Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NAJ FANS !!!

Další kvalitní i méně kvalitní hokejové ligy ve světě.

Kto má najlepší fanklub na Slovensku???

Anketa končí za pon 04. úno 2008 13:41

Poprad
8%
3
Nitra
42%
16
Slovan BA
3%
1
Zvolen
5%
2
Liptovsky Mikulas
Žádná hlasování
0
Zilina
5%
2
Trencin
8%
3
Martin
8%
3
Kosice
18%
7
Skalica
3%
1

best fanklubs!!!

Rozhodoval som sa medzi NR a KE, napokon som dal KE, nakoľko to k nám mali podstatne ďalej.

jednoznacne nitra!!!!!....a potom trencin

Najlepší fans má Nitra a potom Trenčín 8)

tino-snv píše:Najlepší fans má Nitra a potom TrenÄŤĂ­n 8)

a v ÄŤom ako trenÄŤin?? ÄŤo som postrehol,ked prehravaju ani nepovzbudzuju,aj ked sa vyhrava tak to neni tak ÄŤasto a tak..ÄŤo som pochodil na vyjazdy a tak,ÄŤo sledujem dianie by som spravil rebriÄŤek:
1.NR
2.KE
3.MT
4.TN
5.SI
6.PP
7.LM
8-10.-na konci podla mna na rovnakej urovni-ZA,ZV,SBA

LM a SI pred slovanom, zvolenom a zilinou???HMMMMM :shock:... inak,niker, my uz asi 6 rokov nie sme SKP :?

no ano,lebo pekne fandia a tak..aj na vyjazdy chodia...vlastne zvolen a žilina nemožu byť na jednom miesteso sba...taky fans slovana som nevidel ešte ani na jednom vyjazde,...chodia vobec dakde?? :? v ke neboli ešte ani raz :roll:

podla mna ma najlepsi fanklub dukla
dukla is :champions: dukla is :champions:

DUKLA!
som z KE taze jedine KEEEEEEEe
:cool: :twisted: :D

Nitra, Nitra, Nitra, NitriÄŤkaaa

canesman píše:LM a SI pred slovanom, zvolenom a zilinou???HMMMMM :shock:... inak,niker, my uz asi 6 rokov nie sme SKP :?
ty si z akej vysne spadol???odkedy my nesme Ĺ KP???sa asi kukni na stranku..no ty si fakt fanusik ked toto napises!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: robis hanbu PP hokeju...

som zahlasoval za Nitru no velmi velký ma aj Trenčín to musím priznať a aj košice by som povedal...som bol v Nitre na dvoch zapasoch a mal som možnosť vyskušať tu atmosferu...rozhodne to tam žije dobre že štadion nevyletí do vzduchu ked Nitrančania daju gol

Nitr ajednoznačne,ale po minulé roky to bol Zvolen,škoda že tot ak utíchlo.Škoda no,dúfam,že to opať rozbehneme.

niker121 píše:
canesman píše:LM a SI pred slovanom, zvolenom a zilinou???HMMMMM :shock:... inak,niker, my uz asi 6 rokov nie sme SKP :?
ty si z akej vysne spadol???odkedy my nesme Ĺ KP???sa asi kukni na stranku..no ty si fakt fanusik ked toto napises!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: robis hanbu PP hokeju...
canesman mal na mysli Zilinu...tak nabuduce si premysi ako sa veci maju a potom na niekoho utoc.

martin v tej tabulke nema ani hlas ale urcite patria vysoko.

Bola som zopár krát v TrenÄŤĂ­ne a musĂ­m povedaĹĄ, Ĺľe tam je vĹľdy super atmosfĂ©ra. Okolie samotnĂ©ho stadiĂłna, ale i centrum mesta Ĺľije hokejom dlho pred zápasom, ale i po Ĺ

[quote="Anet"]Bola som zopár krát v TrenÄŤĂ­ne a musĂ­m povedaĹĄ, Ĺľe tam je vĹľdy super atmosfĂ©ra. Okolie samotnĂ©ho stadiĂłna, ale i centrum mesta Ĺľije hokejom dlho pred zápasom, ale i po Ĺ

niker121 píše:
canesman píše:LM a SI pred slovanom, zvolenom a zilinou???HMMMMM :shock:... inak,niker, my uz asi 6 rokov nie sme SKP :?
ty si z akej vysne spadol???odkedy my nesme Ĺ KP???sa asi kukni na stranku..no ty si fakt fanusik ked toto napises!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: robis hanbu PP hokeju...
visna je s makkym i :wink: a ako ti napisal arek, ja som nemyslel to tvoje aquacity, ja som myslel zilinu a ta uz nie je veeelmi dlho SKP...a co si ty za fanusika,ze nepoznas ani len nazov timu,co s tvojim bojoval pred daco vyse rokom o titul? :?
no čo som ja videla fankluby tak najviac sa mi mi páčili martinčania a trenčania.... :good:
Turnaj fanklubov

Počas tohto víkendu (10-12.júla) sa v Nitre koná 4. ročník hokejbalového turnaja fanklubov, Memoriál Ľuboša Gregora.


Hokejforum vam prináša aktuálny výsledkový servis z prvého i druhého hracieho dňa.

Výsledky 1. deň:

skupina A
Nitra 3:0 Zvolen
Slovan 7:0 Skalica
Žilina 4:0 Zvolen
Nitra 6:0 Skalica
Žilina 1:4 Slovan

skupina B
Martin 11:0 Kežmarok
Sp. Nová Ves 0:7 Poprad
Martin 1:1 Košice
Poprad 15:0 Kežmarok
Košice 7:0 Sp. Nová Ves


Výsledky 2. deň

skupina A
Zvolen 1:3 Skalica
Žilina 6:0 Skalica
Slovan 4:1 Zvolen
Žilina 0:1 Nitra
Slovan 1:2 Nitra

Skupina B
Sp. Nová Ves 1: 4 Kežmarok
Košice 0:2 Poprad
Martin 9:0 Sp. Nová Ves
Poprad 2:1 Martin
Košice 7:0 Kežmarok

Výsledky 3. deň

Martin 6:1 Žilina
Nitra 6:0 Kežmarok
Slovan 3:2pp Košice
Poprad 6:0 Skalica

Zápas o 9. miesto:
Zvolen 2:3sn Spišská Nová Ves

Semifinále:
Slovan 5:3 Poprad
Martin 1:0 Nitra

Zápas o 3. miesto:
Poprad 2:1sn Nitra

Finále:
Slovan 3:1 Martin
Ako fanušík Slovanu musím priznať, že Martin a Dukla :good:
Nitra Nitra Nitra :yes:
Podla mna Košice :wave:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES