Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NARODENINY HF

Diskuze o všem možném i nemožném.

18.4.2006...datum kedy bolo HokejForum nainstalovane, a tento datum sa aj povazuje za zaciatok HF. Zajtra mame 18.4.2007, co znamena ze uz cely jeden rok je HF na scene a podla mna je aj najlepsim hokejovym forom na SVK aj CZ.
Ked sa nam rozpadlo forum na starej znamej stranke, tak sme uz boli v stadiu, ze sme tam boli jedna velka skvela partia a ja osobne som tam mal dost kamaratov. Sice to boli len kamosi cez net, s ktorymi sme kecali vacsinou o hokeji, ale aj tak si tychto kamosov vsetkych vazim. A preto som sa rozhodol ze to nenecham len tak, aby sa taka partia rozpadla, tak som urobil nove forum. Tusim mal snahu o vytvorenia fora aj Matejko, ale jemu sa to tusim nepodarilo, ale toto ja presne neviem, ja som sa to dozvedel az ovela neskor. Kazdopadne aj jeho snaha sa velmi ceni. No tak potom som ja spravil forum, ktore od zaciatku nosilo nazov HOKEJFORUM. Samozrejme este pred tym sme vsetko spolu premysleli s OpenFireom a inymi uzivatelmi. Adminom som bol ja spolu s OpenFireom. Vsetko sme pekne pripravili a zacali sme volat uzivatelov zaniknute fora na HF. Podarilo sa dotiahnut takmer vsetkych. Na zostatok sme bohuzial museli pomaly zabudnut (haddi, starbo, raider...). HF najprv bezalo na free domene, neskor eman kupil domenu hokejforum.com. Toto bol velky krok pre rozvijanie fora!!! Keby sme zostali na ic.cz, tak by HF nikdy nebolo tym, cim je teraz. Odvtedy sa stal aj eman adminom a zacala era Big Bossa. No a potom HF islo obcas aj s problemami dalej, stale prichadzali novi uzivatelia, bezala tipovacka, zilo to tu kazdy den, az sme dosli k nasim 1.narodeninam. A ani sa to nezda ze uz je tomu rok. Musim poznamenat, ze rizikove obdobie bolo leto, ked sa nehrala NHL, toto forum je vlastne zamerane na NHL, cize nebolo o com diskutovat, prispevky pribudali len pomaly. Ale vsetko sa rozbehlo so zaciatkom NHL. Prisli sme o nejakych uzivatelov (andy...), ale prislo niekolko krat viacej novych. Teraz mame uz ovela viacej stabilnych uzivatelov a preto by sme mali aj toto leto prezit bez problemov. Clenovia starej partie uz toto forum tak lahko neopustia, cize zaklad tu bude vzdy.
Este som rad, ze HF sa za ten rok takmer vobec nezmenilo. Mam na mysli strukturu fora, cize "miestnosti", v ktorych sa diskutuje na dane temy. Nazvy tychto miestnosti (pre vysvetlenia napr. Slovaci v NHL, NHL - Playoff atd.) zostali nezmenene. Cize toto bola zo strany mna a OpenFirea dobra praca, ze sme to tak dobre premysleli, aby sa to nemuselo vobec menit. Samorejme, zopar miestnosti nam za ten cas aj pribudlo. (s prichodom Cechov miestnost Cesi v NHL).
Osobne si myslim, ze HF ma tendeciu existovat este velmi dlhy cas. Mame tu ten uzivatelsky zaklad. Len neviem, ako by sme dopadli, keby nas niekto hackol a vymazal nam cele forum, ako to bolo v pripade Profutbalu. Bolo by tazke zacat od zaciatku. Preto upozornujem adminov, aby pravidelne zalohovali databazu! Dakujem.
Bol by som velmi rad, ak by sa novi uzivatelia HF vyjadrili, ze ci su s HF spokojni, s cim presne, pripadne s cim su nespokojni. Ja ako jeden zo zakladatelov fora by som velmi rad pocul nazory na HF od uzivatelov, ktori ho vidia z ineho pohladu, ako my najstarsi uzivatelia. Cize ci to bola dobre odvedena robota alebo nie. Ci ste radi ze nejake taketo forum existuje. Ide o novsich uzivatelov, ktori tu neboli od zaciatku. Napr. cepi, Lecavalier, Trasher, Joe S, debil, chorche, marek85, schwolco, bigchief atd.
Naozaj budem velmi ak tato tema nezapadne prachom, ale ak sa sem niekto aj vyjadri.
Viem ze som zase toho napisal velmi vela, a mnohym sa nebude chciet citat, ale mohli by ste...
Ak som sa v niecom pomylil alebo na nieco dolezite zabudol (co je takmer iste, lebo je toho velmi vela a je tazkke si vsetko pamatat), tak ma prosim poopravte alebo doplnte.
Na zaver chcem povedat, ze som rad, ze som tu spoznal vela skvelych ludi a ziskal vela kamosov. Pre mna to naozaj vela znamena. Opena a Alexa poznam uz aj osobne, su to skveli ludia, dufam ze spoznam aj ostatnych. Vsak uvidime ci nam vyjde ta stretavka.
A na koniec dakovacky ludom, ktori si to zasluzia:

DAKUJEM VSETKYM LUDOM KTORI STALI PRI ZRODE HF
DAKUJEM VSETKYM MODERATOROM HF, AJ TYM, KTORI UZ MODERATORMI NIESU
DAKUJEM EMANOVI ZA TO ZE KUPIL DOMENU + LUDOM KTORI JU PLATIA
DAKUJEM LUDOM KTORI SA STARAJU O KTL
DAKUJEM VSETKYM, KTORY SPRAVILI NIECO DOBRE PRE HF, AJ AK TO BOLA IBA NEJAKA MALICKOST
DAKUJEM VSETKYM UZIVATELOM, LEBO ONI SU HF
DAKUJEM VSETKYM LUDOM KTORI SA NEVYSRALI NA MNA, KED SOM SA JA VYSRAL NA HF

to je vsetko, este pridavam vystizny citat excelenta:
AĹĄ Ĺľije HOKEJ FORUM ještÄ› nejmĂ­Ĺ

arek-pekne si to napisal :cool: ... ja ako jeden z uzivatelov este stareho fora veru pamatam tie doby pred rokom, ako vacsina uzivatelov, nie prave v najlepsom, zo stareho fora odisla... som myslel, ze je koniec az mi raz dakde-tusim,ze na icq,arek poslal odkaz na toto forum... a ked ho mam porovnat so starym forom, tak musim jednoznacne povedat, ze toto je lepsie! a je tu viac diskutujucich a celkovo je lepsie prepracovane :cool: ...long life hokejforum!!!

Takze good news. Vcera prisla faktura, prave ho idem zaplatit, takze fungujeme minimalne dalsi rok. :cool:

Doplnenie: Zaplatene

Aj ja dakujem vsetkym ludom ktori stali pri zrode tohto fora a hlavne tym ktori sa o toto forum staraju, ktori ho navstevuju a prispievaju velmi kvalitnymi prispevkami a vsetkym priaznivcom tohto fora. Fungujeme aj nadalej .

Nechce sa mi verit ze je to uz rok...

Poviem Vam ze zaciatky fora neboli vobec jednoduche riesili sa tu mnohe problemy a rozchodit taketo forum ktore by bolo aj kvalitne veru stalo dost namahy. Preto sa chcem podakovat v prvom rade AREKovi ktory prakticky toto forum vynikajuco nastartoval, samozrejme treba podakovat Emanovi a jeho napadu dat forum na platenu domenu, samozrejme za jeho neustalu starostlivost o forum, dalsi z Adminov Matejko, tak tiez klobuk dolu spravil toho vela, vybavoval partnerov, riesil kazdodene problemy a staral sa o forum vtedy ked ani ja ani eman sme na to nemali az tak vela casu, podakovanie aj X-ecutorovi ktory nam pomaha riesit niektore problemy. Podakovanie nielen tymto panom ale aj samotnym uzivatelom hlavne stalice ako trebars Chester, kajo, Alex, excelent, Derryl, janik samozrejme, kuko, WildCelt, canesman, trebars aj medik a dalsi a dalsi, ospravedlnujem sa ale napisat vsetkych sa tu proste neda, to len co ma napadlo z prvej ruky, vsetci tĂ­to a mnohĂ­ dalsi sa podielali na rozbehnutĂ­ fora, postupne sa k nim pridali dalsi a dalsi ako J0man, napriklad aj Luis, Thrasher a jeho cesky priatelia ktory dali foru trochu inu tvar aj ked mozno niekedy vyvolali mnohe hadky ako napriklad BigPete, ale to sa vsetko odpusta a je to davno zabudnute, dalej treba spomenut TA, kosicana, mareka85, milos samozrejme dalsich, potom nastal trochu na fore utlm najma s prispevkami, novy dych a energiu mu dali najma cepi, odbornik debil, zaprispevky mozno nepochopeny chorche, alebo napriklad extreme, exaven, maroqe, Bigchief, samozrejme dalsi a dalsi. Vsetkym patri velka vdaka za to ze vytvaraju velku fanusikovsku hokejovu rodinu.

Chcem sa podakovat najma vsetkym, ktorĂ­ na toto forum prispievaju nielen tipmi v tipovacke ale aj v diskusii a tych si ja velmi vazim ked dokazu podla mna fakt svoj dost odborny pohlad podat aj formou prispevku.

Takze vdaka vsetkym co pravidelne navstevujete HF, chceli by sme vediet aj Vase nazory co sa Vam na HF nepaci co by sme mali zmenit pretoze cez leto sa ten cas urcite najde na nejake kozmeticke upravy.

NECH ZIJE HOKEJFORUM !!!!

tak arek,good work s tym pisanim,mne by sa asi nechcelo,ale vidno,ze ti to vyslo.a neboj,precital som si to cele :)
ani sa mi nezda a ako rychlo ten rok presiel.hlavna vdaka patri adminom,modom :twisted: ,prispievatelom,cize vsetkym userom fora :D
sice obcas sa tu nieco zomlelo,hlavne ta CZE-SVK konfrontacia,ale na ktorom fore sa neriesa podobne problemy.navyse mam pocit,ze HF ma oproti ostatnym vacsiu uroven,proste inteligentny prispievatelia.aj ked "cest vynimkam" :D
nebudem vypisovat ostatnych,proste kazdy jeden z vas tvori HF.aj ked z novych userov mi najviac prirastol k srdcu asi milos,mozno preto,ze sme "Madridcania"o starej parte nebudem vraviet,to je jasne,aj ked v niketorych som sa osobne sklamal,ale co uz.

Viva Hokejforum!

:) Zivot je taky kratky

Aj mne sa zda ze cas ide velmi rychlo a preto ho treba co najlepsie vyuzit :!:
Ked som prvy krat prisiel na Hymyho stranku este tam ziadne velke forum nebolo,bola tam taka mala diskusia zopar tem v ktorych neboli skoro ziadne odpovede bolo mi luto tej stranky a nechcel som aby hned zanikla lebo keby zanikla asi nikdy by toto forum neexistovalo :? Tak som tam zacal prispievat aj ja. Neskor ked spravil vecsie forum na registraciu tak som si dal pauzu od prispievania.Casom som sa ale regol a urobil som dobre partia okolo Opena tam uz bola :D sice som moc neprispival do diskusie ale snazil som sa tipovat co bola pre mna novinka :D .Bolo to moje prve forum niet sa comu divit :D . O par mesiacov sa nieco udialo to sme uz tipovali v timoch ked sa mi do ruk dostal e-mail v ktorom bolo vysvetlene ze co to Hy.. viviedol :D a odkaz na nove forum.Ja som uz osobne nieco tusil ze nieje vsetko tak ako ma byt na forum chodilo coras menej ludi napokon som sa tam videl len sam :D .Tak som klikol na odkaz a pozeram ze vsetci su tu :) a odvtedy ten rok plynul ras rychlo inokedy pomali az po dnesok :) som rad ze som sa mohol dozit 1-vych narodenin HF a nepodlahol som trave a alkoholu :D zatial


Nech zije HF

Nech zije 2PAC Aspon v mojom srdci

Nech zije Moja Mama :)

taky se pridam k ostatny­m a reknu ze je to dobee napsane arek :) ...

Ja jsem nejdri­v byl na foru na nhl.cz, potom mi The Thrashers poslal odkaz na hokejforum. Tak jsme se tady zaregistroval a poprve se dostal na tohe forum, jenomze tehdy jsem vubec nechapal co takove forum poradne je :roll: Na nhl.cz jsem tam psal snad jenom ja a chorche asi tak v 30 temach a pokazde jsme reagovali na pri­spevek toho druheho :roll: Ja jsem tady byl tak tyden a pak jsme si rekl ze nestiham abych reagoval na vsechny pri­spevky :oops: Potom se ale objavil na nhl.cz cepi a di­ky sopcastu jsme se nejak skamaradili a on mi pak poslal znovu odkaz na hokejforum. Tak jsem tam uz teda zamiril natrvalo, protoze z nhl.cz zmizel cepi a mna to tam jenom s chorchem nebavilo. Ĺ

..uff, tych for som uz za tie roky pochodil az, az, :roll: spominam si na moju niekdajsu sdrcovu zalezitost, ktorou bolo forum na nhl.cz, ale to stare, klasicke, s "bielo_sivym" podkladom..to forum bolo proste forum s velkym F..zial, jedneho dna, z nicoho nic, sa po nom zlahla zem, stare forum sa zmenilo na nepoznanie, resp. na forum, ktore tam funguje dnes
funguje na tom istom principe ako hokejforum, ale staci sa pozriet na jeho terajsiu podobu, porovnat a kazdy pochopi..pamätam si, ako sme sa voci nemu burili, pisali "vedeniu". co je s nasim starym forom, nedockali sme sa ani len odpovede..spoznal som tam taky tak skvelych ludi, s ktorymi bola radost pisat, riesit hokejove zalezitosti, zial padlo forum, padli kontakty..

..tak som fungoval na klasike menom hokej.sk a ako spominal leci aj nhl.cz, kde sme vsak tak pravidelne fungovali tak 3 :D jasne Los, super, ze sa tam potom objavil aj on, ako medveda, ma to velmi potesilo
vdaka nhl.cz, resp. thraserovmu linku v jeho podpsie som sa jedneho dna uplnou nahodou dostal sem a ako vidite, som tu aj v tejto chvili :wink:

no a kedze po lepsom fore na uzemi sk/cz nebolo ani chyru, ani slychu, robil som vsetko preto, aby som sem pritiahol leciho, chorcheho, Losa (nhl.cz), debila, Kowera (hokej.sk), montreala (nhlpro.cz) no a ak som niekoho opomenul tak pani, mysim aj na Vas :)

planoval som to poriesit aj v topicu BB, ale tak hadam to nebude nikomu prekazat, ked jednu specialnu dakovacku supnem aj sem: touto cestou dakujem a naozaj sa tesim z toho, ze sa na tomto fore objavili aj skutocni fandovia Boston Bruins co som vazne necakal: Los, Jundrovak, Kower, Cell :thumbsup:

este by som chcel opomenut SIGaVirtiQa a ze svet je naozaj tak vychcane maly, o tom by mohol co to povedat OpenFire :)

fajn, tak na zaver len tolko to:

:taptap: foru

:taptap: ludom, ktori sa o jeho vznik zasluzili a staraju sa on

:taptap: uzivatelom, ktori ho svojimi rozumnymi prispevkami obohacuju a obohacovat hadam aj nadalej budu

vsetko NAJ

:pivo2: :pivo2: :pivo2:


Prve vyrocie super. Za jeden rok je to fajn rozbehnute. Som tu od januara ked ma cepi diskretne oslovil na hokej.sk ci by som sa sem nechcel pozriet a ako vidiet uz som tu stravil dost vela casu co hadam ani nie je dobre. :D

Do buducna by bolo dobre hlavne zvysit pocet ludi na tomto fore aby tu bola trochu frekventovanejsia diskusia hlavne v teme NHL pretoze tu defakto diskutuje tak do desat ludi aktivnejsie, dalsi sem-tam nieco napisu a vela ludi iba tipuje (co je ok). Je zrejme ze nebudeme ako montreeal s 50 strankovou diskusiou ku zapasu, predsa len pocet fanusikov nhl je u nas obmedzeny. Ale tak ako to cepi robi tak v tom by bolo dobre nielen pokracovat ale rozhodit siete trochu sirsie. Napriklad hokejportal je uz dnes asi najvecsi slovensky hokejovy portal a ma jednu dobru vec a tou je registrovany uzivatelia, hodnotenie uzivatelov a sukromne spravy a tade by sa dalo oslovit nejakych ludi.

Takze na zdravie a dufam ze o rok tu bude minimalne raz tolko ludi aktivne pisucich a baviacich sa hokejom.

tak to musim zablahozelat aj ja som tu sice este len par mesiacov ale je to fakt jedno z najlepsich for ktore poznam so super ludmi :pivo2:

budem strucny, ale vystizny:

IDE SA CHLASTAT :pivo2:

GRATULUJEM HOKEJFORU,ZE TO,ZE MA SKVELYCH USEROV
Ja sa s hrdostou radim k "starej garde" a som rad,ze som mohol byt pri zrode fora,aj ked nie aktivne :oops: ......Som rad,ze sa to pekne rozbehlo a verim,ze to bude stale lepsie a lepsie.....Ten broblem so starym forom som ja az tak vazne nebral,mne vzdy islo hlavne o hokej a o diskusiu o hokeji a ten problem sa tykal niecoho ineho.Urcite to co sa stalo nebolo spravne,ale v konecnom dosledku to bolo SPRAVNE.Lebo to nastartovalo vzniknutie tohoto fora!!!!!!
Nebudem tu menovat vsetkych,lebo urcite niekoho zabudnem,ale vdaka patri vsetkym od adminov,modov,az po najnovsych userov.


Ozaj nevie niekto ci sa uchoval topic,kde sme tipovali,kolko bude mat forum o rok userov,resp. pocet prispevkov?Dost by ma to zaujimalo.....

dosel som z novej skoly.. luubi sa mi tu... moje 2. domace forum...
tak co este dodat?..
HEPY BRRZDY 8)

hmmm, na tuto temu som celkom zabudol :?
dotiahli ma sem Luis a arek, ktorym samozrejme dakujem, som rad, ze som mohol spoznat tuto skvelu komunitu :cool: hokej je pre mĹ
akosi sme aj pozabudli v aprili, ze sme oslavovali uz druhe narodeniny HF :clap:
18 Apr 2006 08:39 pm

cize datum mojej registracie :D
ved sa mi to nejako nezdalo, ze nic a nic a nic, vseetkooo najlepsie HF a vlastne vsetkym :wink:
hehe no to boli casy tie zaciatky ....pametate si este ?....podaktori....
o rok do tejto temi opet napisem dufam ze nezomrem dovtedy... :D
inac drzi sa toto forum ...pochvala admini a modovia... :!:
Tak to sem vůbec nezaregistroval :) Happy Birthday HF :)
Ani ja o ničom neviem...ale
HAPPY BIRTHDAY,HOKEJFORUM!!!
:good:
nj stari harcovnici na to uz zabudaju a mladi o tom nevedia :D tak buduci rok to musime oslavit uz poriadne aj nejakou party :oslava:
Len to nedajte na čechy,na čechy to dajte o 3 roky,budem mať 18 a pôjdem aj do tramtárie! :lol2:
vtedy uz nebude cesko ale len jedno velke slovensko :D ale to uz je mimo temy narodenin HF :P
Janik to trafil po hlavicke. :D

Vsetko naj HF
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO