Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Navrhy

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Matejko píše:Ako uzivatel vkladam navrh pre majitela stranky na vyuzitie

http://www.google.com/adsense/

Mozno sa ti to zapaci.
ja som za mozno by to arobilo aspon na zaplatenie domeny.
prosim Opena a Kekeho ktori su spolumajitelmi nech sa vynadria.

sak nieco podobne sme tu uz davnejsie riesili.... vtedy to bolo trochu o inom ale princip je rovnaky...

nemholi by ste zvacsit vysku a sirku avatarov na 180/180?

medik911 píše:nemholi by ste zvacsit vysku a sirku avatarov na 180/180?
a co takto ak mas obrazok 180*180,tak si ho upravit na pozadovanu velkost?

Tos mu nemel rikat, ted me zas bude otravovat, abych mu ho zmensil :lol: :lol: :lol:

Jinak co takhle pridat na forum naky novy skiny?
Me osobne se libi skin s nazvem extremedarkred...

myslim ze by sme mali urobit aj skupinu VIP alebo sien slavy do ktorej by sa raz za cas dal uzivatel, nejaka osobnost ktora by aj musela skoncit alebo tak proste aby sa nikdy na nikoho nezabudlo. prveho by som dal Matejka. dost dlho bol "docasny" admin a urobil pre forum vela aj ked teraz je uz len radovy clen v podstate.

no ja len ze by bolo prejst vsetky stranky ktore su ako nasi partneri a ak nemaju uz nasu ikonu medzi svojimi partnermi tak by bolo dohodnut obnovu alebo ich vymazat od nas. (napriklad supporters nas uz nemaju)

janik píše:no ja len ze by bolo prejst vsetky stranky ktore su ako nasi partneri a ak nemaju uz nasu ikonu medzi svojimi partnermi tak by bolo dohodnut obnovu alebo ich vymazat od nas. (napriklad supporters nas uz nemaju)
Urcite dobra pripomienka,som za myslim ze sa to uz dlhsie nekontrolovalo.

kontroloval som to niekedy v juni/juli a vtedy bolo vsetko ok :) . Tak to teda niekedy napravim :wink:

janik píše:no ja len ze by bolo prejst vsetky stranky ktore su ako nasi partneri a ak nemaju uz nasu ikonu medzi svojimi partnermi tak by bolo dohodnut obnovu alebo ich vymazat od nas. (napriklad supporters nas uz nemaju)
vyriesene. Supporters sme nahradili inym partnerom :)
Mam otazku. Da sa zistit, kto si ma dal za nepriatela alebo za priatela? A o niecom ako karme neuvazujete?
myslim ze sa to neda zistit. Teda nikde som to tu nevidel. A o tej karme neuvazujeme...podla mna zbytocnost
No a co třeba takhle dát k týmům NHL znaky? Je to sice drobnost, ale mohlo by to být přehlednější a hezčí :wink:
MartinFC píše:No a co třeba takhle dát k týmům NHL znaky? Je to sice drobnost, ale mohlo by to být přehlednější a hezčí :wink:
Dobrý návrh,som určite za...Podľa mňa by to spestrilo trochu forum...aj keď aj tak je super... :)
Extreme7 píše:
MartinFC píše:No a co třeba takhle dát k týmům NHL znaky? Je to sice drobnost, ale mohlo by to být přehlednější a hezčí :wink:
Dobrý návrh,som určite za...Podľa mňa by to spestrilo trochu forum...aj keď aj tak je super... :)
vase zelanie sa splnilo :frajer2:
MartinFC: dik za super napad :thumbsup:
extreme7: diky za pochvalu fora
Matejko: isiel som na to ale skoncil som velmi rychlo, lebo neviem anglicky :D
K tým logám: je to len malý detail ale ked už majú všetky tímy súčasné logo mohol by mať aj Vancouver (také ako mám avatar),díky :wink:
sorry nevedel som ze aj v ofic. logu je tam hore napis Vancouver. Opravim to.
pravda díky moc, sice malá změna, ale určitě k lepšímu :thumbsup:
Lecavalier-number4 píše:pravda díky moc, sice malá změna, ale určitě k lepšímu :thumbsup:
Tak musím se přidat a vyseknout pochvalu za mooooc hezkou změnu s logy týmů.MartinFC zajímavý návrh a následně skvělá realizace ze strany adminů!!!Super hoši :thumbsup: :cool:
Ešte by som niečo na tých logách chcel zmeniť...
Ottawa Senators ma nove logo... :wink:
Obrázek
chalani, dufam ze je to uz ok.
Bezva, hned je to mnohem hezčí. Dobře jste to provedli admini :cool: :good:
371 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS