Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FALCONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Takze new team v zlozeni:
petrik
philipo_canya
Ohlund
Minnesota 1

dosatva nazov THE FALCONS

Vychodna konferencia

GM - moja malickost

zmluvy:
petrik 3 kola
Ohlund 2 kola
Minnesota 1 2 kola
ak chces na ten avatar aj nick s cislom tak daj vediet.

rovnako aj zvysny dvaja - napiste ake cisla ;)

prvy den nie az tak zle :)
ohlund a minnesota nas dnes potiahli, good job ;)
to tu budem diskutovat sam so sebou ?!? :)

dnes to bolo slabsie s nasimi tipmi, co uz
mali by sme asi dohodnut nejaku taktiku a netipovat vsetci to iste - hlavne v zapasoch co nemaju az tak jasneho favorita ako napr. buf-isl alebo van-sj :!:
LOL, dnes sme aj s phillipom trafili krasnych 0 bodov :D :eek2: :oops:

esteze ohlund a minnesota maju hot streak :D :thumbsup:
ejha, ohlunovi a minnesotovi tusim dochadza dych :(

tusim je rad na nas phillipo aby sme chvilu potiahli tym
pocuvajte ma sem novacikovia, si nemyslite ze by ste mali aspon z ucty k sutazne starsim trosku polavit? :box: tak ma nehnevajte a uz z kolegiality ked ste aj vy vtaci aj my ze na to zoberiete ohlad :frajer2: :lol: aj ked ste v druhej konferencii ale zahanbujete celu zapadnu konferenciu tak ma nehnevajte lebo vam nasypeme do vtacieho zobu uspavaci prostriedok :oslava:
no ty si teda pekny vtak :D
zatial nam praje novacikovske stastie (aj ked ja som prakticky len do poctu :oops: )

takze bacha na plamene, aby ste nezhoreli ako fakle :D
Tak dalsi prispevok do diskusie, nech tu petrik nie je sam...
Koniec prveho kola a zaciatok druheho kola nas nezastihli v najlepsej forme, snad to prejde co najskor, hlavne nevynechat zaden zapas. Aby som nezabudol na predlzenie zmluv, Minnesote 1 aj Ohlundovi ponukam na dalsie dve kola.
Tak chlapi go go go!!! :thumbsup:
Konecne vysledok ktory sa blizi mojim predstavam :)
mojim predstavam by sa priblizil den kedy by skoncilo aspon 50% zapasov X :D

ale vtedy by zase nezabodovali ohlund s minnesotom, takze som spokojny aj takto. 8)
konecne dnes remizovy den podla mojho gusta 8)

len skoda ze to znamena ze ostatni kolegovia z tymu mali smolu... :|
Poprosím všetkých členov The Falcons,ktorí ešte nehlasovali v KTL anketách aby tak urobili najneskôr do pondelka 12.novembra t.j. keď bude hlasovanie ukončené.
no dnes sa nam statocne nezadarilo :thumbsdown:

zbabral som to aj ja - na jediny zapas som netipol X a prave ten skoncil remizou :x
mohli sme mat aspon o 3 bodiky viac :P
tak ti treba, mas tipovat normalne :x :x :x :x :x

dufam, ze uz nepoleziete hore a ostanete treti :D
keby vcerajsie zapasy natipujem normalne tak nemame ani tych 10 bodov dnes :P
ale ty davas uz druhy tyzden vkuse same ixky, preto som rad, ze sme falconov zasluzene predbehli :D :cool:
nuz, kedze do tymovej tabulky sa kazdy den pocitaju body len dvom najlepsim z tymu, nevidim problem v tom aby "pravdepodobne" vysledky tipovali len 3 clenovia tymu a ja sa snazim tipovat "menej pravdepodobne" vysledky (cize X) a obcas ked su prekvapive vysledky tak tym zopar neocakavanych bodikov pre tym ziskam.

ak je napriklad v programe 8 zapasov a skoncia viac-menej podla predpokladov tak je uplne jedno ci budeme mat jednotlivo 12-10-12-0 bodov alebo 12-10-12-10. pre tym je to stale 24.

ak ale viacero matchov neskonci podla predpokladov, vtedy mozu prist moje X-ky vhod :P

a vobec, kym s tym nema problem moj GM tak to nechaj na nas ;)
mam s tym problem, lebo my o celo hrame cestne :wink:
a co je prosim ta na tomto necestne???
ze ja som ochotny kadit na tabulku jednotlivcov kvoli prospechu tymu alebo co? :)
tak skusme este o prvenstvo zabojovat, posledne 2 dni ale zapasov je este dost...

dnes by napriklad mohli byt aspon 2 remizky (ale tipujem ze bude X prave v edmontone kde som dal 1 :P )

inak radsej som mal byt tusim ticho v nedelu, Joe S. uz odo mna remizovu taktiku obkukal... :lol2:
kua ja som to privolal :?
petrik píše:tak skusme este o prvenstvo zabojovat, posledne 2 dni ale zapasov je este dost...

dnes by napriklad mohli byt aspon 2 remizky (ale tipujem ze bude X prave v edmontone kde som dal 1 :P )

inak radsej som mal byt tusim ticho v nedelu, Joe S. uz odo mna remizovu taktiku obkukal... :lol2:
neodkukal, len je rozdiel dat 2 ixy a 8 :D a tu ixu v Edmontone si dobre tusil :wink:
No o tejto teme som vôbec nevedel az teraz ked napisal petrik do NHL na ostro.V 2.kolo mne osobne sa bohvie ako nedarilo iba stred tohto kola som mal vidareny ked som sa dotiahol az na dobru 11 priecku len teraz dufam ze dake body zezenem do individualnych statistik po konci kola. a zmluvu by som chcel urcite predlzit a v tomto tíme by som chcel zostat minimalne do konca 1. sezony KTL az je to mozne.

A z pohladu tímu som stastný ze mame znovu 6 bodov v konferencii i ked v prvom kole nam uslo tesne prvenstvo tak v tomto druhom kole sme si ochlp vybojovali druhenstvo.Chvala bohu ze phillipo_canya mal dobrych 10 bodov a brat mal vydarene 2.kole z pohladu individual.
kua nechapem ako som mohol zabudnut natipovat dnes, som si bol isty ze mam tuto sezonu tipnutu do konca :P sorry. esteze neboli ziadne remizy a moje X-ky nebolo treba :D

inak velmi dobre vam to ide, v celkovej tabulke konferencie po 2. kolach uz budeme mat tusim 4-bodovy naskok - good job.
aj mna to trosku laka zacat tipovat podla najlepsieho vedomia a svedomia bez ohladu na tipy vas ostatnych, mozno to par dni skusim a uvidim ci to bude pre tym prospesne
1593 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS