Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

FIRE BIRDS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

medik911 píše:Matejko a teraz mi povedz kto je v time!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
medik ved vydrz vsetko bude :D

tak ako pozeram tuto zostavu,tak sa mi zda,ze tento tim hned po vstupe bude obrovskym favoritom na titul,a taktiez konkurentom najlepsich timov ako EI,BA,DD,..mne sa to paci :) :wink: ale som sa cudoval,ze Kastan k vam prestupil :shock: .a Mato,ved nebud na medika taky zly,on uz je raz taky,a nieco mu proste dochadza pomalsie,aj ked asi viem ako si sa citil po tomto :D
Budete v dvoch timoch naraz to sa mi ale fakt nepaci

Zaujmava sprava, opravdu zaujmavá :D po už dosť fakt nezaživnej suťazi, v poslednom case je to tak, vznika novy tym a veru Matejko to je čistý prestupovač, ten ak za celu svoju karieru nevymeni minimalne 20 tímov budem velmi prekvapení :lol:
TieĹľ ma prekvapila sprava, Ĺľe Mr.Perfecto prestupuje do noveho a podla mna uĹľ teraz silneho tĂ­mu!
Mal dosť ponúk z najsilnejsich a najbohatsich timov, ale chcel pokracovať v T.O.T.D.S a teraz ho asi nalakala nova konkurencia v novom time, len by som bol rad, keby aj tie už prachom zalahnute timy( už som ich spominal v inej teme) opäť vstali z popola hlavne tímy Dark Riders a The Pirates, ktori maju aj pomerne slusnu fanusikovsku základnu.

a aby sme sa necudovali este viac na zaver 8)

takze prekvapenie sa udialo :D ale na druhu stranu chcem podakovat tiperom s ktorymi sme rokovali a rozhodla aktualna situacia akurat. dufamze aj vam sa bude darit vo vasich timoch. :)

tak,vitajte moj novy tim a hned sa aj lucim :lol:

canesman píše:tak,vitajte moj novy tim a hned sa aj lucim :lol:
cau a maj sa :lol: :lol:

takze oficialne sa stavam clenom Fire Birds,a dufam,ze dovera do mna vlozena,nebola zbytocna.budem sa to snazit vedeniu FB oplatit.a este k cislu,chcel by som tradicnu 17ku :)
vyhlasujem volby GM. kazdy z clenov moze dostat hlas. takze Matejko,Mr. Perfecto, kajo,janik mozeme volit

vdaka za privitanie,a ja tiez hlasujem za janika :cool:

tak vitam vsetkych clenov. som rad ze sme poskaldali takyto tim. dalo by sa nazvat mozno aj all stars ale aby sa niektory neurazili tak to nenapisem :lol:

priebeh volieb: janik 2 hlas (klasika ta ne ? :D )

hlasujem za kaja

Vav tak to je sila Kajo je tam len na hostovani a hned Kapitanom. To je sila

no dobre tymto oficialne dávam na známosť, že za najvacsich konkurentov považujem tento tím all stars, ja suhlasim, je to tak.
Takže máme druhy all stars tím.

Kajov podpis vyzera ako hajo :D

eman22 píše:Kajov podpis vyzera ako hajo :D
neurázaj skveleho tipera Kajča, je to velka osobnosť HF, ale ked sa na to tak pozriem a zahladím opravdu to vyzera ako H :lol:
Odporucam kajcovi reklamaciu :D

Matejko píše:Takze ideme sa ucit pismenka.
H h [:ha:]
K k [:ka:]
su rozne pismenka a kto sa este nenaucil ich tvar tak sa zahladte poriadne.

Kajco povedz ty, ako sa ti to vidi ;-)
Ale mně to taky připomíná h - kdybych ho neznal a někdo mi dal nezávisle přečíst kdo to je tak bych asi přečetl Hajo
2669 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO