Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Haxball

Diskuze o všem možném i nemožném.

Tož o co se jedná? Je to klasická onlajnovka, vytvořená teprve loňský rok, nicméně i přes svůj nízký věk si získala obrovskou popularitu po celém světě. Je to v podstatě hybrid mezi air hockey a soccerem, kde ovládáte jednoho každého "hráče"/kolečko a snažíte se dostat ve 2D ploše puk do brány. Dá se hrát i single, nicméně multiplayer je větší sranda :yes:

Pár FAQ
Co k tomu potřebuji :?:
Hlavu, dvě ruce, klávesnici, připojení k internetu a Adobe Flash, verzi netuším.

A můžu hrát taky :?:
Ano, martine, můžeš.



Napište se, kdo byste hráli, nějak se domluvíme na společném datu, protože čím víc lidí, tím víc adidas.
Steven by se už ku*va konečně mohl vyjádřit.

Jinak cepi, arek, kdy budete mít čas odehrát první kolo? :box:
ked sa nevyjadri, daj mu martina, ved rovnako aj martin chce hrat len nema s kym :wave:
:rofl: :lol3: hlasovanie v druhej teme
Zajímalo by mě čím asi bude, že každý tým má 0-2 hlasy :giggle:



Jinak rád bych připomněl následující pravidla, vzhledem k tomu že moje výzva k dohodnutí termínu je úspěšně ignorována:

Kód: Vybrat vše

- Pokud nedojde k odehrání zápasu proto, že Tým A si neudělá čas k odehrání i když Tým B se bude snažit o dohodu, bude zápas kontumován v neprospěch Týmu A. To však ovšem za předpokladu že Tým B doloží důkaz (Screen z diskuse) který prokáže že se opravdu snažil o dohodu termínu a Tým A odmítl, nebo se jinak snažil o neuskutečnění dohody a odehrání zápasu.

- Pokud zápas nebude odehrán a ani jeden tým nepředloží důkazy pro uplatnění předchozího pravidla, připisuje se oběma soupeřům do tabulky prohra, 0 bodů a 5 obdržených branek.
->
Azizek píše:Jinak cepi, arek, kdy budete mít čas odehrát první kolo? :box:
Dodám že my máme čas dnes prakticky pořád, a zítra cca do 3 hodin, kdy odcházím pryč.
Tak to hoši napravím :)
Azizek píše:Zajímalo by mě čím asi bude, že každý tým má 0-2 hlasy :giggle:



Jinak rád bych připomněl následující pravidla, vzhledem k tomu že moje výzva k dohodnutí termínu je úspěšně ignorována:

Kód: Vybrat vše

- Pokud nedojde k odehrání zápasu proto, že Tým A si neudělá čas k odehrání i když Tým B se bude snažit o dohodu, bude zápas kontumován v neprospěch Týmu A. To však ovšem za předpokladu že Tým B doloží důkaz (Screen z diskuse) který prokáže že se opravdu snažil o dohodu termínu a Tým A odmítl, nebo se jinak snažil o neuskutečnění dohody a odehrání zápasu.

- Pokud zápas nebude odehrán a ani jeden tým nepředloží důkazy pro uplatnění předchozího pravidla, připisuje se oběma soupeřům do tabulky prohra, 0 bodů a 5 obdržených branek.
->
Azizek píše:Jinak cepi, arek, kdy budete mít čas odehrát první kolo? :box:
Dodám že my máme čas dnes prakticky pořád, a zítra cca do 3 hodin, kdy odcházím pryč.
tak v piatok okolo 13-14 kludne
jaaa :hroza:
po zapasoch, heh, po zapase pisem arekovi pm - skoda toho 2 (bla,bla - riesenie nasej taktiky :D ale k vzhladom k priebehu zapasom, je 1:1 ok
potom sa v chate dozviem, ze sa to hra na polcasy :unsure: :D si vravim, otacame z 0:2 na 3:2 a prvy je nas....v 2 sme viedli 1:0 a to uz bolo celkovo 4:2....dali gol, jeden, druhy, 4:4 a ja ze prehravame, tak hrrr, aj to hrrr bolo dost o nicom :D a puk puk
moja chyba, prehru beriem na seba :yes: takze mam(e) co napravat :power:

edit: treningove zapasy proti dejfovi + Ivanovi naznacili znacny progres :cool:
Mišo van Persie si splnil úlohu a vezieme si body :D :scare: :scare: :scare:
ja protestujem proti tomu ze sme v tabulke pod adminmi :protest:

mame rovnaky rozdiel skore -1 a mame viac strelenych golov :yes:
Chybička se vloudila :) Ale vzhledem k tomu že tabulka po prvním kole jaksi nic neznamená, tak to opravovat nebudu, druhé kolo s tím stejně zamíchá :)

EDIT: A nebo já to opravím, abyste neprskali :giggle:
Steven, martin, kedy odohrame nas zapas? mne to vyhovuje v podstate stale, len zajtra vecer od siedmej do nejakej pol desiatej nebudem moct.
Ten kdo už mi posílal výsledek, ten ať ho pošle znova, ta PMka se někam ztratila...
Jestli nemáte zájem hrát, řekněte to rovnou, a nemuseli jste se přihlašovat do ligy. Zatím jsme ve 2. kole zápas odehráli jen my, a admini si ho odložili. :roll:
Tak my už jsme s Aces třeba v sobotu hráli. Sice to bylo za neregulérních podmínek a byl na mě vyvíjen nepřiměřený nátlak, takže ten výsledek neodpovídá mým kvalitám, ale vím, že ti to Andy posílal.
Azizek píše:Jestli nemáte zájem hrát, řekněte to rovnou, a nemuseli jste se přihlašovat do ligy. Zatím jsme ve 2. kole zápas odehráli jen my, a admini si ho odložili. :roll:
ja mam zaujem hrat, ale ked sa Steven ani martin este nevyjadrili ...
dejf píše:Tak my už jsme s Aces třeba v sobotu hráli. Sice to bylo za neregulérních podmínek a byl na mě vyvíjen nepřiměřený nátlak, takže ten výsledek neodpovídá mým kvalitám, ale vím, že ti to Andy posílal.
->

Azizek píše:Ten kdo už mi posílal výsledek, ten ať ho pošle znova, ta PMka se někam ztratila...
No Andy je třeba na dovolené a mě pustilo HF až o dnešní půlnoci. A mají to posílat domácí. Tak třeba nevím jestli se Antonor může dostat na HF.
Víš Azizku, ty si tu ligu udělal hodně komplikovaně a to hodně lidí odrazuje... Prostě si měl nechat jeden poločas, určit termíny (přesné), kdy se bude hrát a hned by se hrálo.. Takto když jsou tři dny, tak se akorát mineme a neodehrajem to.. :ja_neviem:
Rono píše:Víš Azizku, ty si tu ligu udělal hodně komplikovaně a to hodně lidí odrazuje... Prostě si měl nechat jeden poločas, určit termíny (přesné), kdy se bude hrát a hned by se hrálo.. Takto když jsou tři dny, tak se akorát mineme a neodehrajem to.. :ja_neviem:
Súhlasím, ten rozpis je blbosť, z pomedzi 4 hráčov vždy aspoň 1 chýba, keby bol rozpis volný a vidím že napr. stevenovci sú tu tak dame s nimi a je a nie čakať 2 týždne na neake 10. kolo a zrovna vtedy sa minieme... Keby nie je rozpis tak výsledky by len tak pribúdali a ked tu yzy nie je tak dáme s nimi o týžden a nie mať to obmedzené na 2 dni.
tiez si myslim, ze by sa to mohlo uvolnit...
načo ste potom všetci do toho išli keď nestíhate?hádam za ten deň si nájdem čas na to aby som sa spojil so súperom a dohodol sa na rozumnom čase a nie to tu zvalujete na azizeka ktorý sa aspoň snažil založiť ligu.
Rono píše:Víš Azizku, ty si tu ligu udělal hodně komplikovaně a to hodně lidí odrazuje... Prostě si měl nechat jeden poločas, určit termíny (přesné), kdy se bude hrát a hned by se hrálo.. Takto když jsou tři dny, tak se akorát mineme a neodehrajem to.. :ja_neviem:
Ten system je dobry. Jak by pomohl presny termin? Nikdo by nehral...
no mozno by bol lepsi system trebars zvolit ze za 2-3tyzdne sa ma odohrat zakladna cast a kazdy by hral ako chce...ale mne nevadi ani terajsi system
Pokud se vám to nelíbí, tak už jděte do hajzlu fakt. Udělám pohár, prskáte, udělám z něj ligu, prskáte zase. Já už vám na to seru.
1010 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS