitky,vela golov a pod....ak sa chcete dozvediet viec tak staci ss...

..

jj ja by som xcel vedet...mrknem na nete a uvidime..jak teraz hraju maju tam aj play off abo take daco..

nie....momentalne sa tam hra este zakladna cast ale play off este pride..... :wink:
:cool: :cool: lacrosse je najlepsia hra na svete!!!
...akurat som na rok v USA na strednej skole a som v skolskom tyme.......a je to genialne...jedine co je zle..ze na slovenksu su dokopy dva timy..a to je :cry: ..no co....KEd pridem si zalozim v ZA vlastny:D:....to sa xce pridat.:D:...ale p[ridem az na konci tohto skolskeho roka..tazke ete zacu dost:) :thumbsup:
noo podla mna dost zaujimavy sport este som nevidel cely zapas ale vyzera to zaujimavo
akoze, ked som videl bitku, tak som nemohol :lol2: uplne smiesne to bolo, akoze v hokeji, to este ujde a ked to vyplinie z hry nie je o com, ale ked sa tam do seba dvaja pustili na paste, vyznelo to strasne smiesne :lol3: ako keby sa prerusi hra vo futbale a zacnu sa bit dvaja na paste, proste divadlo :thumbsdown:
mne sa to paci co som videl vieda moze to byt sranda:) treba skusit
WildCelt píše:akoze, ked som videl bitku, tak som nemohol :lol2: uplne smiesne to bolo, akoze v hokeji, to este ujde a ked to vyplinie z hry nie je o com, ale ked sa tam do seba dvaja pustili na paste, vyznelo to strasne smiesne :lol3: ako keby sa prerusi hra vo futbale a zacnu sa bit dvaja na paste, proste divadlo :thumbsdown:
ked si zvyknuty pozerat sa na hokejove bitky, kde su na korculiach hraci a maju inu (ne)stabilitu tak jasne, ze to vyzera smiesne...
lakros je dost narocny sport na kondiciu a silu, v kosiciach bola snaha rozbehnut tento sport, ale z roznych dovodov sa to nepodarilo, trenoval som, ale nemam parametre na tuto sialenost..bez toho, aby som travil hodiny v posilnovni by som sa nepresadil
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS