Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MIGHTY BULLS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Predstavujeme vam novy tim Mighty Bulls...

Obrázek Obrázek

logo:
Obrázek

...

...

prvou posilou Mighty Bulls sa stava Wolf169...

..

Rosters timu /podlieha aktualizacii/ :

maro /GM/

wolf169

Extreme7

MartinFC

...

no samozrejme plus tie co su uvedene vyssie.. 8)

...

zakladame aj nas Fanclub..takze nasi fanusikovia podme dotoho MIGHTY BULLS....

logo:

Obrázek

viditelne ta to bavi :D

Pri tvorbe si vychadzal asi z loga Buffala.... :wink: ..Ale pekna pracicka,paci sa mi to...... :cool:

jj pekne to je :)

mozem za vas hrat aj ja ??
marek85 píše:zakladame aj nas Fanclub..takze nasi fanusikovia podme dotoho MIGHTY BULLS....

logo:

Obrázek
pozeram to logo a zda sa mi, ze si v nom pouzil napoj, ktory je typicky pre iny tim KTL :D :wink:

...

no co sa tika obsadenia timu..rozhodne sa zaciatkom septembra.. a co sa tika loga ..myslim ze tento napoj je typicky pre vsetkyck slovakof..ale som rad ze sa vam to paci ...
marek85 píše:no co sa tika obsadenia timu..rozhodne sa zaciatkom septembra.. a co sa tika loga ..myslim ze tento napoj je typicky pre vsetkyck slovakof..ale som rad ze sa vam to paci ...
odkedy mi vykas? :lol: :lol: :lol:

aj ja som napisal ze to je pekne tak citaj nabuduce setko ;) :wink:

...

nebojte sa to len teraz ma cele vedenie volno aby potom lepsie sezona chutila..vsetko sa dozviete vcas.. 8)

Tak to vypadá,že za tenhle tým budu v příští sezoně tipovat tak s rudou do toho!!!

...

Prve stretko MB

Tak..priprava uz vrcholi.. tiperi sa schadzaju na miesto urcenia..manazaeri chystaju taktiku..vsetci sme uz v ocakavani 3.oktobra kedy sa konecne rozbehne kolotoc KTL..
Takisto aj v nasom time sa pripravujeme na historicku prvu sezonu v KTL a preto nenechavame nic na nahodu. Ako GM MB zvolavam prve stretnutie tiperov..prosim napiste kto ma kedy cas..dakujem
s pozdravom marek85

bohužial u mna je to take nepravidelne ...no v každom prípade cez pracovný týžden by to šlo okolo večera...od takej siedmej no a cez víkendy asik len tiež tak...ale vravím je to nepravdepobdobne...

ja mozem od stredy do piatku tento tyzden a buduci tyzden mozem v hociktory den
po dohode s vedenim som sa rozhodol na dlzke kontraktov:

wolf /3kola/
hannu /2kola/
androj /2kola/

Samozrejme po ukonceni zmluvy je mozne rokovat o jej predlzeni.
marek85
no zatial nam to ide dobre..prve miesto na zapade je dostatocnym dokazom len nech nam to tak ide dalej..Vedenie je spokojne s vysledkami timu ako aj jednotlivcami, len poukazuje na to aby sme nezaspali na vavrinoch a dokazovali svoju kvalitu aj nadalej..

ja som spokojny so vsetkymi aj s hanuom aj wolfikom ..androjom samozrejme tiez.
len tak dalej chalani a premie budu .. :D
ObrázekBulls Gazette


8.10.2007 Tak mame za sebou prvych pat hracich dni a stalo sa to co necakal ani ten najvernejsi fanusik novacika KTL. Mocni byci su priebezne na prvom mieste zapadnej konferencie a dokonca GM timu marek85 vedie celkovu individualnu statistiku. Aj ked v predsezonych rozhovoroch GM ako aj vedenie timu tisko hovorilo o poprednych prieckach tabulky, toto vsak asi necakali.Tak spytali sme sa GM ako vnima tento pre jeho tim vynikajuci zaciatok sezony.

Tak co hovorite na vysledky muzstva?
"No myslim si, ze toto asi nikto necakal , ale nesmieme podlahnut prilisnej euforii. Je este len zaciatok dlhej sezony a preto musime byt vzdy 100 percentne sustredeni na kazdy hraci den sutaze." /GM/

Co vas ako GM muzstva inspiruje k takymto dobrym vysledkom?Co ste zmenili po minulej sezone?
"No ani vam neviem povedat, nezmenil som nic, tipujem tak ako aj minuly rocnik , ale tentoraz to zatial vychadza.Tak dufam ze to pojde takto aj nadalej."

Ako ste spokojny s ostatnymi tipermi v time?
"Hannu a wolf su novacikovia , takze im nemozem velmi nic vycitat.Nezacali zle , no dufam ze ich vykony budu ist uz len nahor.Pocitam s nimi do buducnosti timu. Androj je uz skusenejsi a to aj potvrdzuje. Potrebujeme aj jeho skusenosti."

Ake su teda predsezonne ciele MB?
"Tak ciele timu su jasne. Skoncit co najlepsie. My ako novacik ani nemozeme hovorit o najvyssich prieckach , aj ked nikdy neviete. Skoncit do 5.-7. miesta by sme ale urcite chceli. Uvidime v priebehu sezonny."

Dakujem za rozhovor a nech sa vam dari.
"Nie je zac .Dovi."
Opat je v Mighty Bulls nieco nove. Dnes bol predstaveny verejnosti Bulls Gazette .. Bulls Gazette bude informovat o vsetkych novinkach v time MB, statistikach ,kuriozitach a bude prispievat aj rozhovormi. "Rozhodli sme sa tak aby nasi fanusikovia mali vsetky informacie z prvej ruky a aby sa co to docitali aj o zaujimavostiach z kuchyne Mighty Bulls." pre topic Mighty Bulls dodal marek85.

Obrázek Bulls Gazette
ObrázekBulls Gazette


10.10 2007 Vcera v noci bol na programe iba jeden zapas co pravdepodobne nedonutilo mareka85 k maximalnemu sustredeniu a tak vysiel po dlhom case bodovo naprazdno. Naopak mladikom wolfovi a hannuovi sa darilo a pripisali si po dvoch bodoch do svojich statistik a zabezpecili tak pre tim po vcerajsej noci plny pocet bodov. Androj to skusil s remizkou s ktorou vsak nepochodil. Na celkovom postaveni timu sa nic nezmenilo , stale kraluje zapadnej konferencii. Individualne si aj napriek nulovemu zapisu marek 85 nepohorsil , co sa uz neda povedat o androjovi ktori o par miest klesol. Naopak wolf aj hannu o nieco poskocili. vsetko sa moze ale zmenit po dnesnom hracom dni kedy je na programe az 12 zapasov. Tak drzme nasim palce nech ziskaju co najviac bodov (k prispevku sa pripaja a stastnu ruku v tipovani praje aj Fanclub MB)..
1765 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS