Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

tak tu mate svoju temu napiste si sem zostavu, zvolte si GM a tie ostatne veci, do podpisu si dajte aspon textovy podpis timu a mozete zacat. :cool:
Zostava:

GM .:Mike:.
coloradcan
milos76
a treba nam dat aj info o dlzkach zmluv na to nezabudni. jeden max 3kola KTL, dvaja zvysny max po 2 kol KTL, GM je na dlzku 41 zapasov NHL a zacate kolo KTL musi dokoncit ako GM ;)
milos76 - podepsal smlouvu na 1 kolo.
coloradcan - podepsal smlouvu na 1 kolo.
nech vam dakdo urobi banneriky ..
banery uz robim ja
LOGO A BANNER TÝMU:

LOGO:
Malé:
Obrázek
Velké:
Obrázek

BANNER:
Ukázka:
Obrázek
novým členem do týmu se stavá
BigPete - podepsal smlouvu na 2 kola.
fuha dobra posila :shock:
Tak ťa Big Pete, víťam v tíme Spiders.Som rád, že si povedal áno, pretože o tebe viem, že si kvalitný tipér a budeš veľkou posilou, pre náš nový tím.A tiež preto, že si ako ja, fanúšik Rangers. :good:
Poprosím všetkých členov Spiders,ktorí ešte nehlasovali v KTL anketách aby tak urobili najneskôr do pondelka 12.novembra t.j. keď bude hlasovanie ukončené.
Chester píše:Poprosím všetkých členov Spiders,ktorí ešte nehlasovali v KTL anketách aby tak urobili najneskôr do pondelka 12.novembra t.j. keď bude hlasovanie ukončené.
OK,du na to :wink:
No dnes sa nam konecne podarilo, vyhrabať z posledného miesta. :good: Už bolo načase. :thumbsup: Gratulujem Mike, k dnešným 13 bodom. :clap:

Sme vyrovnaný tým, bez lídra, v ktorom v každom kole, zaberie niekto iný. :frajer2: Chcem pochváliť aj BigPeta a coloradcana za snahu a kvalitné výkony, ktoré podávajú, v doterajšom priebehu sezóny. :cool:
milos76 píše:No dnes sa nam konecne podarilo, vyhrabať z posledného miesta. :good: Už bolo načase. :thumbsup: Gratulujem Mike, k dnešným 13 bodom. :clap:

Sme vyrovnaný tým, bez lídra, v ktorom v každom kole, zaberie niekto iný. :frajer2: Chcem pochváliť aj BigPeta a coloradcana za snahu a kvalitné výkony, ktoré podávajú, v doterajšom priebehu sezóny. :cool:
děkuji za gratulaci :wink:( zatím můj největší výsledek :D ).Taky gratuluji na oplátku k tvým 12bodům. :wink:
TAKHLE BY TO MOHLO BÝT POŘÁT!
nový tím a hneď dvaja špičkoví tipéri :shock:
Jsem se tak trochu nudil :D ,tak jsem udělal týmový dres:
Obrázek
co na něj říkáte?
Supr.Páči sa mi.Dobrá práca Mike. :good:
:wins: :wins: CHAMPION = MILOS76 :good:


KE DVOUM 1.MÍSTŮM V ANKETĚ "NAJLEPŠI TIPER 1.KOLA" a "NAJVACSIE ZLEPSENIE"
GRATULUJI MILOŠ!
:wink:
.:Mike:. píše::wins: :wins: CHAMPION = MILOS76 :good:


KE DVOUM 1.MÍSTŮM V ANKETĚ "NAJLEPŠI TIPER 1.KOLA" a "NAJVACSIE ZLEPSENIE"
GRATULUJI MILOŠ!
:wink:
Díky Mike. :wink: Príjemne ma to prekvapilo.Tá minulá sezona, mi vyšla nad očakávanie dobre ,až som bol sám prekvapený. :oslava:

Chcem podakovať aj ostatným tipérom, ktorý mi dali svôj hlas, v tých anketách. :clap:
coloradčan všimol som si ,že si dnes natipoval zápasy 2x. :o To si zabudol, že si už natipoval, alebo si zabudol, pred príspevkom, uviesť oprava? :wink:Dávaj si na to nabudúce väčší pozor, je škoda, takto zbytočne prichádzať o body. :wink:
milos76 píše:coloradčan všimol som si ,že si dnes natipoval zápasy 2x. :o To si zabudol, že si už natipoval, alebo si zabudol, pred príspevkom, uviesť oprava? :wink:Dávaj si na to nabudúce väčší pozor, je škoda, takto zbytočne prichádzať o body. :wink:
se stane,ale příště si na to dávej POZOR! :!:
PŘEDSTAVUJI VÁM NOVÝ WEB SPIDERS: WWW.SPIDERS.ESTRANKY.CZ,NYNÍ SE NA NĚM JEŠTĚ PRACUJE.
Hoši zas tak špatný to s námi není a začíná jít do tuhýho, takže zaberem a budem si typy promýšlet, myslím že na střed tabulky bychom mohli mít:-)
Chcem oznámiť, že po tejto sezóne, v Spiders končím.Bolo mi tu s vami fajn, ste skvelý tipéri a verím ,že sa vám bude dariť bojovať, o najvyššie priečky KTL. :bye2: :gitara: :pivo:
milos76 píše:Chcem oznámiť, že po tejto sezóne, v Spiders končím.Bolo mi tu s vami fajn, ste skvelý tipéri a verím ,že sa vám bude dariť bojovať, o najvyššie priečky KTL. :bye2: :gitara: :pivo:
Tak at se ti daří :wink:

Ted když nás milos opouští tak bych chtěl upozornit že je jedno místo volné!
CHTĚL BYCH:
-SPOLEHLIVÉHO TIPERA, KTERÝ BUDE TIPOVAT NA KAŽDÝ ZÁPAS!
KDO BY MĚL ZÁJEM TAK MI NAPIŠTE PM(SS)!
636 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS