Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH PENGUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Co hovorite na to, ze tento klub sa bude mozno stahovat do ineho mesta? Mne sa to vobec nepaci, ja chcem aby zostali v Pittsburghu. :x A ze do uvahy prichadza aj Kansas, no neviem ako by potom spravili divizie :?. Ked uz sa ma stahovat, tak najlepsie do Hartfordu :)

...

nuz pitsburgh nie je moj klub ale nepaci sa mi ze by sa mali stahovat..ved pitsburgh ma dlhu historiu hokejovuu..

Tak, ani mne sa moc nepaci myslienka prestahovania Penguins prec z Pittsburghu. :?
Ale na druhej strane by som bol rad keby sa NHL vratila do takeho Quebecu, Winnipegu ci Hartfordu... :)
arek píše:Co hovorite na to, ze tento klub sa bude mozno stahovat do ineho mesta? Mne sa to vobec nepaci, ja chcem aby zostali v Pittsburghu. :x A ze do uvahy prichadza aj Kansas, no neviem ako by potom spravili divizie :?. Ked uz sa ma stahovat, tak najlepsie do Hartfordu :)
Pittsburgh sa s»ahova» nebude.Lemieux a spol to nedovolia.Ale ak by sa museli tak nech idú radąej do toho Kansasu.

V Hartforde majú Rangers farmársky tým.A kvôli nim ,ho snáď nebudú s»ahova». :x

Orpik podpisal dvojrocnu zmluvu s Pittsburghom a nepojde tak na arbitraz. Okolo tohto hraca chce Pittsburgh stavat obranu, tak to bolo ich prioritou podpisat s nim.

Mark Recchi sa vracia do Pittsburghu

No tak GM Pittsburghu ma dnes rusny den :D , okrem Recchiho a Petrovickeho priviedol aj mohutneho obrancu Matta Carknera, ktory v minulej sezone nastupil za SJ Sharks na jeden zapas a zaznamenal 1 asistenciu :) .

[quote]Penguins odmĂ­tli Mursteinovu nabĂ­dku k odkoupenĂ­ klubu

Newyorský finančník Andrew Murstein se zřejmě nestane novým majitelem Pittsburghu. Zakladatel a prezident investiční společnosti Medallion Financial Corp. chtěl klub koupit společně se skupinou místních investorů, ale představitelé Penguins jeho nabídku nakonec odmítli.

"Naąi nabídku jsme významně navýąili, ale nestačilo to," uvedl Murstein v sobotním rozhovoru pro list Pittsburgh Tribune Review. Údajně se jednalo částku vyąąí neľ 170 milionů amerických dolarů.

Murstein oslovil vedení Pens na konci června. Pomoc při koupi týmu a jeho udrľení v Pittsburghu mu tehdy nabídli bývalý hráč amerického fotbalu Dan Marino a majitel basketbalového klubu NBA Dallas Mavericks Mark Cuban.

AktuálnÄ› nejváľnÄ›jÄ…Ă­m zájemcem o koupi Penguins je obchodnĂ­k s realitami David Fingold spolu se svĂ˝m synem Samem. Oba torontÄ…tĂ­ podnikatelĂ© uÄľ mÄ›li v ruce finanÄŤnĂ­ knihy TuÄŤĹ

tu je clanok: http://www.hokej.sk/clanok43109.htm
takze tucniaci budu mat noveho majitela, a klub zostane v Pittsburghu :cool:

Pittsburgh podpisal dvojrocnu zmluvu s Fleurym za 2.59$

Sidney Crosby ma dnes 19 rokov :wink:

Malkin ostáva v Rusku.Podpísal s Metallurgom Magnitogorsk, ročnú smlouvu.

rocnu zmluvu, ale tym skratil predoslu zmluvu o jeden rok

takze Malkin uz podpisal zmluvu s Pittsburghom :) . Teraz tam budu mat prve dva utoky vyrovnane a dokonca s velmi kvalitnymi centrami :) . Inak co si myslite, urobi Therien utok na ktoreho kridlach bude Petrovicky a Ruutu? :D

Ruutu na to nemá.Ten tak do třetí lajny a jen občas.

arek píše:Inak co si myslite, urobi Therien utok na ktoreho kridlach bude Petrovicky a Ruutu? :D
nie.myslim,ze Rony nebude dostavat moc prilezitosti :( podobne ako v Altlante.Ale tam ked uz hral,tak v prvom utoku s Kovalcukom,ku koncu sezony.

Tucniaci su mojim oblubenym timom a teraz maju celkom dobry kader a maju nato aby vahrali SC!A ked sa este vrati PAlffy!!!Aj rechy?Parada!

Tak pred rokom sa o nich hovorilo tiez ako o ciernom konovi sutaze a dokonca i ako o moznom vitazovi SC. Lenze akosi to nefungovalo a padli na same dno. Mozno i pod urcitym tlakom zvonka. Teraz su vsak v pozicii ked mozu iba prekvapit a ziaden velky tlak sa na nich nevyvija. A podla mna by mohli prijemne prekvapit...

Maj docela dost posil ale podle mne PO nebude

PO nebude...to by se musel stat zazrak...i kdyz ty se obcas stavaj... :wink:
Ale fakt: Pitsburg mozna na Play off ma, ale tam si uz podle myho ani neskrtne... 8)

Dnes podal Fleury neskutocny vykon, ked zo 40 striel nedostal ani jeden gol. Myslim, ze chyti formu, ked hned prvy zapas takto zaziaril.

Marc Andre je velky talent.Keby mal lepsiu obranu,tak aj minulorocne stats by mal ovela lepsie.

Pittsburgh urcite pujde do Play off.Ale na Stanley Cup nemaju.Uz bolo nacase aby sa Fleury dostal do formy ale ako dlho mu to vydrzi?A skoda ze Malkin je zraneni.Tesil som sa nanho.

Zatial sa im dari :roll: su prvy v atlantickej divizii hlavne vdaka Crosbymu (10 zap. 18 bodov) a Malkinovi (6 zap. 11 bodov) ktory su uz podla mna asi najlepsi centri v NHL a ktomu este Jordan Staal tiez center ktory prekvapujuco ostal v prvom time, zaujimave ze Pittsburgh uchmatol za posledne tri drafty najlepsich centrov:
2004: 2. Malkin, C
2005: 1. Crosby, C
2006: 2. Staal, C
tak takto sa buduje tim 8)

Seabrook píše:Zatial sa im dari :roll: su prvy v atlantickej divizii hlavne vdaka Crosbymu (10 zap. 18 bodov) a Malkinovi (6 zap. 11 bodov) ktory su uz podla mna asi najlepsi centri v NHL a ktomu este Jordan Staal tiez center ktory prekvapujuco ostal v prvom time, zaujimave ze Pittsburgh uchmatol za posledne tri drafty najlepsich centrov:
2004: 2. Malkin, C
2005: 1. Crosby, C
2006: 2. Staal, C
tak takto sa buduje tim 8)
Jj Malkin je navíc první nováček, kterému se povedle střelit v 6 zápasech za sebou gól, navíc ještě myslím první kdo dal 7, ale to nemám podležené
6373 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS