Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chelsea London

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Chelsea teraz musi vyhrat ligu majstrov sak ake maju teraz posili????
Utok ako hroom aj zaloha uz im drzim palce 8rokov!Takze dotoho Chelsea

a nie nahodou 3? :roll: :wink:

Inac podla mna by uz mohli aj niekoho predat nielen kupovat :D
medik911 píše: uz im drzim palce 8rokov!
to odvtedy ako si sa narodil ? :hufi: :hufi:

no ale posily maju dobre zatial,Ballack,Shevcenko,Kalou

Ked im drzis palce 8 rokov tak mi povedz aspon 3 hracov ktorĂ­ za Chlesea hrali pred 8mimi rokmi :lol:

Tak Chelsey měla ted 2× smůlu, takľe myslím, ľe ted má velkou ąanci vyhrát

No 8 az nie tak 6 ale hrali tam vtedy Zola,Flo to bol oj oblubeny asi tam chytal Dechuj, a ten vlasaty co mal cop blondak neviem jako sa vola

ten Dechuj sa vola Ed de Goey (zrejme tak sa pise priezvisko)

No ja neviem jak sa pise a ten vlasac sa vola Emanuel Petit!!!

Joe S. píše:ten Dechuj sa vola Ed de Goey (zrejme tak sa pise priezvisko)
jj, belgican.. na ME 2000 dostal na smiech gol :)

OpenFire píše:Ked im drzis palce 8 rokov tak mi povedz aspon 3 hracov ktorĂ­ za Chlesea hrali pred 8mimi rokmi :lol:

Ja som im tieľ kedysi fandil.Bolo to asi v tomto období, ako spomínaą.V tom čase tam hral môj najobµúbenejąí hráč Ruud Gullit.

Istý čas pôsobil aj ako hrajúci tréner.To by mali robi» viacerý starąí hráči.Hrali by koµko by chceli a vystrieda» by sa mohli, len keby sa im uľ nechcelo beha». Sami by si určovali koµko minút v zápase odohrajú :D


Do Chelsea prestĂşpil ©evÄŤenko.Urobil podµa mĹ

Jojman presne ako vravíą.Aj ja som ich začal nenávidie», kvôli príchodu Abramoviča.Nechcem aby LM vyhral tým mafiána, ktorý si myslí, ľe si úspech môľe kúpi».

medik911 píše:No 8 az nie tak 6 ale hrali tam vtedy Zola,Flo to bol oj oblubeny asi tam chytal Dechuj, a ten vlasaty co mal cop blondak neviem jako sa vola
mne sa tieľ Čelzí kedysi páčila, ale s príchodom mafiána som ju začal nenávidie» :?

Luis píše:
Joe S. píše:ten Dechuj sa vola Ed de Goey (zrejme tak sa pise priezvisko)
jj, belgican.. na ME 2000 dostal na smiech gol :)
De Goey je Holadan, ten Belgican sa volal De Wilde (myslim), co ho Hakan Sukur prehlavickoval, ked bol vo vyskoku :lol:

tak teraz som uplne dopleteny.. Wildeho si neviem vybavit... :(
ale mas pravdu Do Goey je Holandan.

Ale preco ju nenavidite??? :o :o Urcite je lepsia ako Barcelona ktora podplaca rozhodcov!Ale Crespo bol na hostovani v Ac milan tak ako sa mu malo darit a ked uz hral za chelsea tak sa mu darilo

medik911 píše:Ale preco ju nenavidite??? :o :o Urcite je lepsia ako Barcelona ktora podplaca rozhodcov!Ale Crespo bol na hostovani v Ac milan tak ako sa mu malo darit a ked uz hral za chelsea tak sa mu darilo
Nenávis» je silnĂ© slovo.Ide mi o to, aby neplatilo, Äľe Ăşspech si mĂ´ÄľeÄ… zaplati» peniazmi mafiána.VieÄ… kaÄľdĂ˝ prezident klubu chce, aby sa mu jeho investĂ­cie do klubu vrátili v ziskoch.Ale Chelsea skonÄŤĂ­ kaÄľdĂ˝m rokom v mĂ­nuse.Ale AbramoviÄŤovi to je jedno, lebo vás má ako hraÄŤku.ProblĂ©m nastane aÄľ sa poháda s vedenĂ­m a odĂ­de.Podµa mĹ

Chelsea som kedysi fandil ked tam posobil ako hrajuci trener Vialli a este Gianfranco Zola... to bol hrac pani, to bola osobnost a ikona talianskeho futbalu, pacil sa mi ich futbal aj po prichode Abramovica, pretoze som bol plny ocakavani ako sa prejavi nakup tolkych vynikajucich hracov v jednom jedinom roku, vravel som si ze je to ako ked hram FIFU, proste pacili sa mi ich praktiky aj to ze ziskali tolkych hracov. Pamatam si ze prvy zapas vyhrali s FC Liverpool a gol dal Hassialbank(neviem ako sa pise) a vyhrali ale v nasledujucej sezone uplne odstavili Cudiciniho a kupili Cecha, tak od vtedy si ich nevsimam, nieze by som ich nenavidel ale proste su mi ukradnuty.

Open a to len koli tomu ze odstavili CUDICINIHO???Hoci ja nemam rad (Nenavidim)cechov hoci je moj otec cech ale musis uznat ze Cech chyta lepsie ako Cudicini!!Ale na Buffona nema nik

No tak z Chelsea predala uz dreheho hraca,ktory hraval v "starej" Chelsea stabilne a bol jedna z pilierov muzstva pred 1-2 rokmi.Po Gudjonsenovi,ktory odisiel do Barcelony,predali aj irskeho futbalistu Damiena Duffa,ktory teraz bude obliekat dres Newcastlu United.
Chelsea za neho dostala 5 mil. libier,aj ked povodne bola poziadavka Chelsea 10 mil.,ale nakoniec spustili z ceny.Vsak aj tak na co by boli tie miliony Chelsea?Newcastle ich potrebuje urcite viac.

Duff mal odist uz davno pretoze s Robbenom sa nemoze ani porovnavat....

1. D. Duff je dobrý hráč
2. Chelsea je můj oblíbený tým, protoľe tam hraje jeden z nejlepąích brankářů světa Petr Čech.
Takľe jim přeju úspěch v Lize Mistrů.

Celsea je dobra!!!!
Zvlast proto, ze tam chyta Peta Cech!!!!!

To já fandím Chelsea taky trochu kvůli Petru Čechovi.

cheataĹ™ píše:To já fandĂ­m Chelsea taky trochu kvĹŻli Petru ÄŚechovi.
A az tam bude duo Petr a Marek Cechove, tak to bude muj nej. zahranicni klub 8)
245 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES